Pociąg Łódź - Sieradz ceny od 39,34 zł

Rozpocząć z
39,34 zł

Łódź do Sieradz przez pociąg

Podróż z Łódź do Sieradz przez pociąg wynosi 53,66 km i zajmuje 0 godz. i 56 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:55, a ostatnim o 20:31. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Sieradz przez pociąg za jedyne 39,34 zł lub aż 54,10 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 39,34 zł.

Najniższa cena39,34 zł
Czas trwania podróży0 godz. i 56 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena39,34 zł
Wyzsza cena54,10 zł
Pierwszy wyjazd04:55
Ostatni wyjazd20:31
Dystans53,66 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdSieradz
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Łódź do Sieradz

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Sieradz

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łódź do Sieradz?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Łódź do Sieradz za jedyne 39,34 zł, podczas gdy średnia cena to 45,91 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Sieradz?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Sieradz oferowane przez .

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Sieradz?

Pierwszy pociąg do Sieradz odjeżdża o 04:55, a ostatni o 20:31. Aby dostać się z Łódź do Sieradz pociągiem, będziesz potrzebował 0 godz. i 56 min. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Sieradz w 0 godz. i 44 min, ale średnio zabiera to 0 godz. i 56 min.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Sieradz?

Pociągi do Sieradz odjeżdzają z Łódź ze stacji i przyjeżdźają na stację .

Ile połączeń z Łódź do Sieradz jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Sieradz z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Łódź do Sieradz jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Dziennie dostępnych jest 6 połączeń kolejowych na trasie do Sieradz z Łódź.Zauważ, że jest wśród nich 6 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Sieradz

Tanie bilety pociąg od Łódź do Sieradz
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Sieradz.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Sieradz, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Sieradz.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Sieradz

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Sieradz

Podróżując pociągiem do Sieradz, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie PKP od Łódź do Sieradz
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Sieradz przez train.
Udogodnienia PKP
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check

Łódź do Sieradz Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
3.76kg
Autobus
4.02kg
Lot
10.73kg
Samochód
8.59kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Sieradz? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Sieradz wynoszą 3.76kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Sieradz? Podróżując pociągiem między Łódź a Sieradz, zaoszczędzisz 6.97kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.26kg w porównaniu z autobusem i 4.83kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Sieradz?
Bilet pociąg z Łódź do Sieradz to 45,91 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 39,34 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Sieradz?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Sieradz, to 39,34 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Sieradz przez pociąg?
Łódź do Sieradz to 53,66 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Sieradz?
Łódź do Sieradz to średnio 0 godz. i 56 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 44 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Sieradz?
Łódź do Sieradz ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Sieradz?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Sieradz rozpoczyna się pod adresem 04:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Sieradz?
Najnowszy pociąg od Łódź do Sieradz odchodzi o 20:31. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Sieradz?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 39,34 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Sieradz?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Sieradz. Możesz przejść z Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna i możesz dotrzeć do Sieradz Train Station.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Sieradz?
Istnieje średnio 6 z Łódź, aby przejść do Sieradz.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Sieradz przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Sieradz to 0 godz. i 44 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Sieradz?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Sieradz.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Sieradz przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Sieradz generuje 3.76kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Sieradz

Powiązane trasy

Inne popularne trasy