Znajdź autobus z Warszawa do Kielce

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Kielce
z19 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 19 zł
Czas podróży 2 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 36
Pierwszy odjazd: 06:35
Ostatni odjazd: 23:45
Odległość 153km

Autobusem z Warszawa do Kielce: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Kielce z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Warszawa do Kielce?

Skąd odjeżdżają autobusy do Kielce?

Autobusy z Warszawa do Kielce wyjeżdżają ze stacji Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144, Warsaw West, Warsaw Metro Wilanowska, Warszawa Młociny, Modlin Airport and Warsaw Chopin i przyjeżdżają na stację Kielce Bus Station, Ul. Czarnowska 12, Kielce Żytnia, Kielce DA Żelazna and Kielce DA Czarnowska.

Cena biletu Warszawa - Kielce dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 32 zł Więcej 26 zł Więcej Więcej

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Warszawa do Kielce, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Kielce?

Dostępnych jest 6 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Kielce. Większą część tych połączeń, dokładniej 5, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Kielce w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Warszawa do Kielce, dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 5 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym, sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak najważniejszy jest dla Ciebie brak przesiadek, rozważ kupno biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają autobusy do Kielce?

Podróż z Warszawa do Kielce zajmuje około 3 hours and 34 minutes, lub nawet 3 hours and 25 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 06:11, a ostatni o 09:09.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Kielce?

Z przewoźnikiem Polonus and FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Kielce.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.