Znajdź autobus z Warszawa do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Rzeszów
z6 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 6 zł
Czas podróży 5 h 6 min
Połączenia dla każdego dnia 88
Pierwszy odjazd: 00:10
Ostatni odjazd: 00:10
Odległość 253km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Rzeszów

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Rzeszów. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Rzeszów?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 56,16 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 5,50 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Rzeszów?

Autobusy z Warszawa do Rzeszów wyjeżdżają ze stacji Warsaw Chopin Airport Bus Stop, Ul. Zwirki I Wigury 1, Warsaw Chopin Airport Okęcie,, Warsaw Przystanek Komunikacji Miejskiej Dworzec Zachodni 01, Al. Jerozolimskie, Modlin Airport, Warsaw West, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144, Warsaw Chopin and Warszawa Młociny i przyjeżdżają na stację Rzeszow Dworzec Autobusowy, Ul. A. Grottgera 1 and Rzeszow Dw. Lokalny.

Cena biletu Warszawa - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
36 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
98 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Rzeszów z Warszawa?

Dostępnych jest 14 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Rzeszów. Większą część tych połączeń, dokładniej 13, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Rzeszów, dostępnych jest 14 połączeń autobusowych dziennie. 1 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 13 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Rzeszów?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 00:03, a ostatni o 09:11. Podróż trwa średnio 5 hours and 43 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 7 hours and 20 minutes.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Rzeszów?

Z przewoźnikiem Neobus, LUNA TRANS, FlixBus and Neobus Polska będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Rzeszów.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.