• W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Elbląg

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Przez Pociąg

Jutro

Przez Pociąg

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Elbląg

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Elbląg na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Elbląg w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Elbląg?

Średnia cena biletów kolejowych z Warszawa do Elbląg to 72,17 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Elbląg kosztują około 55,17 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Warszawa do Elbląg?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad and PKP, oferujący połączenia między Warszawa a Elbląg.

szczegóły podróży

Najlepsza cena 69 zł
Czas podróży 6 h 27 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 05:15
Ostatni odjazd 11:50
Odległość 239 km

Cena biletu Warszawa - Elbląg dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Jutro
Za 2 dni
Za 3 dni
Za 4 dni
Za 5 dni
Za 6 dni
74 zł
75 zł
70 zł
Więcej
Więcej
72,56 zł
Więcej
47,25 zł
42 zł
42 zł
Więcej
Więcej
52,79 zł
Więcej
29,48 zł
29,48 zł
32,88 zł
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 4 h 32 min
Warszawa - wschodnia stacja kolejowa - Elbląg Train Station
06:08 - 10:40
75 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 4 h 45 min
Warszawa - wschodnia stacja kolejowa - Elbląg Train Station
11:59 - 16:44
75 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 4 h 59 min
Warszawa - wschodnia stacja kolejowa - Elbląg Train Station
16:22 - 21:21
77 zł
PKP-logo
PKP
Czas podróży: 3 h 47 min
Warszawa Centralna - Elbląg Train Station
19:25 - 23:12
181 zł

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Elbląg?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Elbląg w 3 h 28 min, ale średnio zabiera to 6 h 23 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Elbląg?

Pociągi do Elbląg odjeżdzają z Warszawa - wschodnia stacja kolejowa, Warszawa Centralna and Warsaw - Zachodni i przyjeżdżają na stację Elblag główny dworzec and Elbląg Train Station.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Elbląg z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Elbląg z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Elbląg z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 4 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 3 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Stacje odjazdów

Warszawa - wschodnia stacja kolejowa
Warszawa Centralna
Warsaw - Zachodni

Docelowe stacje

Elblag główny dworzec
Elbląg Train Station
Logo