Pociąg Warszawa - Rzeszów ceny od 51,08 zł

Rozpocząć z
51,08 zł

Warszawa do Rzeszów przez pociąg

Podróż z Warszawa do Rzeszów przez pociąg wynosi 253,18 km i zajmuje 4 godz. i 39 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:39, a ostatnim o 17:49. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Rzeszów przez pociąg za jedyne 51,08 zł lub aż 244,44 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 51,08 zł.

Najniższa cena51,08 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 39 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena51,08 zł
Wyzsza cena244,44 zł
Pierwszy wyjazd05:39
Ostatni wyjazd17:49
Dystans253,18 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdRzeszów
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Rzeszów

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Rzeszów

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Rzeszów?

Bilety na pociąg z Warszawa do Rzeszów kosztują średnio 109,42 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 51,08 zł.

Pociągi z Warszawa do Rzeszów: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Warszawa - Rzeszów.

O której odjeżdżają pociągi do Rzeszów i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Rzeszów odjeżdża o 05:39, a ostatni o 17:49. Aby dostać się z Warszawa do Rzeszów pociągiem, będziesz potrzebował 4 godz. i 39 min. Podróż pociągiem do Rzeszów zabiera średnio 4 godz. i 39 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 3 godz. i 41 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:39, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 17:49.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Rzeszów?

Możesz pojechać pociągiem do Rzeszów z , który przyjeżdża na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Rzeszów z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Rzeszów z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Na trasie z Warszawa do Rzeszów jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Rzeszów, dostepnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wszystkie 3 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Rzeszów

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Rzeszów
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Rzeszów.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Rzeszów, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Rzeszów.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Rzeszów

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 55,78 zł do 169,39 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 67% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Rzeszów

Podróżując pociągiem do Rzeszów, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie PKP od Warszawa do Rzeszów
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Rzeszów przez train.
Udogodnienia PKP
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check

Warszawa do Rzeszów Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
17.72kg
Autobus
18.99kg
Lot
50.64kg
Samochód
40.51kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Rzeszów? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Rzeszów wynoszą 17.72kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Rzeszów? Podróżując pociągiem między Warszawa a Rzeszów, zaoszczędzisz 32.92kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.27kg w porównaniu z autobusem i 22.79kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Rzeszów?
Bilet pociąg z Warszawa do Rzeszów to 109,42 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 51,08 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Rzeszów?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Rzeszów, to 51,08 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Rzeszów przez pociąg?
Warszawa do Rzeszów to 253,18 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Rzeszów?
Warszawa do Rzeszów to średnio 4 godz. i 39 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 41 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Rzeszów?
Warszawa do Rzeszów ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Rzeszów?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Rzeszów rozpoczyna się pod adresem 05:39. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Rzeszów?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Rzeszów odchodzi o 17:49. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Rzeszów?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 51,08 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Warszawa do Rzeszów?
Istnieją stacje 6, z których możesz wyjechać z Warszawa, aby przejść do Rzeszów. Możesz przejść z Warszawa Zachodnia, Warszawa, Warszawa Służewiec, Warszawa Wschodnia, Metro Marymont and Warsaw Młociny i możesz dotrzeć do Rzeszow Bus Stop, Jasionka Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka and Rzeszow.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Rzeszów?
Istnieje średnio 3 z Warszawa, aby przejść do Rzeszów.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Rzeszów przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Rzeszów to 3 godz. i 41 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Rzeszów?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Rzeszów.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Rzeszów przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Rzeszów generuje 17.72kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Rzeszów

Powiązane trasy

Inne popularne trasy