Autobus Warszawa - Kazimierz Dolny ceny od 27,89 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Warszawa do Kazimierz Dolny przez autobus

Podróż z Warszawa do Kazimierz Dolny przez autobus wynosi 120,41 km i zajmuje 2 godz. i 49 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 08:30, a ostatnim o 20:45. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Kazimierz Dolny przez autobus za jedyne 27,89 zł lub aż 66,77 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 27,89 zł.

Najniższa cena27,89 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 49 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena27,89 zł
Wyzsza cena66,77 zł
Pierwszy wyjazd08:30
Ostatni wyjazd20:45
Dystans120,41 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdKazimierz Dolny
PrzewoźnicyTrans Bus Express

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Kazimierz Dolny

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Kazimierz Dolny. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Kazimierz Dolny?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Kazimierz Dolny za jedyne 27,89 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 36,74 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Kazimierz Dolny?

Do partnerów virail należy również , oferujący przewozy na trasie z Warszawa do Kazimierz Dolny.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Warszawa do Kazimierz Dolny?

Podróż autobusem z Warszawa do Kazimierz Dolny trwa 2 godz. i 49 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 20:45. Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 08:30, a ostatni o 20:45. Podróż trwa średnio 2 godz. i 49 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 godz. i 29 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Warszawa do Kazimierz Dolny to Warsaw Metro Mlociny,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Central,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Chopin Airport (WAW) i .

Podróż autobusem do Warszawa z Kazimierz Dolny: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 6 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Kazimierz Dolny. Większą część tych połączeń, dokładniej 6, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Kazimierz Dolny z Warszawa dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Kazimierz Dolny, dostępnych jest 6 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 6, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Warszawa do Kazimierz Dolny
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Kazimierz Dolny.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Kazimierz Dolny, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Kazimierz Dolny.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Kazimierz Dolny

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Kazimierz Dolny można znaleźć już za 18,62 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 28,29 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 32,59 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Kazimierz Dolny

Podróżując autobusem do Kazimierz Dolny, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Warszawa do Kazimierz Dolny Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
8.43kg
Autobus
9.03kg
Lot
24.08kg
Samochód
19.26kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Kazimierz Dolny?
Bilet autobus z Warszawa do Kazimierz Dolny to 36,74 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 27,89 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Kazimierz Dolny?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Kazimierz Dolny, to 27,89 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Kazimierz Dolny przez autobus?
Warszawa do Kazimierz Dolny to 120,41 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Kazimierz Dolny?
Warszawa do Kazimierz Dolny to średnio 2 godz. i 49 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 29 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Kazimierz Dolny?
Warszawa do Kazimierz Dolny ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Kazimierz Dolny?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Kazimierz Dolny rozpoczyna się pod adresem 08:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Kazimierz Dolny?
Najnowszy autobus od Warszawa do Kazimierz Dolny odchodzi o 20:45. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Kazimierz Dolny?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 27,89 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Kazimierz Dolny?
Istnieje średnio 6 z Warszawa, aby przejść do Kazimierz Dolny.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Kazimierz Dolny przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Kazimierz Dolny to 2 godz. i 29 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Kazimierz Dolny?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Kazimierz Dolny.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Kazimierz Dolny przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Kazimierz Dolny generuje 9.03kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Kazimierz Dolny

Inne popularne trasy