Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 15173 h 6 min
Połączenia dla każdego dnia 172
Pierwszy odjazd: 04:40
Ostatni odjazd: 22:21
Odległość 284km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Gdańsk na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Gdańsk?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Gdańsk oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Gdańsk?

Cena biletu Warszawa - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł19 zł41 zł19 zł26 zł34 zł19 zł
169 zł158 zł180 zł120 zł175 zł169 zł167 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej 47 zł Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Gdańsk


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gdańsk?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Centralna, Warszawa Ochota, Warszawa Wileńska, Warszawa Zachodnia or Warszawa Wschodnia i przyjeżdża na stację Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Oliwa, Gdańsk Główny or Gdańsk Orunia.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 90 połączeń. Zauważ, że trasy 19 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Gdańsk z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 90 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 61 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 19 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Gdańsk i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 04:06, a ostatni o 22:06. Podróż trwa średnio 5 hours and 54 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gdańsk w 3 hours and 6 minutes.