Pociąg Warszawa - Gliwice ceny od 69,84 zł

Rozpocząć z
69,84 zł
Odkryć

Warszawa do Gliwice przez pociąg

Podróż z Warszawa do Gliwice przez pociąg wynosi 269,64 km i zajmuje 3 godz. i 34 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:03, a ostatnim o 22:21. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Gliwice przez pociąg za jedyne 69,84 zł lub aż 224,61 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 69,84 zł.

Najniższa cena69,84 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 34 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena69,84 zł
Wyzsza cena224,61 zł
Pierwszy wyjazd05:03
Ostatni wyjazd22:21
Dystans269,64 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdGliwice
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Gliwice

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Gliwice

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Gliwice?

Bilety na pociąg z Warszawa do Gliwice kosztują średnio 142,10 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 69,84 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Gliwice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Gliwice oferowane przez .

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gliwice?

Przejazd między Warszawa a Gliwice zajmuje 3 godz. i 34 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:03, a ostatni o 22:21. Podróż pociągiem do Gliwice zabiera średnio 3 godz. i 34 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 godz. i 43 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:03, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 22:21.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gliwice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gliwice z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Gliwice z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Warszawa do Gliwice jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Gliwice, dostepnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wszystkie 4 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Gliwice

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Gliwice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Gliwice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Gliwice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Gliwice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Gliwice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 60,48 zł do 180,79 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 67% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gliwice

Podróżując pociągiem do Gliwice, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Gliwice

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Warszawa do Gliwice.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Warszawa do Gliwice
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Gliwice przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Warszawa do Gliwice Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
18.87kg
Autobus
20.22kg
Lot
53.93kg
Samochód
43.14kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Gliwice? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Gliwice wynoszą 18.87kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Gliwice? Podróżując pociągiem między Warszawa a Gliwice, zaoszczędzisz 35.06kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.35kg w porównaniu z autobusem i 24.27kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Gliwice?
Bilet pociąg z Warszawa do Gliwice to 142,10 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 69,84 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Gliwice?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Gliwice, to 69,84 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Gliwice przez pociąg?
Warszawa do Gliwice to 269,64 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Gliwice?
Warszawa do Gliwice to średnio 3 godz. i 34 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 43 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Gliwice?
Warszawa do Gliwice jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Gliwice?
Warszawa do Gliwice ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Gliwice?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Gliwice rozpoczyna się pod adresem 05:03. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Gliwice?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Gliwice odchodzi o 22:21. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Gliwice?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 69,84 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Gliwice?
Istnieje średnio 4 z Warszawa, aby przejść do Gliwice.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Gliwice przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Gliwice to 2 godz. i 43 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Gliwice?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Gliwice.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Gliwice przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Gliwice generuje 18.87kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Gliwice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy