Autobus Warszawa - Lipsk ceny od 153,69 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

276,10 zł
Więcej
Więcej

Warszawa do Lipsk przez autobus

Podróż z Warszawa do Lipsk przez autobus wynosi 602,84 km i zajmuje 13 godz. i 4 min. Dziennie odbywa się 26 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:10, a ostatnim o 23:50. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Lipsk przez autobus za jedyne 153,69 zł lub aż 587,17 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 153,69 zł.

Najniższa cena153,69 zł
Czas trwania podróży13 godz. i 4 min
Połączenie dziennie26
Najniższa cena153,69 zł
Wyzsza cena587,17 zł
Pierwszy wyjazd01:10
Ostatni wyjazd23:50
Dystans602,84 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdLipsk
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus DACH GmbHWięcej

Autobus Bilety od Warsaw do Leipzig

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Znajdź swój autobus z Warszawa do Lipsk na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Lipsk w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Lipsk?

Bilety autobusowe z Warszawa do Lipsk kosztują średnio 265,81 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Warszawa do Lipsk za jedyne 153,69 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Lipsk?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Lipsk.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Lipsk?

Podróż autobusem z Warszawa do Lipsk trwa 13 godz. i 4 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:50. Podróż z Warszawa do Lipsk zajmuje około 13 godz. i 4 min, lub nawet :9 godz. i 35 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 01:10, a ostatni o 23:50.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Lipsk?

Autobusy na trasie Warszawa - Lipsk wyjeżdżają ze stacji Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Metro Mlociny,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Central i przyjeżdżają na stację Leipzig , Völkerschlachtdenkmal,Leipzig HBF,Leipzig, Messe Bahnhof.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lipsk z Warszawa?

Dostępnych jest 26 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Lipsk. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 24, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Warszawa do Lipsk autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Warszawa do Lipsk, dostępnych jest 26 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 24 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Leipzig

Tanie bilety autobus od Warszawa do Lipsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Lipsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Lipsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Lipsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Leipzig

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 136,19 zł do 246,40 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 45% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Lipsk

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Lipsk można znaleźć już za 174,18 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 189,11 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 201,19 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Lipsk

Podróżując autobusem do Lipsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Warszawa do Lipsk
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Lipsk przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Warszawa do Lipsk Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
42.2kg
Autobus
45.21kg
Lot
120.57kg
Samochód
96.45kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Lipsk?
Bilet autobus z Warszawa do Lipsk to 265,81 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 153,69 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Lipsk?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Lipsk, to 153,69 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Lipsk przez autobus?
Warszawa do Lipsk to 602,84 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Lipsk?
Warszawa do Lipsk to średnio 13 godz. i 4 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 9 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Lipsk?
Warszawa do Lipsk jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail FlixBus, FlixBus DACH GmbH, Ecolines and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Lipsk?
Warszawa do Lipsk ma średnio 26 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Lipsk?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Lipsk rozpoczyna się pod adresem 01:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Lipsk?
Najnowszy autobus od Warszawa do Lipsk odchodzi o 23:50. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Lipsk?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 153,69 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Lipsk?
Istnieje średnio 2 z Warszawa, aby przejść do Lipsk.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Lipsk przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Lipsk to 9 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Lipsk?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Lipsk.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Lipsk przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Lipsk generuje 45.21kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Lipsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy