Pociąg Łódź - Lublin ceny od 64,77 zł

Rozpocząć z
64,77 zł
Odkryć

Łódź do Lublin przez pociąg

Podróż z Łódź do Lublin przez pociąg wynosi 221,9 km i zajmuje 10 godz. i 26 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:37, a ostatnim o 16:40. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Lublin przez pociąg za jedyne 64,77 zł lub aż 2717,01 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 64,77 zł.

Najniższa cena64,77 zł
Czas trwania podróży10 godz. i 26 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena64,77 zł
Wyzsza cena2717,01 zł
Pierwszy wyjazd05:37
Ostatni wyjazd16:40
Dystans221,9 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdLublin
PrzewoźnicyeasyJet UK, Air BaganWięcej

Pociąg Bilety od Łódź do Lublin

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Lublin

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Lublin?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Lublin za 64,77 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Lublin kosztują około 532,09 zł.

Pociągi z Łódź do Lublin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Lublin.

O której odjeżdżają pociągi do Lublin i ile trwa podróż?

Dotarcie do Lublin zajmie Ci 10 godz. i 26 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 05:37, a ostatni o 16:40'. Pierwszy pociąg do Lublin odjeżdzą o 05:37, a ostatni o 16:40. Podróż trwa średnio 10 godz. i 26 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lublin w ciagu 2 godz. i 58 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Lublin?

Pociągi do Lublin odjeżdzają z i przyjeżdżają na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Lublin z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Lublin z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Lublin z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Lublin

Tanie bilety pociąg od Łódź do Lublin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Lublin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Lublin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Lublin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Lublin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 49,91 zł do 427,70 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 88% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Lublin

Podróżując pociągiem do Lublin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Wizz Air to tania linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, która obsługuje loty do miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 2003 roku linia lotnicza szybko się rozwinęła i obecnie dysponuje flotą ponad 100 samolotów, obsługujących ponad 150 miejsc docelowych w 44 krajach. Wizz Air słynie z bezproblemowego podejścia do podróży lotniczych, oferując niskie ceny i dodatkowe opłaty za dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany i posiłki podczas lotu. Linia lotnicza kładzie duży nacisk na wydajność i kontrolę kosztów, co pozwala jej oferować jedne z najniższych cen w branży.

Usługi na pokładzie POLREGIO, Wizz Air and LOT od Łódź do Lublin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Lublin przez train.
Udogodnienia POLREGIO Wizz Air LOT PKP
wifi WiFi check check check check
luggage Bagaż check check check check
accessibility Dostępność check cross cross check
bicycle Rower check cross cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross cross check
air_con Klimatyzacja cross cross cross check

Łódź do Lublin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
15.53kg
Autobus
16.64kg
Lot
44.38kg
Samochód
35.5kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Lublin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Lublin wynoszą 15.53kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Lublin? Podróżując pociągiem między Łódź a Lublin, zaoszczędzisz 28.85kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.11kg w porównaniu z autobusem i 19.97kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Lublin?
Bilet pociąg z Łódź do Lublin to 532,09 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 64,77 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Lublin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Lublin, to 64,77 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Lublin przez pociąg?
Łódź do Lublin to 221,9 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Lublin?
Łódź do Lublin to średnio 10 godz. i 26 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 58 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Lublin?
Łódź do Lublin jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail easyJet UK, Air Bagan, POLREGIO, Wizz Air, LOT and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Lublin?
Łódź do Lublin ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Lublin?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Lublin rozpoczyna się pod adresem 05:37. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Lublin?
Najnowszy pociąg od Łódź do Lublin odchodzi o 16:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Lublin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 64,77 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Lublin?
Istnieje średnio 2 z Łódź, aby przejść do Lublin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Lublin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Lublin to 2 godz. i 58 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Lublin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Lublin.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Lublin przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Lublin generuje 15.53kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Lublin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy