Pociąg Warszawa - Ostrawa ceny od 76,17 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
76,17 zł

Warszawa do Ostrawa przez pociąg

Podróż z Warszawa do Ostrawa przez pociąg wynosi 327,98 km i zajmuje 5 godz. i 14 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:27, a ostatnim o 22:00. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Ostrawa przez pociąg za jedyne 76,17 zł lub aż 199,09 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 76,17 zł.

Najniższa cena76,17 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 14 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena76,17 zł
Wyzsza cena199,09 zł
Pierwszy wyjazd05:27
Ostatni wyjazd22:00
Dystans327,98 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdOstrawa
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Ostrava

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Tanie bilety na pociąg z Warszawa do Ostrawa na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Ostrawa. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Warszawa do Ostrawa?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Warszawa do Ostrawa za 76,17 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Ostrawa kosztują około 122,87 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Warszawa do Ostrawa?

Aby dostać się do Ostrawa pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Ostrawa?

Pierwszy pociąg do Ostrawa odjeżdża o 05:27, a ostatni o 22:00. Aby dostać się z Warszawa do Ostrawa pociągiem, będziesz potrzebował 5 godz. i 14 min. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Ostrawa w 4 godz. i 27 min, ale średnio zabiera to 5 godz. i 14 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Ostrawa?

Pociągi do Ostrawa odjeżdzają z Warszawa ze stacji Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Wschodnia,Warsaw Metro Mlociny i przyjeżdźają na stację Ostrava, Svinov,Ostrava Hlavni Nadrazi,OSTRAVA,Ostrava, Nádraží,Ostrava ÚAN.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Ostrawa z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Ostrawa z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Ostrawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Warszawa do Ostrawa jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Ostrawa, dostepnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wszystkie 4 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Ostrava

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Ostrawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Ostrawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Ostrawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Ostrawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Ostrava

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 75,15 zł do 257,20 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 71% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Ostrawa

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Ostrawa można znaleźć już za 125,62 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 138,40 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 152,67 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Ostrawa

Podróżując pociągiem do Ostrawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie PKP od Warszawa do Ostrawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Ostrawa przez train.
Udogodnienia PKP
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check

Warszawa do Ostrawa Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
22.96kg
Autobus
24.6kg
Lot
65.6kg
Samochód
52.48kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Ostrawa? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Ostrawa wynoszą 22.96kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Ostrawa? Podróżując pociągiem między Warszawa a Ostrawa, zaoszczędzisz 42.64kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.64kg w porównaniu z autobusem i 29.52kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Ostrawa?
Bilet pociąg z Warszawa do Ostrawa to 122,87 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 76,17 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Ostrawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Ostrawa, to 76,17 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Ostrawa przez pociąg?
Warszawa do Ostrawa to 327,98 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Ostrawa?
Warszawa do Ostrawa to średnio 5 godz. i 14 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 27 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Ostrawa?
Warszawa do Ostrawa ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Ostrawa?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Ostrawa rozpoczyna się pod adresem 05:27. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Ostrawa?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Ostrawa odchodzi o 22:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Ostrawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 76,17 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Ostrawa?
Istnieje średnio 4 z Warszawa, aby przejść do Ostrawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Ostrawa przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Ostrawa to 4 godz. i 27 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Ostrawa?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Ostrawa.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Ostrawa przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Ostrawa generuje 22.96kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Ostrawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy