Autobus Warszawa - Rzeszów ceny od 20,77 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

32,59 zł
51,03 zł
31,71 zł

Warszawa do Rzeszów przez autobus

Podróż z Warszawa do Rzeszów przez autobus wynosi 253,18 km i zajmuje 4 godz. i 57 min. Dziennie odbywa się 27 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:30. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Rzeszów przez autobus za jedyne 20,77 zł lub aż 110,07 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 20,77 zł.

Najniższa cena20,77 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 57 min
Połączenie dziennie27
Najniższa cena20,77 zł
Wyzsza cena110,07 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:30
Dystans253,18 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdRzeszów
PrzewoźnicyLuna Trans, FlixBus Polska sp. z.o.o.Więcej

Autobus Bilety od Warsaw do Rzeszów

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Rzeszów

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Rzeszów.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Rzeszów?

Bilety autobusowe z Warszawa do Rzeszów kosztują średnio 54,94 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Warszawa do Rzeszów za jedyne 20,77 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Rzeszów?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Rzeszów.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Rzeszów?

Podróż autobusem z Warszawa do Rzeszów trwa 4 godz. i 57 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o FSTD, a ostatni o 23:30. Pierwszy autobus do Rzeszów odjeżdża o 00:10, a ostatni o 23:30. Podróż trwa 4 godz. i 57 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :4 godz. i 5 min.

Jak nazywają się stacje w Warszawa i Rzeszów?

Autobusy z Warszawa wyjeżdżają ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni i przyjeżdżają na stację Rzeszow Jasionka Airport,RZESZOW,Rzeszow Staromiescie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Rzeszów z Warszawa?

Na trasie z Warszawa do Rzeszów dostępnych jest 27 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 25 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Warszawa do Rzeszów autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Rzeszów, dostępnych jest 27 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 25, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Rzeszów

Tanie bilety autobus od Warszawa do Rzeszów
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Rzeszów.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Rzeszów, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Rzeszów.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Rzeszów

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 18,72 zł do 52,89 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 65% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Rzeszów

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Rzeszów można znaleźć już za 34,64 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 38,34 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 45,72 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Rzeszów

Podróżując autobusem do Rzeszów, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie Luna Trans, FlixBus and Neobus od Warszawa do Rzeszów
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Rzeszów przez bus.
Udogodnienia Luna Trans FlixBus Neobus
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
air_con Klimatyzacja check check cross
wifi WiFi cross check cross
luggage Bagaż cross check cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross check cross

Warszawa do Rzeszów Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
17.72kg
Autobus
18.99kg
Lot
50.64kg
Samochód
40.51kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Rzeszów?
Bilet autobus z Warszawa do Rzeszów to 54,94 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 20,77 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Rzeszów?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Rzeszów, to 20,77 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Rzeszów przez autobus?
Warszawa do Rzeszów to 253,18 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Rzeszów?
Warszawa do Rzeszów to średnio 4 godz. i 57 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Rzeszów?
Warszawa do Rzeszów jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail Luna Trans, FlixBus Polska sp. z.o.o., FlixBus and Neobus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Rzeszów?
Warszawa do Rzeszów ma średnio 27 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Rzeszów?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Rzeszów rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Rzeszów?
Najnowszy autobus od Warszawa do Rzeszów odchodzi o 23:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Rzeszów?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 20,77 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Rzeszów?
Istnieje średnio 25 z Warszawa, aby przejść do Rzeszów.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Rzeszów przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Rzeszów to 4 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Rzeszów?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Rzeszów.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Rzeszów przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Rzeszów generuje 18.99kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Rzeszów

Powiązane trasy

Inne popularne trasy