Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Rybnik


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 34150 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 32
Pierwszy odjazd: 04:00
Ostatni odjazd: 23:25
Odległość 293km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Rybnik na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Rybnik w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Warszawa do Rybnik?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Warszawa - Rybnik.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Rybnik?

Cena biletu Warszawa - Rybnik dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30,25 zł Więcej 30,25 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
31 zł Więcej 40 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Rybnik i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Rybnik mogą odjeżdzać z Warszawa Wileńska, Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Ochota or Warszawa Śródmieście PKP i przyjeżdżać na stację Rybnik.

Ile połączeń z Warszawa do Rybnik jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Jeśli chcesz podróżować do Rybnik z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 19 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 13 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 2 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Rybnik?

Pierwszy pociąg do Rybnik odjeżdzą o 04:12, a ostatni o 23:10. Podróż trwa średnio 5 hours and 48 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Rybnik w 3 hours and 40 minutes.