Pociąg Warszawa - Gliwice ceny od 51,22 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Warszawa do Gliwice przez pociąg

Podróż z Warszawa do Gliwice przez pociąg wynosi 269,64 km i zajmuje 4 godz. i 5 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:05, a ostatnim o 22:30. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Gliwice przez pociąg za jedyne 51,22 zł lub aż 285,79 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 51,22 zł.

Najniższa cena51,22 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 5 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena51,22 zł
Wyzsza cena285,79 zł
Pierwszy wyjazd05:05
Ostatni wyjazd22:30
Dystans269,64 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdGliwice
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Warszawa do Gliwice

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Gliwice

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Gliwice?

Bilety na pociąg z Warszawa do Gliwice kosztują średnio 119,47 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 51,22 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Gliwice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Gliwice oferowane przez .

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Gliwice?

Przejazd między Warszawa a Gliwice zajmuje 4 godz. i 5 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:05, a ostatni o 22:30. Podróż pociągiem do Gliwice zabiera średnio 4 godz. i 5 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 godz. i 43 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:05, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 22:30.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gliwice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni i przyjeżdża na stację Gliwice Pionierow,GLIWICE,Gliwice A4.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gliwice z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Gliwice z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Warszawa do Gliwice jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli chcesz podróżować do Gliwice z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 4 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warszawa do Gliwice

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Gliwice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Gliwice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Gliwice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Gliwice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warszawa do Gliwice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 58,67 zł do 102,39 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 43% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Gliwice

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Gliwice można znaleźć już za 87,21 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 102,74 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 163,84 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Gliwice

Podróżując pociągiem do Gliwice, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Warszawa do Gliwice
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Gliwice przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Warszawa do Gliwice Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
18.87kg
Autobus
20.22kg
Lot
53.93kg
Samochód
43.14kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Gliwice? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Gliwice wynoszą 18.87kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Gliwice? Podróżując pociągiem między Warszawa a Gliwice, zaoszczędzisz 35.06kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.35kg w porównaniu z autobusem i 24.27kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Gliwice?
Bilet pociąg z Warszawa do Gliwice to 119,47 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 51,22 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Gliwice?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Gliwice, to 51,22 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Gliwice przez pociąg?
Warszawa do Gliwice to 269,64 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Gliwice?
Warszawa do Gliwice to średnio 4 godz. i 5 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 43 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Gliwice?
Warszawa do Gliwice jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Gliwice?
Warszawa do Gliwice ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Gliwice?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Gliwice rozpoczyna się pod adresem 05:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Gliwice?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Gliwice odchodzi o 22:30. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Gliwice?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 51,22 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Gliwice?
Istnieje średnio 1 z Warszawa, aby przejść do Gliwice.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Gliwice przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Gliwice to 2 godz. i 43 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Gliwice?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Gliwice.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Gliwice przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Gliwice generuje 18.87kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Gliwice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy