Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Warszawa do Kielce

Starting from
9,61 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Odkryć
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Kielce

Odkryć

Znajdź swój autobus z Warszawa do Kielce na virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Kielce w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Kielce?

Bilety autobusowe z Warszawa do Kielce kosztują średnio 34,42 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Warszawa do Kielce za jedyne 9,61 zł.



Które linie autobusowe zabiorą Cię z Warszawa do Kielce?

Wsród wielu partnerów virail jest również Flixbus, Polonus, Transport Osobowy Majer BUS, Neobus, Neobus Polska, AD EURO-TRANS and Wyskoczgdzies pl oferujący przejazdy do Kielce.

Warszawa do Kielce przez autobus

Najlepsza cena 9,61 zł
Czas podróży 2 h 56 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd 12:10
Ostatni odjazd 23:59
Odległość 153 km

Cena biletu Warszawa - Kielce dla każdego dnia

 
Dzisiaj
48 zł
31,70 zł
18,14 zł
Jutro
48 zł
31,70 zł
18,14 zł
Za 2 dni
48 zł
34,65 zł
22,67 zł
Za 3 dni
47,95 zł
31,70 zł
Więcej
Za 4 dni
44,68 zł
31,70 zł
22,67 zł
Za 5 dni
46,23 zł
31,70 zł
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
6
Przewoźnicy
7
Cena minimalna
9,61 zł
Cena maksymalna
72,51 zł

Warszawa - Kielce

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Pociąg

46,23 zł

Data
Wtorek 1 Luty 2022
PKP-logo
Warszawa Centralna - Kielce Train Station
12:00 - 14:24
PKP
2h 24min
CO2: 5.52kg
Przez Autobus

31,70 zł

Data
Wtorek 1 Luty 2022
FlixBus-logo
Warsaw West - Kielce, dworzec autobusowy
08:20 - 10:55
FlixBus
2h 35min
CO2: 4.91kg
Najtaniej
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 2 h 50 min
Warsaw West - Kielce, Dworzec Autobusowy
14:15 - 17:05
31,70 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 2 h 35 min
Warsaw West - Kielce, Dworzec Autobusowy
08:20 - 10:55
45,30 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 3 h
Warszawa, Metro Młociny - Kielce, Dworzec Autobusowy
12:45 - 15:45
45,30 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 2 h 35 min
Warsaw West - Kielce, Dworzec Autobusowy
13:10 - 15:45
45,30 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 2 h 20 min
Warsaw West - Kielce, Dworzec Autobusowy
09:50 - 12:10
49,84 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 35 min
Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin - Kielce, Dworzec Autobusowy
12:10 - 15:45
49,84 zł
Flixbus-logo
Flixbus
bezpośredni
Czas podróży: 3 h 1 min
Warsaw West - Kielce, Dworzec Autobusowy
23:59 - 03:00
63,44 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Kielce?

Pierwszy autobus do Kielce odjeżdża o 07:10, a ostatni o 23:59. Podróż trwa 2 h 40 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 h 5 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Warszawa do Kielce?

Przy podróży na trasie z Warszawa do Kielce, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Vasrsovia (Marymont), Warsaw Metro Wilanowska, Warsaw Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni, Varsovia (Chopin), Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144, Varsovia (Młociny), Warsaw Metro Wilanovska, Pulawska St, Varsovia Zachodnia (Oeste), Varsovia-Modlin Aeropuerto and Warsaw Metro Wilanowska, bus parking, Wilanowska Ave 238 oraz Kielce, Dworzec Autobusowy, Kielce Kielce, Kielce, ul. Żytnia (BUS Hala) /02, Kielce DA Czarnowska, Kielce Bus stop, ul. Zytnia 1, Kielce Kielce, Kielce, Dworzec Autobusowy ul. Czarnowska 12 and Kielce Bus station, ul. Czarnowska 12.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Warszawa do Kielce, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Podróż autobusem do Warszawa z Kielce: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Warszawa do Kielce dostępnych jest 7 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 7 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Warszawa do Kielce dostępnych jest 7 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33