Znajdź autobus z Warszawa do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 14,92zł
Czas podróży 2 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 36
Pierwszy odjazd: 06:35
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 153km

Autobusem z Warszawa do Kielce: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Kielce z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Kielce?

Skąd odjeżdżają autobusy do Kielce?

Autobusy z Warszawa do Kielce wyjeżdżają ze stacji Warsaw Metro Wilanowska, Warsaw West, Modlin Airport and Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144 i przyjeżdżają na stację Kielce Żytnia and Kielce Bus Station, Ul. Czarnowska 12.

Cena biletu Warszawa - Kielce dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł26 zł30 zł19 zł19 zł19 zł19 zł
Więcej Więcej 17 zł17 zł Więcej Więcej 24 zł

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Kielce, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Kielce?

Na trasie z Warszawa do Kielce, dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 0 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 6 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Kielce, dostępnych jest 7 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 6, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

O której odjeżdżają autobusy do Kielce?

Podróż z Warszawa do Kielce zajmuje około 3 hours and 3 minutes, lub nawet 2 hours and 20 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 14:11, a ostatni o 23:02.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Kielce?

Z przewoźnikiem FlixBus and Polonus będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Kielce.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.