Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Gdańsk

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gdańsk

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 171
Pierwszy odjazd: 06:40
Ostatni odjazd: 00:21
Odległość 284km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Gdańsk na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Gdańsk?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Gdańsk oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Gdańsk?

Cena biletu Warszawa - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
47 zł30 zł47 zł47 zł30 zł50 zł34 zł
38 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 43 zł
128 zł Więcej Więcej Więcej 151 zł103 zł95 zł

Pociągi z Warszawa do Gdańsk


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gdańsk?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Ochota i przyjeżdża na stację Gdańsk Oliwa.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 20 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Warszawa do Gdańsk, każdego dnia dostępnych jest 20 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 20 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Gdańsk i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Gdańsk odjeżdzą o 07:06, a ostatni o 00:06. Podróż trwa średnio 247734 hours and 52 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gdańsk w 3 hours and 24 minutes.