Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Rzeszów

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 19060 h 11 min
Połączenia dla każdego dnia 64
Pierwszy odjazd: 05:29
Ostatni odjazd: 23:25
Odległość 253km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Rzeszów na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Rzeszów?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Warszawa a Rzeszów.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Rzeszów?

Cena biletu Warszawa - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
41 zł19 zł33 zł22 zł Więcej 34 zł Więcej
34 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej 122 zł122 zł Więcej 84 zł Więcej

Pociągi z Warszawa do Rzeszów


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Warszawa oraz Rzeszów, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Rzeszów?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Wschodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Wileńska or Warszawa Ochota i przyjeżdża na stację Rzeszów Załęże or Rzeszów Główny.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rzeszów z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 29 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 29 połączeń kolejowych z Warszawa do Rzeszów. Zauważ, że wśród nich jest 26 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Rzeszów?

Podróż pociągiem do Rzeszów zabiera średnio 10 hours and 8 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 hours and 22 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 07:12, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 21:12.