Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Rybnik

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 65 zł
Czas podróży 6 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 07:31
Ostatni odjazd 18:10
Odległość 293 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Rybnik na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Rybnik. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Rybnik?

Bilety na pociąg z Warszawa do Rybnik kosztują średnio 96,19 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 65 zł.

Pociągi z Warszawa do Rybnik: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Rybnik oferowane przez Rozklad and PKP.

Pociągi z Warszawa do Rybnik

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Rybnik i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 6 h 8 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Rybnik w ciągu 4 h 4 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 07:31, a ostatni o 18:10.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Rybnik?

Pociągi do Rybnik odjeżdzają z Warszawa ze stacji Warszawa Centralna i przyjeżdźają na stację Rybnik Train Station.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Warszawa oraz Rybnik, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Warszawa do Rybnik jest każdego dnia?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Rybnik z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rybnik na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Warszawa do Rybnik, każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.