Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Olsztyn

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 53706 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 64
Pierwszy odjazd: 06:45
Ostatni odjazd: 00:11
Odległość 176km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Olsztyn

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Olsztyn. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Olsztyn?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Warszawa - Olsztyn.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Olsztyn?

Cena biletu Warszawa - Olsztyn dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 10,65 zł29,93 zł10,65 zł30,06 zł Więcej 32,10 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 21,38 zł

Pociągi z Warszawa do Olsztyn


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Olsztyn?

Pociągi do Olsztyn odjeżdzają z Warszawa Ochota or Warszawa Centralna i przyjeżdżają na stację Olsztyn Główny.

Ile połączeń z Warszawa do Olsztyn jest każdego dnia?

Dostępnych jest 64 połączeń kolejowych do Olsztyn z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 6 połączeń bezpośrednich i 58 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Olsztyn na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Olsztyn z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 64 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 58 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 6 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Olsztyn i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 5 hours and 53 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Olsztyn w ciągu 2 hours and 50 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 07:08, a ostatni o 00:08.