Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Lublin

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 44 min
Połączenia dla każdego dnia 81
Pierwszy odjazd: 04:15
Ostatni odjazd: 23:18
Odległość 222km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Lublin

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Lublin w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Łódź do Lublin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Lublin.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Łódź do Lublin?

Cena biletu Łódź - Lublin dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
48 zł45 zł43 zł Więcej Więcej Więcej 39 zł
35 zł30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Lublin


Na krótkich dystansach, takich jak między Łódź oraz Lublin, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Lublin?

Możesz pojechać pociągiem do Lublin z Łódź Kaliska, Łódź Żabieniec or Łódź Widzew, który przyjeżdża na stację Lublin Północny, Lublin Zemborzyce or Lublin.

Ile połączeń z Łódź do Lublin jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Lublin z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 23 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Lublin z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 23 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 22 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Lublin i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 121927 hours and 29 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Lublin w ciągu 5 hours and 44 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 04:09, a ostatni o 17:09.