• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Warszawa do Rzeszów Starting from 10,57 zł

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Przez Autobus

Jutro

Przez Autobus

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Rzeszów

Autobusem z Warszawa do Rzeszów: łatwiej z virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Rzeszów w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Rzeszów?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Warszawa do Rzeszów od 10,57 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Warszawa do Rzeszów wynoszą średnio 70,75 zł.



Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Rzeszów?

Z przewoźnikiem Flixbus, VOYAGER TRANSPORT, Neobus, LUNA TRANS and Neobus Polska będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Rzeszów.

Warszawa do Rzeszów przez autobus

Najlepsza cena 10,57 zł
Czas podróży 5 h
Połączenia dla każdego dnia 8
Pierwszy odjazd 09:00
Ostatni odjazd 23:10
Odległość 253 km

Cena biletu Warszawa - Rzeszów dla każdego dnia

 
Dzisiaj
90,52 zł
49,84 zł
169,83 zł
31,74 zł
Jutro
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
Za 3 dni
75,91 zł
45,30 zł
Więcej
Więcej
Za 4 dni
109 zł
45,30 zł
95,37 zł
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
19
Przewoźnicy
5
Cena minimalna
10,57 zł
Cena maksymalna
145,03 zł

Warszawa - Rzeszów

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

85 zł

Data
Piątek 29 Październik 2021
PKP-logo
Warszawa Centralna - Rzeszow Train Station
22:36 - 07:00
PKP
8h 24min
Przesiadki
CO2: 9.1kg
Przez Autobus

54,37 zł

Data
Piątek 29 Październik 2021
FlixBus-logo
Warsaw West - Rzeszów, Dw. Lokalny
23:40 - 06:05
FlixBus
6h 25min
CO2: 8.09kg
Najtaniej
Przez Lot

149,74 zł

Data
Piątek 29 Październik 2021
LOT-logo
Lotnisko Chopina - Jasionka
10:50 - 11:45
LOT
min
CO2: 50.83kg
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 6 h 15 min
Warsaw West - Rzeszow Dw. Lokalny
14:15 - 20:30
49,84 zł
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 5 h 50 min
Warszawa, Lotnisko Chopina - Rzeszow Dw. Lokalny
14:40 - 20:30
49,84 zł
Neobus Polska-logo
Neobus Polska
Czas podróży: 6 h
Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144 - Rzeszow Rzeszow bus station, Artura Grottgera St 1
19:30 - 01:30
61,77 zł
Neobus Polska-logo
Neobus Polska
Czas podróży: 5 h 11 min
Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144 - Rzeszow Rzeszow bus station, Artura Grottgera St 1
09:00 - 14:11
66,94 zł
Neobus Polska-logo
Neobus Polska
Czas podróży: 5 h 11 min
Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144 - Rzeszow Rzeszow bus station, Artura Grottgera St 1
13:30 - 18:41
66,94 zł
Neobus Polska-logo
Neobus Polska
Czas podróży: 5 h 20 min
Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144 - Rzeszow Rzeszow bus station, Artura Grottgera St 1
15:00 - 20:20
66,94 zł
Neobus Polska-logo
Neobus Polska
Czas podróży: 5 h 3 min
Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144 - Rzeszow Rzeszow bus station, Artura Grottgera St 1
17:00 - 22:03
66,94 zł

Kiedy odjeżdżają autobusy do Rzeszów?

Podróż z Warszawa do Rzeszów zajmuje około 5 h 1 min, lub nawet :3 h 20 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 17:00, a ostatni o 23:10.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Warszawa do Rzeszów to Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144, Tunelowa, 6, WAW Airport, Warszawa, Metro Młociny, Wschodnia, DA, al. Jerozolimskie 144, Zachodni Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających, Zachodnia, Warsaw Chopin Airport Okęcie, and Warsaw Public transport stop - bus station Zachodni 01, Al. Jerozolimskie i Rzeszow Rzeszów, Rzeszów, Dworzec Autobusowy, ul. Grottgera, Railway station; Wagabunda (travel agency), Rzeszow Dw. Lokalny, RZESZÓW D.A. PKS, krajowa 9 (auto-złom), Rzeszow Rzeszów, Rzeszów, Dworzec Autobusowy ul. Grottgera, Artura Grottgera and Rzeszow Rzeszow bus station, Artura Grottgera St 1.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Rzeszów?

Dostępnych jest 14 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Rzeszów. Większą część tych połączeń, dokładniej 14, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Rzeszów dostępnych jest 14 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.