Znajdź autobus z Warszawa do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z10,69zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 10,69zł
Czas podróży 5 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 88
Pierwszy odjazd: 00:10
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 253km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Rzeszów

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Rzeszów. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Rzeszów?

Skąd odjeżdżają autobusy do Rzeszów?

Autobusy na trasie Warszawa - Rzeszów wyjeżdżają ze stacji Warsaw Chopin Airport Bus Stop, Ul. Zwirki I Wigury 1, Krosno, D.A. Ul. Naftowa, Warsaw Przystanek Komunikacji Miejskiej Dworzec Zachodni 01, Al. Jerozolimskie, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144, Warsaw (Warszawa) Wiatraczna 02 / 09, Warsaw West and Modlin Airport i przyjeżdżają na stację Rzeszow Dworzec Autobusowy, Ul. A. Grottgera 1, Krosno, D.A. Ul. Naftowa and Rzeszow Dw. Lokalny.

Cena biletu Warszawa - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
46 zł Więcej 30 zł30 zł50 zł Więcej 34 zł
30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej 97 zł245 zł Więcej Więcej 100 zł

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Warszawa do Rzeszów, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Rzeszów?

Na trasie z Warszawa do Rzeszów, dostępnych jest 18 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 17 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Rzeszów, dostępnych jest 18 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 17, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Rzeszów?

Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 00:03, a ostatni o 23:06. Podróż trwa średnio 5 hours and 37 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 6 hours and 30 minutes.

Przejazd autobusowy z Warszawa do Rzeszów: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również Neobus, LUNA TRANS and FlixBus oferujący przejazdy do Rzeszów.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.