Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Zabrze

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 55 zł
Czas podróży 7 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 05:26
Ostatni odjazd 17:44
Odległość 262 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Zabrze

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Zabrze?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Warszawa do Zabrze za 55 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 66,84 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Warszawa do Zabrze?

Aby dostać się do Zabrze pociągiem, możesz polegać na Rozklad and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Pociągi z Warszawa do Zabrze

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Zabrze?

Pierwszy pociąg do Zabrze odjeżdzą o 05:26, a ostatni o 17:44. Podróż trwa średnio 7 h 11 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Zabrze w 4 h 37 min.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Zabrze?

Możesz pojechać pociągiem do Zabrze z Warszawa Centralna, który przyjeżdża na stację Zabrze Train Station.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Zabrze z Warszawa?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Zabrze z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zabrze na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Warszawa do Zabrze, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.