Znajdź autobus z Warszawa do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 10,69zł
Czas podróży 5 h 23 min
Połączenia dla każdego dnia 88
Pierwszy odjazd: 00:10
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 253km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Rzeszów

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Rzeszów. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Rzeszów?

Skąd odjeżdżają autobusy do Rzeszów?

Autobusy na trasie Warszawa - Rzeszów wyjeżdżają ze stacji Warsaw Chopin Airport Bus Stop, Ul. Zwirki I Wigury 1, Krosno, D.A. Ul. Naftowa, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144, Modlin Airport, Warsaw (Warszawa) Wiatraczna 02 / 09, Warsaw West and Warsaw Metro Wilanowska i przyjeżdżają na stację Rzeszow Dworzec Autobusowy, Ul. A. Grottgera 1, Krosno, D.A. Ul. Naftowa and Rzeszow Dw. Lokalny.

Cena biletu Warszawa - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 19 zł43 zł30 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej 101 zł215 zł143 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 35 zł Więcej Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Warszawa do Rzeszów, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Rzeszów?

Dostępnych jest 49 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Rzeszów. Większą część tych połączeń, dokładniej 43, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Rzeszów, dostępnych jest 49 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 5 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 43 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Rzeszów?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 05:03, a ostatni o 18:03. Podróż trwa średnio 5 hours and 12 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 43 minutes.

Przejazd autobusowy z Warszawa do Rzeszów: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również Neobus, LUNA TRANS and FlixBus oferujący przejazdy do Rzeszów.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.