Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Lublin
z 14,33 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 65 zł
Czas podróży 4 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 16:11
Ostatni odjazd 19:54
Odległość 222 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Lublin na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Lublin?

Bilety na pociąg z Łódź do Lublin kosztują średnio 69,23 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 39,52 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Lublin?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad and PKP, świadczącego usługi na trasie Łódź - Lublin.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
65 zł 65 zł 65 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
46,80 zł 46,80 zł 46,80 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
31,74 zł 27,21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Lublin

Ile zajmuje podróż z Łódź do Lublin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Lublin odjeżdzą o 05:19, a ostatni o 19:54. Podróż trwa średnio 4 h 11 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lublin w ciagu 3 h 40 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Lublin?

Możesz pojechać pociągiem do Lublin z Łódź - Widzew, który przyjeżdża na stację Lublin stacja kolejowa and Lublin Train Station.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Lublin z Łódź?

Dostępnych jest 3.5 połączeń kolejowych do Lublin z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 2.5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Lublin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 3.5 połączeń kolejowych z Łódź do Lublin. Zauważ, że wśród nich jest 2.5 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.