Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Gdańsk


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 15173 h 6 min
Połączenia dla każdego dnia 172
Pierwszy odjazd: 04:40
Ostatni odjazd: 22:21
Odległość 284km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Gdańsk na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Gdańsk?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Gdańsk oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Gdańsk?

Cena biletu Warszawa - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
26 zł15 zł32 zł19 zł19 zł19 zł19 zł
121 zł Więcej 243 zł143 zł243 zł221 zł170 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej 33 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Gdańsk


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gdańsk?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Centralna, Warszawa Ochota, Warszawa Wileńska, Warszawa Zachodnia or Warszawa Wschodnia i przyjeżdża na stację Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Oliwa, Gdańsk Główny or Gdańsk Orunia.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 90 połączeń. Zauważ, że trasy 19 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Gdańsk z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 90 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 61 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 19 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Gdańsk i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 04:06, a ostatni o 22:06. Podróż trwa średnio 5 hours and 54 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gdańsk w 3 hours and 6 minutes.