Autobus Warszawa - Kolonia ceny od 207,10 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

316,61 zł
297,98 zł
273,77 zł

Warszawa do Kolonia przez autobus

Podróż z Warszawa do Kolonia przez autobus wynosi 981,75 km i zajmuje 21 godz. i 1 min. Dziennie odbywa się 35 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:40, a ostatnim o 23:50. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Kolonia przez autobus za jedyne 207,10 zł lub aż 737,19 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 207,10 zł.

Najniższa cena207,10 zł
Czas trwania podróży21 godz. i 1 min
Połączenie dziennie35
Najniższa cena207,10 zł
Wyzsza cena737,19 zł
Pierwszy wyjazd00:40
Ostatni wyjazd23:50
Dystans981,75 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdKolonia
PrzewoźnicyFlixBus DACH GmbH, FlixTrainWięcej

Autobus Bilety od Warsaw do Cologne

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Cologne

Tanie bilety autobus od Warszawa do Kolonia
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Kolonia.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Kolonia, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Kolonia.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Cologne

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 211,24 zł do 319,40 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 34% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Kolonia

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Kolonia można znaleźć już za 253,89 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 268,10 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 276,99 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Kolonia

Podróżując autobusem do Kolonia, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Flixtrain to europejska tania kolej pasażerska, która oferuje niedrogie i wygodne podróże pociągiem do różnych miejsc w całych Niemczech. Jest własnością i jest zarządzana przez FlixMobility, spółkę macierzystą FlixBus, która jest popularną usługą transportu autobusowego w Europie. Flixtrain obsługuje kilka tras, między innymi z Berlina do Stuttgartu, Berlina do Kolonii i Hamburga do Kolonii.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Kolonia

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez FlixTrain podczas podróży od Warszawa do Kolonia.

Standard

Bilet standardowy na FlixTrain to bilet normalny/bilet drugiej klasy. Bilet standardowy Flixtrain zapewnia wygodne miejsce, gwarantowane Wi-Fi, dostęp do gniazdek elektrycznych oraz jeden bagaż podręczny i jeden rejestrowany z ograniczeniami dotyczącymi rozmiaru.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Połącz się bez wysiłku z FlixTrain i ciesz się darmową siecią Wi-Fi, niezależnie od tego, czy nadrabiasz zaległości w pracy, rozmawiasz czy po prostu przeglądasz strony.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Trzymaj urządzenia naładowane i gotowe. Fotele FlixTrain są wyposażone w gniazdka elektryczne i gniazda USB.
luggage Bagaż open icon close icon
Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody wszystkich osób na pokładzie FlixBus umożliwia zabranie jednej torby podręcznej, która powinna zmieścić się pod siedzeniem lub w schowku nad głową. Możesz także mieć jedną sztukę bagażu rejestrowanego, ale upewnij się, że możesz ją załadować i rozładować samodzielnie oraz przechowywać ją nad głową lub pod siedzeniem. Upewnij się, że Twój bagaż nie jest nieporęczny i nie stwarza zagrożenia dla innych. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy będziesz pilnował swoich rzeczy podczas podróży.
accessibility Dostępność open icon close icon
FlixTrain stawia na komfort dla wszystkich. Pasażerowie mający problemy z poruszaniem się mogą zarezerwować wyznaczone miejsca i skorzystać z bezpłatnego transportu w postaci składanych wózków inwalidzkich i urządzeń ułatwiających poruszanie się. Skontaktuj się z FlixTrain, aby uzyskać niezbędną pomoc.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Chociaż FlixTrain nie oferuje cateringu na pokładzie, możesz zabrać ze sobą własne przekąski i napoje.
bicycle Rower open icon close icon
Dzięki FlixTrain możesz spakować dodatkową sztukę bagażu, ale warto zarezerwować wcześniej, ponieważ miejsce w pociągu jest ograniczone. Masz sprzęt sportowy lub duży instrument muzyczny? Oni też są mile widziani, choć może obowiązywać dodatkowa opłata. Jeśli jeździsz rowerem, możesz zaparkować rower w określonych miejscach za jedyne 9 euro, ale upewnij się, że ma standardowy rozmiar i nie zawiera dodatkowych elementów. Pamiętaj, aby zarezerwować miejsce dla swojego roweru wcześniej, gdyż miejsce szybko się zapełnia
Usługi na pokładzie FlixTrain, FlixBus and Sindbad od Warszawa do Kolonia
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Kolonia przez bus.
Udogodnienia FlixTrain FlixBus Sindbad
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja check check check
bicycle Rower check cross cross
sleeper_couchette Podkład check cross cross

Warszawa do Kolonia Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
68.72kg
Autobus
73.63kg
Lot
196.35kg
Samochód
157.08kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Kolonia?
Bilet autobus z Warszawa do Kolonia to 342,64 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 207,10 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Kolonia?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Kolonia, to 207,10 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Kolonia przez autobus?
Warszawa do Kolonia to 981,75 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Kolonia?
Warszawa do Kolonia to średnio 21 godz. i 1 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 16 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Kolonia?
Warszawa do Kolonia jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail FlixBus DACH GmbH, FlixTrain, FlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o., Sindbad and Ecolines świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Kolonia?
Warszawa do Kolonia ma średnio 35 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Kolonia?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Kolonia rozpoczyna się pod adresem 00:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Kolonia?
Najnowszy autobus od Warszawa do Kolonia odchodzi o 23:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Kolonia?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 207,10 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Kolonia?
Istnieje średnio 9 z Warszawa, aby przejść do Kolonia.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Kolonia przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Kolonia to 16 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Kolonia?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Kolonia.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Kolonia przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Kolonia generuje 73.63kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Kolonia

Powiązane trasy

Inne popularne trasy