Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Elbląg

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Elbląg

Szczegóły podróży

Czas podróży 31384 h 46 min
Połączenia dla każdego dnia 41
Pierwszy odjazd: 05:35
Ostatni odjazd: 22:21
Odległość 239km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Elbląg na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Elbląg?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Warszawa - Elbląg.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Warszawa do Elbląg?

Cena biletu Warszawa - Elbląg dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
42,72 zł Więcej 42,72 zł42,72 zł Więcej Więcej 29,85 zł
29,93 zł Więcej 29,93 zł38,49 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Elbląg


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Elbląg?

Pociągi do Elbląg odjeżdzają z Warszawa ze stacji Warszawa Wileńska or Warszawa Ochota i przyjeżdźają na stację Elbląg.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Elbląg z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Elbląg z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 41 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Elbląg z Warszawa, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 41 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 41 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Elbląg i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Elbląg odjeżdzą o 06:03, a ostatni o 21:03. Podróż trwa średnio 13 hours and 36 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Elbląg w ciagu 4 hours and 41 minutes.