Autobus Warszawa - Serock ceny od 10,15 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
10,15 zł

Warszawa do Serock przez autobus

Podróż z Warszawa do Serock przez autobus wynosi 31,48 km i zajmuje 1 godz. i 1 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:00, a ostatnim o 20:40. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Serock przez autobus za jedyne 10,15 zł lub aż 12,57 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 10,15 zł.

Najniższa cena10,15 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 1 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena10,15 zł
Wyzsza cena12,57 zł
Pierwszy wyjazd07:00
Ostatni wyjazd20:40
Dystans31,48 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdSerock
PrzewoźnicyPrzewozy B. Czaplicka, K. Czaplicki, RAN-TRANSWięcej

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Serock

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Warszawa do Serock.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Warszawa do Serock?

Bilety autobusowe z Warszawa do Serock kosztują średnio 10,76 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Warszawa do Serock za jedyne 10,15 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Serock?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Serock.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Serock?

Podróż autobusem z Warszawa do Serock trwa 1 godz. i 1 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 20:40. Pierwszy autobus odjeżdża z Warszawa o 07:00, a ostatni o 20:40. Podróż trwa średnio 1 godz. i 1 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :0 godz. i 54 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Serock?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Warszawa do Serock to Warsaw Metro Mlociny,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Metro Marymont 01 i Serock, Centrum.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Warszawa do Serock?

Na trasie z Warszawa do Serock dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 6 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Serock w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Serock z Warszawa dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Serock, dostępnych jest 6 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 6, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Warszawa do Serock
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Serock.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Serock, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Serock.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Serock

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Serock można znaleźć już za 4,66 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 7,55 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 9,31 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Serock

Podróżując autobusem do Serock, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Warszawa do Serock Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
2.2kg
Autobus
2.36kg
Lot
6.3kg
Samochód
5.04kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Serock?
Bilet autobus z Warszawa do Serock to 10,76 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 10,15 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Serock?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Serock, to 10,15 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Serock przez autobus?
Warszawa do Serock to 31,48 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Serock?
Warszawa do Serock to średnio 1 godz. i 1 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 54 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Serock?
Warszawa do Serock jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail Przewozy B. Czaplicka, K. Czaplicki, RAN-TRANS, Polonus and Olsztyński Bus sp. z o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Serock?
Warszawa do Serock ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Serock?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Serock rozpoczyna się pod adresem 07:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Serock?
Najnowszy autobus od Warszawa do Serock odchodzi o 20:40. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Serock?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 10,15 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Serock?
Istnieje średnio 6 z Warszawa, aby przejść do Serock.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Serock przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Serock to 0 godz. i 54 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Serock?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Serock.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Serock przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Serock generuje 2.36kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Serock

Powiązane trasy

Inne popularne trasy