Autobus Warszawa - Odessa ceny od 106,16 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Warszawa do Odessa przez autobus

Podróż z Warszawa do Odessa przez autobus wynosi 950,84 km i zajmuje 24 godz. i 39 min. Dziennie odbywa się 32 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 22:30. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Odessa przez autobus za jedyne 106,16 zł lub aż 578,97 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 106,16 zł.

Najniższa cena106,16 zł
Czas trwania podróży24 godz. i 39 min
Połączenie dziennie32
Najniższa cena106,16 zł
Wyzsza cena578,97 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd22:30
Dystans950,84 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdOdessa
PrzewoźnicyEcolines, FlixBusWięcej

Autobus Bilety od Warsaw do Odesa

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Znajdź połączenie autobusowe z Warszawa do Odessa na virail

Jeśli szukasz biletów z Warszawa do Odessa w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Odessa?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Warszawa do Odessa od 106,16 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Warszawa do Odessa wynoszą średnio 268,56 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Warszawa - Odessa?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Odessa.

O której odjeżdżają autobusy do Odessa?

Podróż autobusem z Warszawa do Odessa trwa 24 godz. i 39 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 22:30. Pierwszy autobus do Odessa odjeżdża o 00:10, a ostatni o 22:30. Podróż trwa 24 godz. i 39 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :19 godz. i 40 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Warszawa wyjeżdżają ze stacji Warsaw Central,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Metro Mlociny,Warszawa, Wschodnia i przyjeżdżają na stację Odesa (Odesa BS),Odesa, Пл. Привокзальна,Odessa International Airport, ODS.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Odessa?

Dostępnych jest 32 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Odessa. Większą część tych połączeń, dokładniej 18, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 14, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Odessa z Warszawa dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Odessa, dostępnych jest 32 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 18, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał zmieniać autobusu w trakcie podróży.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Odesa

Tanie bilety autobus od Warszawa do Odessa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Odessa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Odessa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Odessa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Odesa

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 106,16 zł do 196,90 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 46% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Odessa

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Odessa można znaleźć już za 133,30 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 182,10 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 233,27 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Odessa

Podróżując autobusem do Odessa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus and Sindbad od Warszawa do Odessa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Odessa przez bus.
Udogodnienia FlixBus Sindbad
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check

Warszawa do Odessa Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
66.56kg
Autobus
71.31kg
Lot
190.17kg
Samochód
152.13kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Odessa?
Bilet autobus z Warszawa do Odessa to 268,56 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 106,16 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Odessa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Odessa, to 106,16 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Odessa przez autobus?
Warszawa do Odessa to 950,84 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Odessa?
Warszawa do Odessa to średnio 24 godz. i 39 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 19 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Odessa?
Warszawa do Odessa jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail Ecolines, FlixBus, Eurolines Madeltrans, Euroticket and Sindbad świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Odessa?
Warszawa do Odessa ma średnio 32 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Odessa?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Odessa rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Odessa?
Najnowszy autobus od Warszawa do Odessa odchodzi o 22:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Odessa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 106,16 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Odessa?
Istnieje średnio 18 z Warszawa, aby przejść do Odessa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Odessa przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Odessa to 19 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Odessa?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Odessa.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Odessa przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Odessa generuje 71.31kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Odessa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy