Pociąg Łódź - Lublin ceny od 83,39 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Łódź do Lublin przez pociąg

Podróż z Łódź do Lublin przez pociąg wynosi 221,9 km i zajmuje 9 godz. i 17 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 03:58, a ostatnim o 17:10. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Lublin przez pociąg za jedyne 83,39 zł lub aż 828,30 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 83,39 zł.

Najniższa cena83,39 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 17 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena83,39 zł
Wyzsza cena828,30 zł
Pierwszy wyjazd03:58
Ostatni wyjazd17:10
Dystans221,9 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdLublin
PrzewoźnicyAir Bagan, Wizz AirWięcej

Pociąg Bilety od Łódź do Lublin

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Lublin

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Lublin?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Łódź do Lublin za 83,39 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Lublin kosztują około 250,96 zł.

Pociągi z Łódź do Lublin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Łódź a Lublin.

O której odjeżdżają pociągi do Lublin i ile trwa podróż?

Dotarcie do Lublin zajmie Ci 9 godz. i 17 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 03:58, a ostatni o 17:10'. Pierwszy pociąg do Lublin odjeżdzą o 03:58, a ostatni o 17:10. Podróż trwa średnio 9 godz. i 17 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lublin w ciagu 2 godz. i 47 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Lublin?

Pociągi do Lublin odjeżdzają z Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Łódź, Fabryczna,Aleja Unii Lubelskiej 3/5 i przyjeżdżają na stację Swidnik-Miasto,Railway station,Lublin, Poland.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Lublin z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Lublin z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Lublin z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych z Łódź do Lublin. Zauważ, że wśród nich jest 3 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Lublin

Tanie bilety pociąg od Łódź do Lublin
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Lublin.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Lublin, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Lublin.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Lublin

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Lublin

Podróżując pociągiem do Lublin, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Wizz Air to tania linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, która obsługuje loty do miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 2003 roku linia lotnicza szybko się rozwinęła i obecnie dysponuje flotą ponad 100 samolotów, obsługujących ponad 150 miejsc docelowych w 44 krajach. Wizz Air słynie z bezproblemowego podejścia do podróży lotniczych, oferując niskie ceny i dodatkowe opłaty za dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany i posiłki podczas lotu. Linia lotnicza kładzie duży nacisk na wydajność i kontrolę kosztów, co pozwala jej oferować jedne z najniższych cen w branży.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Lublin

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Lublin.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie Wizz Air, LOT and PKP od Łódź do Lublin
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Lublin przez train.
Udogodnienia Wizz Air LOT PKP POLREGIO
wifi WiFi check check check check
luggage Bagaż check check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross cross check cross
accessibility Dostępność cross cross check check
air_con Klimatyzacja cross cross check cross
bicycle Rower cross cross check check

Łódź do Lublin Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
15.53kg
Autobus
16.64kg
Lot
44.38kg
Samochód
35.5kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Lublin? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Lublin wynoszą 15.53kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Lublin? Podróżując pociągiem między Łódź a Lublin, zaoszczędzisz 28.85kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.11kg w porównaniu z autobusem i 19.97kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Lublin?
Bilet pociąg z Łódź do Lublin to 250,96 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 83,39 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Lublin?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Lublin, to 83,39 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Lublin przez pociąg?
Łódź do Lublin to 221,9 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Lublin?
Łódź do Lublin to średnio 9 godz. i 17 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 47 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Lublin?
Łódź do Lublin jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail Air Bagan, Wizz Air, LOT, PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Lublin?
Łódź do Lublin ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Lublin?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Lublin rozpoczyna się pod adresem 03:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Lublin?
Najnowszy pociąg od Łódź do Lublin odchodzi o 17:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Lublin?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 83,39 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Lublin?
Istnieje średnio 1 z Łódź, aby przejść do Lublin.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Lublin przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Lublin to 2 godz. i 47 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Lublin?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Lublin.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Lublin przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Lublin generuje 15.53kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Lublin

Powiązane trasy

Inne popularne trasy