Znajdź autobus z Warszawa do Kielce

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,92zł
Czas podróży 3 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 23
Pierwszy odjazd: 06:35
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 153km

Autobusem z Warszawa do Kielce: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Kielce z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Kielce?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 8,99 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 5,99 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Warszawa do Kielce to Warszawa Młociny, Warsaw Centrum, Warsaw West and Warsaw Metro Wilanowska i Kielce Żytnia.

Cena biletu Warszawa - Kielce dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł26 zł Więcej Więcej Więcej 26 zł Więcej
18 zł17 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Warszawa do Kielce


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Kielce, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Kielce?

Dostępnych jest 23 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Kielce. Większą część tych połączeń, dokładniej 19, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 4, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kielce w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Kielce, dostępnych jest 23 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 4 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 19 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają autobusy do Kielce?

Podróż z Warszawa do Kielce zajmuje około 2 hours and 57 minutes, lub nawet 2 hours and 20 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 06:06, a ostatni o 23:06.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Kielce?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Kielce.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.