Znajdź autobus z Warszawa do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gdańsk
z30 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 30 zł
Czas podróży 5 h 44 min
Połączenia dla każdego dnia 44
Pierwszy odjazd: 00:10
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 284km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Gdańsk

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Gdańsk w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Gdańsk?

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Warszawa do Gdańsk to Warsaw West, Warszawa Młociny and Modlin Airport i Gdansk and Gdańsk Hala Olivia.

Cena biletu Warszawa - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
41 zł47 zł30 zł Więcej 47 zł30 zł50 zł
150 zł133 zł Więcej Więcej Więcej 151 zł103 zł

Jako że podróż z Warszawa do Gdańsk nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Gdańsk, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Gdańsk?

Dostępnych jest 14 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Gdańsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 13, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Gdańsk, dostępnych jest 14 połączeń autobusowych dziennie. 1 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 13 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Warszawa do Gdańsk?

Podróż z Warszawa do Gdańsk zajmuje około 5 hours and 35 minutes, lub nawet 5 hours and 10 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 06:11, a ostatni o 23:10.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Gdańsk?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Gdańsk.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.