Znajdź autobus z Warszawa do Gliwice

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 60,51zł
Czas podróży 5 h
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd: 05:15
Ostatni odjazd: 22:00
Odległość 269km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Gliwice

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Gliwice.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Gliwice?

Bilety autobusowe z Warszawa do Gliwice kosztują średnio 12,11 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Warszawa do Gliwice za jedyne 13,98 zł.

Jak nazywają się stacje w Warszawa i Gliwice?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Warszawa do Gliwice to Warsaw West, WAW Airport, Zachodnia, Metro Marymont and Modlin Airport i Gliwice and Dworzec Autobusowy Gliwice.

Cena biletu Warszawa - Gliwice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19,43 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Gliwice


Jako że podróż z Warszawa do Gliwice nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Gliwice, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Gliwice?

Na trasie z Warszawa do Gliwice dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 6 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Gliwice w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Gliwice, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 3 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 6 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają autobusy do Gliwice?

Pierwszy autobus do Gliwice odjeżdża o 08:06, a ostatni o 22:06. Podróż trwa 5 hours and 22 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 40 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Gliwice?

Do partnerów virail należy również FlixBus and Leo Express, oferujący przewozy na trasie z Warszawa do Gliwice.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.