Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Zabrze

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 49051 h 16 min
Połączenia dla każdego dnia 37
Pierwszy odjazd: 04:12
Ostatni odjazd: 00:25
Odległość 262km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Zabrze na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Zabrze?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Warszawa - Zabrze.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Zabrze?

Cena biletu Warszawa - Zabrze dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
51 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Zabrze


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Zabrze i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Zabrze z Warszawa Wileńska, który przyjeżdża na stację Zabrze.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Zabrze z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Zabrze z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 37 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Zabrze z Warszawa, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 37 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Zabrze i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Zabrze odjeżdzą o 06:01, a ostatni o 22:01. Podróż trwa średnio 7 hours and 59 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zabrze w ciagu 4 hours and 20 minutes.