Pociąg Warszawa - Brno ceny od 123,52 zł

Rozpocząć z
123,52 zł

Warszawa do Brno przez pociąg

Podróż z Warszawa do Brno przez pociąg wynosi 458,61 km i zajmuje 8 godz. i 11 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:19, a ostatnim o 19:41. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Brno przez pociąg za jedyne 123,52 zł lub aż 262,23 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 123,52 zł.

Najniższa cena123,52 zł
Czas trwania podróży8 godz. i 11 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena123,52 zł
Wyzsza cena262,23 zł
Pierwszy wyjazd05:19
Ostatni wyjazd19:41
Dystans458,61 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdBrno
PrzewoźnicyRegioJet, PKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Brno

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Brno na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Brno w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Brno?

Średnia cena biletów kolejowych z Warszawa do Brno to 153,18 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Brno kosztują około 123,52 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Brno?

Aby dostać się do Brno pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Brno i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Brno odjeżdża o 05:19, a ostatni o 19:41. Aby dostać się z Warszawa do Brno pociągiem, będziesz potrzebował 8 godz. i 11 min. Pierwszy pociąg do Brno odjeżdzą o 05:19, a ostatni o 19:41. Podróż trwa średnio 8 godz. i 11 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Brno w ciagu 7 godz. i 27 min.

Jakie stacje obsługują trasę Warszawa - Brno?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Brno z Warszawa?

Dostępnych jest 2 połączeń kolejowych do Brno z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Brno na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Brno z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Brno

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Brno
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Brno.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Brno, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Brno.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Brno

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 118,54 zł do 249,00 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 52% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Brno

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Brno można znaleźć już za 109,42 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 206,64 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 385,70 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Brno

Podróżując pociągiem do Brno, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

RegioJet to prywatna firma kolejowa, która działa w kilku krajach europejskich, w tym w Czechach, Słowacji, Polsce i Austrii. Firma została założona w 2009 roku i rozpoczęła działalność w Czechach w 2011 roku. RegioJet oferuje różne rodzaje usług kolejowych, w tym pociągi dalekobieżne, pociągi regionalne i autobusy.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Brno

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP I RegioJet podczas podróży od Warszawa do Brno.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Standard

Bilet standardowy zapewnia równowagę pomiędzy przystępną ceną i komfortem. Pasażerowie mogą spodziewać się luksusowych siedzeń i bezpłatnego Wi-Fi, co czyni go doskonałym wyborem dla podróżnych dbających o budżet.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Low cost

Niski koszt to najtańsza opcja dla tych, którzy chcą podróżować bez żadnych dodatkowych udogodnień. Pasażerowie nadal mogą jednak cieszyć się bezpłatnym Wi-Fi i spokojną podróżą.
wifi WiFi
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Relax

Pasażerowie chcący podróżować w luksusie mogą zdecydować się na bilet Relax, który oferuje przestronne skórzane fotele i relaksującą atmosferę. Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą odpocząć w trakcie podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business

Bilet biznesowy gwarantuje prywatność i komfort, z priorytetową obsługą i pomocnym personelem na pokładzie. To idealny wybór dla tych, którzy chcą płynnej i bezstresowej podróży.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
wifi WiFi open icon close icon
Pozostań w kontakcie dzięki bezpłatnemu Wi-Fi na pokładzie. Korzystaj z aplikacji Regiojet lub ekranów w nowszych pociągach dla rozrywki.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Pasażerowie klasy biznes mogą skorzystać z cichego przedziału, który zapewni spokojną podróż.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde siedzenie jest wyposażone we własne gniazdko elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
Zachęcamy do zabrania ze sobą bagażu, który można łatwo załadować. Jeśli Twoje torby nie mieszczą się pod lub nad siedzeniem, nie martw się! Załoga jest tutaj, aby pomóc znaleźć miejsce, które nie będzie przeszkadzać innym. Tylko pamiętaj: upewnij się, że żaden z Twoich przedmiotów nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa wszystkich osób.
accessibility Dostępność open icon close icon
W pociągach Regiojet są wyznaczone miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Na pokładzie różnorodne menu napojów i przekąsek jest dostępne za pośrednictwem aplikacji Regiojet. Wszyscy pasażerowie otrzymują bezpłatną butelkę wody, a pasażerowie klasy Relax lub Business mogą liczyć na bezpłatną włoską kawę lub miętową herbatę.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
RegioJet umożliwia przewóz w swoich pociągach rowerów, małych hulajnog i wózków dziecięcych po wcześniejszej rezerwacji i ograniczeniach. Rowery i małe hulajnogi należy umieszczać na stojakach lub w zarezerwowanych przedziałach, natomiast wózki dziecięce, których nie można złożyć, można przewozić na początku lub na końcu składu lub w specjalnie zarezerwowanych miejscach. Załoga może jednak odmówić transportu ze względów bezpieczeństwa lub ze względu na przestrzeń.
Usługi na pokładzie RegioJet, PKP and ÖBB od Warszawa do Brno
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Brno przez train.
Udogodnienia RegioJet PKP ÖBB
quiet_zone Strefa Ciszy check check check
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja check check check
bicycle Rower check check check
sleeper_couchette Podkład cross cross check

Warszawa do Brno Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
32.1kg
Autobus
34.4kg
Lot
91.72kg
Samochód
73.38kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Brno? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Brno wynoszą 32.1kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Brno? Podróżując pociągiem między Warszawa a Brno, zaoszczędzisz 59.62kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.3kg w porównaniu z autobusem i 41.28kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Brno?
Bilet pociąg z Warszawa do Brno to 153,18 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 123,52 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Brno?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Brno, to 123,52 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Brno przez pociąg?
Warszawa do Brno to 458,61 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Brno?
Warszawa do Brno to średnio 8 godz. i 11 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 27 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Brno?
Warszawa do Brno jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail RegioJet, PKP and ÖBB świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Brno?
Warszawa do Brno ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Brno?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Brno rozpoczyna się pod adresem 05:19. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Brno?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Brno odchodzi o 19:41. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Brno?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 123,52 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Warszawa do Brno?
Istnieją stacje 6, z których możesz wyjechać z Warszawa, aby przejść do Brno. Możesz przejść z Warsaw Młociny, Warszawa Wschodnia, Warszawa Służewiec, Warszawa Zachodnia, Warszawa and Metro Marymont i możesz dotrzeć do Brno Hlavní Nádraží, Brno Zvonařka and Brno Grand Hotel.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Brno przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Brno to 7 godz. i 27 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Brno?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Brno.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Brno przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Brno generuje 32.1kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Brno

Powiązane trasy

Inne popularne trasy