Autobus Warszawa - Gdynia ceny od 58,53 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
58,53 zł

Warszawa do Gdynia przez autobus

Podróż z Warszawa do Gdynia przez autobus wynosi 304,45 km i zajmuje 6 godz. i 35 min. Dziennie odbywa się 8 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:25, a ostatnim o 21:59. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Gdynia przez autobus za jedyne 58,53 zł lub aż 172,64 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 58,53 zł.

Najniższa cena58,53 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 35 min
Połączenie dziennie8
Najniższa cena58,53 zł
Wyzsza cena172,64 zł
Pierwszy wyjazd00:25
Ostatni wyjazd21:59
Dystans304,45 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdGdynia
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Warsaw do Gdynia

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Autobusem z Warszawa do Gdynia: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Gdynia z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Warszawa do Gdynia?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 87,81 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 58,53 zł.

Przejazd autobusowy z Warszawa do Gdynia: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Gdynia.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Gdynia?

Podróż autobusem z Warszawa do Gdynia trwa 6 godz. i 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 21:59. Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 00:25, a ostatni o 21:59. Podróż trwa średnio 6 godz. i 35 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :5 godz. i 30 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Gdynia?

Autobusy z Warszawa do Gdynia wyjeżdżają ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Central i przyjeżdżają na stację .

Podróż autobusem do Warszawa z Gdynia: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Warszawa do Gdynia dostępnych jest 8 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 6 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli chcesz dojechać z Warszawa do Gdynia autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Warszawa do Gdynia dostępnych jest 8 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Gdynia

Tanie bilety autobus od Warszawa do Gdynia
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Gdynia.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Gdynia, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Gdynia.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Gdynia

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 60,81 zł do 92,24 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 34% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Gdynia

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Gdynia można znaleźć już za 67,28 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 79,86 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 99,69 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Gdynia

Podróżując autobusem do Gdynia, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Warszawa do Gdynia
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Gdynia przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Warszawa do Gdynia Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
21.31kg
Autobus
22.83kg
Lot
60.89kg
Samochód
48.71kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Gdynia?
Bilet autobus z Warszawa do Gdynia to 87,81 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 58,53 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Gdynia?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Gdynia, to 58,53 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Gdynia przez autobus?
Warszawa do Gdynia to 304,45 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Gdynia?
Warszawa do Gdynia to średnio 6 godz. i 35 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 30 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Gdynia?
Warszawa do Gdynia jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Gdynia?
Warszawa do Gdynia ma średnio 8 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Gdynia?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Gdynia rozpoczyna się pod adresem 00:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Gdynia?
Najnowszy autobus od Warszawa do Gdynia odchodzi o 21:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Gdynia?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 58,53 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Gdynia?
Istnieje średnio 6 z Warszawa, aby przejść do Gdynia.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Gdynia przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Gdynia to 5 godz. i 30 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Gdynia?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Gdynia.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Gdynia przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Gdynia generuje 22.83kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Gdynia

Powiązane trasy

Inne popularne trasy