Pociąg Warszawa - Gdańsk ceny od 83,81 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Warszawa do Gdańsk przez pociąg

Podróż z Warszawa do Gdańsk przez pociąg wynosi 283,85 km i zajmuje 4 godz. i 13 min. Dziennie odbywa się 11 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:03, a ostatnim o 20:56. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Gdańsk przez pociąg za jedyne 83,81 zł lub aż 218,83 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 83,81 zł.

Najniższa cena83,81 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 13 min
Połączenie dziennie11
Najniższa cena83,81 zł
Wyzsza cena218,83 zł
Pierwszy wyjazd02:03
Ostatni wyjazd20:56
Dystans283,85 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdGdańsk
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Gdańsk

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Tanie bilety na pociąg z Warszawa do Gdańsk na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Gdańsk. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Gdańsk?

Bilety na pociąg z Warszawa do Gdańsk kosztują średnio 142,94 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 83,81 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Gdańsk?

Aby dostać się do Gdańsk pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdża o 02:03, a ostatni o 20:56. Aby dostać się z Warszawa do Gdańsk pociągiem, będziesz potrzebował 4 godz. i 13 min. Podróż pociągiem do Gdańsk zabiera średnio 4 godz. i 13 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 godz. i 21 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 02:03, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 20:56.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Gdańsk?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia i przyjeżdża na stację Gdansk Glowny,Gdańsk Lech Wałęsa Airport, GDN,Gdańsk,Gdańsk Wrzeszcz.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Warszawa?

Dostępnych jest 11 połączeń kolejowych do Gdańsk z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 9 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Warszawa do Gdańsk jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Dziennie dostępnych jest 11 połączeń kolejowych na trasie do Gdańsk z Warszawa.Zauważ, że jest wśród nich 9 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Gdańsk

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Gdańsk
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Gdańsk.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Gdańsk, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Gdańsk.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Gdańsk

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 68,44 zł do 150,39 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 54% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Gdańsk

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Gdańsk można znaleźć już za 86,51 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 95,68 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 105,27 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gdańsk

Podróżując pociągiem do Gdańsk, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie PKP od Warszawa do Gdańsk
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Gdańsk przez train.
Udogodnienia PKP
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check

Warszawa do Gdańsk Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
19.87kg
Autobus
21.29kg
Lot
56.77kg
Samochód
45.42kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Gdańsk? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Gdańsk wynoszą 19.87kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Gdańsk? Podróżując pociągiem między Warszawa a Gdańsk, zaoszczędzisz 36.9kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.42kg w porównaniu z autobusem i 25.55kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Gdańsk?
Bilet pociąg z Warszawa do Gdańsk to 142,94 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 83,81 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Gdańsk?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Gdańsk, to 83,81 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Gdańsk przez pociąg?
Warszawa do Gdańsk to 283,85 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Gdańsk?
Warszawa do Gdańsk to średnio 4 godz. i 13 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 21 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Gdańsk?
Warszawa do Gdańsk ma średnio 11 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Gdańsk?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Gdańsk rozpoczyna się pod adresem 02:03. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Gdańsk?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Gdańsk odchodzi o 20:56. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Gdańsk?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 83,81 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Gdańsk?
Istnieje średnio 9 z Warszawa, aby przejść do Gdańsk.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Gdańsk przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Gdańsk to 2 godz. i 21 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Gdańsk?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Gdańsk.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Gdańsk przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Gdańsk generuje 19.87kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Gdańsk

Powiązane trasy

Inne popularne trasy