Znajdź autobus z Warszawa do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk
z29,85zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,85zł
Czas podróży 5 h 47 min
Połączenia dla każdego dnia 44
Pierwszy odjazd: 00:10
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 284km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Gdańsk

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Gdańsk w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Gdańsk?

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Warszawa do Gdańsk to Warsaw West, Modlin Airport, Warszawa Młociny, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144 and Warsaw Przystanek Komunikacji Publicznej 06 Dworzec Centralny, Al. Jerozolimskie i Gdansk, Gdańsk Hala Olivia and Gdansk Dworzec Autobusowy, Ul. 3 Maja 12.

Cena biletu Warszawa - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
865 zł187 zł189 zł175 zł150 zł85 zł86 zł
30 zł53 zł47 zł Więcej 30 zł34 zł34 zł
Więcej Więcej 68 zł Więcej Więcej Więcej 47 zł

Jako że podróż z Warszawa do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Gdańsk?

Dostępnych jest 26 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 22, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Gdańsk, dostępnych jest 26 połączeń autobusowych dziennie. 4 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 22 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Warszawa do Gdańsk?

Podróż z Warszawa do Gdańsk zajmuje około 7 hours and 28 minutes, lub nawet 12 hours and 55 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 06:11, a ostatni o 23:07.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Gdańsk?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, BP Tour, PKS Tarnobrzeg, Kewin and Polonus, oferujący przejazdy do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.