Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Rzeszów
z 15,22 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 54,19 zł
Czas podróży 5 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd 12:54
Ostatni odjazd 18:20
Odległość 253 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Rzeszów

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Rzeszów w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Rzeszów?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Warszawa do Rzeszów za jedyne 54,19 zł, podczas gdy średnia cena to 93,69 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Rzeszów?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Warszawa - Rzeszów.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
68,02 zł 69 zł Więcej Więcej Więcej 69,56 zł Więcej
50,38 zł 52 zł Więcej Więcej Więcej 51,82 zł Więcej
436,08 zł 434,81 zł Więcej Więcej Więcej 208,06 zł Więcej
31,74 zł 27,21 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Rzeszów

O której odjeżdżają pociągi do Rzeszów i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Rzeszów odjeżdzą o 05:34, a ostatni o 18:20. Podróż trwa średnio 6 h, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w ciagu 3 h 51 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Rzeszów?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Warsaw - Zachodni, Estación Warszawa Centralna and Warszawa Centralna i przyjeżdża na stację Rzeszow Train Station.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Warszawa oraz Rzeszów, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Warszawa do Rzeszów jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 5.5 połączeń. Zauważ, że trasy 4.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rzeszów na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 5.5 połączeń kolejowych na trasie do Rzeszów z Warszawa.Zauważ, że jest wśród nich 4.5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.