Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 171
Pierwszy odjazd: 04:40
Ostatni odjazd: 22:21
Odległość 284km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Gdańsk na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Gdańsk?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Gdańsk oferowane przez Rozklad and SBB.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Gdańsk?

Cena biletu Warszawa - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
49 zł49 zł49 zł49 zł49 zł49 zł34 zł
152 zł906 zł163 zł175 zł101 zł342 zł442 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 201 zł

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gdańsk?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Ochota i przyjeżdża na stację Gdańsk Oliwa or Gdansk Glówny.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Warszawa do Gdańsk, każdego dnia dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 19 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Gdańsk i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 05:06, a ostatni o 19:06. Podróż trwa średnio 165157 hours and 15 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gdańsk w 3 hours and 24 minutes.