Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Rzeszów

Szczegóły podróży

Czas podróży 19060 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 64
Pierwszy odjazd: 06:29
Ostatni odjazd: 00:25
Odległość 253km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Rzeszów na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Rzeszów?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Warszawa a Rzeszów.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Rzeszów?

Cena biletu Warszawa - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
29,16 zł31,90 zł Więcej 25,62 zł31,90 zł25,62 zł20,90 zł
Więcej 42,76 zł Więcej 47,04 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej 101,14 zł Więcej 126,32 zł100,79 zł511,11 zł84,63 zł

Pociągi z Warszawa do Rzeszów


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Warszawa oraz Rzeszów, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Rzeszów?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Zachodnia or Warszawa Ochota i przyjeżdża na stację Rzeszów Główny or Rzeszów Załęże.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rzeszów z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 64 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 64 połączeń kolejowych z Warszawa do Rzeszów. Zauważ, że wśród nich jest 59 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 5 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Rzeszów?

Podróż pociągiem do Rzeszów zabiera średnio 122681 hours and 56 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 hours and 1 minute. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:12, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 00:12.