Znajdź autobus z Warszawa do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 49,18zł
Czas podróży 5 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 44
Pierwszy odjazd: 00:10
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 284km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Gdańsk

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Gdańsk w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Gdańsk?

Bilety autobusowe z Warszawa do Gdańsk kosztują średnio 127,77 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Warszawa do Gdańsk za jedyne 11,50 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Gdańsk?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Warszawa do Gdańsk to Warsaw West, Modlin Airport and Warszawa Młociny i Gdansk and Gdańsk Hala Olivia.

Cena biletu Warszawa - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
47 zł19 zł19 zł34 zł45 zł34 zł26 zł
364 zł Więcej 174 zł178 zł188 zł165 zł144 zł
30 zł47 zł42 zł55 zł Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Gdańsk


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Gdańsk?

Dostępnych jest 44 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 33, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 11, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Gdańsk, dostępnych jest 44 połączeń autobusowych dziennie. 11 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 33 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Warszawa do Gdańsk?

Podróż z Warszawa do Gdańsk zajmuje około 5 hours and 18 minutes, lub nawet 4 hours and 40 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 06:11, a ostatni o 18:11.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Gdańsk?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.