Pociąg Warszawa - Olsztyn ceny od 44,98 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Warszawa do Olsztyn przez pociąg

Podróż z Warszawa do Olsztyn przez pociąg wynosi 176,01 km i zajmuje 2 godz. i 30 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:54, a ostatnim o 17:58. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Olsztyn przez pociąg za jedyne 44,98 zł lub aż 122,22 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 44,98 zł.

Najniższa cena44,98 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 30 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena44,98 zł
Wyzsza cena122,22 zł
Pierwszy wyjazd05:54
Ostatni wyjazd17:58
Dystans176,01 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdOlsztyn
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Olsztyn

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Olsztyn na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Olsztyn?

Bilety na pociąg z Warszawa do Olsztyn kosztują średnio 80,18 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 44,98 zł.

Pociągi z Warszawa do Olsztyn: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Warszawa a Olsztyn.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Olsztyn i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Olsztyn odjeżdża o 05:54, a ostatni o 17:58. Aby dostać się z Warszawa do Olsztyn pociągiem, będziesz potrzebował 2 godz. i 30 min. Średnia długość podróży to 2 godz. i 30 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Olsztyn w ciągu 2 godz. i 13 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 05:54, a ostatni o 17:58.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Olsztyn?

Pociągi do Olsztyn mogą odjeżdzać z Warsaw Metro Mlociny,Warszawa Dworzec Zachodni,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Chopin Airport (WAW) i przyjeżdżać na stację Olsztyn Główny,Olsztyn Main,Olsztyn, Sielska (Shell),Olsztyn Dajtki,Olsztyn - Uniwersytet Prawocheńskiego.

Ile połączeń z Warszawa do Olsztyn jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Olsztyn z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 4 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Warszawa do Olsztyn jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Olsztyn, dostepnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wszystkie 4 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Olsztyn

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Olsztyn
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Olsztyn.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Olsztyn, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Olsztyn.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Olsztyn

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 44,74 zł do 82,23 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 46% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Olsztyn

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Olsztyn można znaleźć już za 65,65 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 100,78 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 249,14 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Olsztyn

Podróżując pociągiem do Olsztyn, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Warszawa do Olsztyn
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Olsztyn przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Warszawa do Olsztyn Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
12.32kg
Autobus
13.2kg
Lot
35.2kg
Samochód
28.16kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Olsztyn? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Olsztyn wynoszą 12.32kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Olsztyn? Podróżując pociągiem między Warszawa a Olsztyn, zaoszczędzisz 22.88kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.88kg w porównaniu z autobusem i 15.84kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Olsztyn?
Bilet pociąg z Warszawa do Olsztyn to 80,18 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 44,98 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Olsztyn?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Olsztyn, to 44,98 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Olsztyn przez pociąg?
Warszawa do Olsztyn to 176,01 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Olsztyn?
Warszawa do Olsztyn to średnio 2 godz. i 30 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 13 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Olsztyn?
Warszawa do Olsztyn jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Olsztyn?
Warszawa do Olsztyn ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Olsztyn?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Olsztyn rozpoczyna się pod adresem 05:54. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Olsztyn?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Olsztyn odchodzi o 17:58. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Olsztyn?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 44,98 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Olsztyn?
Istnieje średnio 4 z Warszawa, aby przejść do Olsztyn.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Olsztyn przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Olsztyn to 2 godz. i 13 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Olsztyn?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Olsztyn.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Olsztyn przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Olsztyn generuje 12.32kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Olsztyn

Powiązane trasy

Inne popularne trasy