Znajdź autobus z Warszawa do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Rzeszów
z 11,47 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 50,16 zł
Czas podróży 5 h 1 min
Połączenia dla każdego dnia 15
Pierwszy odjazd 00:10
Ostatni odjazd 23:10
Odległość 253 km

Autobusem z Warszawa do Rzeszów: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Rzeszów w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Rzeszów?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Warszawa do Rzeszów od 5,83 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Warszawa do Rzeszów wynoszą średnio 64,78 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
69 zł Więcej Więcej Więcej 69,56 zł Więcej Więcej
52 zł Więcej Więcej Więcej 51,82 zł Więcej Więcej
434,81 zł Więcej Więcej Więcej 208,06 zł Więcej Więcej
27,21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Rzeszów

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Rzeszów?

Średnia długość podróży to 4 h 59 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w :3 h 20 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:10, a ostatni o 23:10.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Rzeszów, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Rzeszów?

Dostępnych jest 15.5 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Rzeszów. Większą część tych połączeń, dokładniej 15.5, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Rzeszów, dostępnych jest 15.5 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 15.5, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.