Pociąg Warszawa - Kopenhaga ceny od 520,73 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
520,73 zł

Warszawa do Kopenhaga przez pociąg

Podróż z Warszawa do Kopenhaga przez pociąg wynosi 672,54 km i zajmuje 18 godz. i 0 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 04:24, a ostatnim o 16:04. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Kopenhaga przez pociąg za jedyne 520,73 zł lub aż 963,37 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 520,73 zł.

Najniższa cena520,73 zł
Czas trwania podróży18 godz. i 0 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena520,73 zł
Wyzsza cena963,37 zł
Pierwszy wyjazd04:24
Ostatni wyjazd16:04
Dystans672,54 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdKopenhaga
PrzewoźnicyDeutsche Bahn

Pociąg Bilety od Warsaw do Copenhagen

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Kopenhaga

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Kopenhaga?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Warszawa do Kopenhaga za 520,73 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 755,67 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Kopenhaga?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Warszawa - Kopenhaga.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Kopenhaga?

Pierwszy pociąg do Kopenhaga odjeżdża o 04:24, a ostatni o 16:04. Aby dostać się z Warszawa do Kopenhaga pociągiem, będziesz potrzebował 18 godz. i 0 min. Podróż pociągiem do Kopenhaga zabiera średnio 18 godz. i 0 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 13 godz. i 7 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:24, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 16:04.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Kopenhaga?

Możesz pojechać pociągiem do Kopenhaga z Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Metro Mlociny,Warszawa, Metro Marymont 01, który przyjeżdża na stację Copenhagen Airport,Koebenhavn Ingerslevsgade.

Ile połączeń z Warszawa do Kopenhaga jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Kopenhaga z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kopenhaga na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Warszawa do Kopenhaga jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Copenhagen

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Kopenhaga
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Kopenhaga.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Kopenhaga, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Kopenhaga.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Copenhagen

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 466,07 zł do 929,52 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 50% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Kopenhaga

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Kopenhaga można znaleźć już za 408,28 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 578,99 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 715,53 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kopenhaga

Podróżując pociągiem do Kopenhaga, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie Deutsche Bahn od Warszawa do Kopenhaga
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Kopenhaga przez train.
Udogodnienia Deutsche Bahn
quiet_zone Strefa Ciszy check
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
accessibility Dostępność check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check
bicycle Rower check
sleeper_couchette Podkład check

Warszawa do Kopenhaga Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
47.08kg
Autobus
50.44kg
Lot
134.51kg
Samochód
107.61kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Kopenhaga? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Kopenhaga wynoszą 47.08kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Kopenhaga? Podróżując pociągiem między Warszawa a Kopenhaga, zaoszczędzisz 87.43kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 3.36kg w porównaniu z autobusem i 60.53kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Kopenhaga?
Bilet pociąg z Warszawa do Kopenhaga to 755,67 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 520,73 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Kopenhaga?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Kopenhaga, to 520,73 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Kopenhaga przez pociąg?
Warszawa do Kopenhaga to 672,54 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Kopenhaga?
Warszawa do Kopenhaga to średnio 18 godz. i 0 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 13 godz. i 7 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Kopenhaga?
Warszawa do Kopenhaga ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Kopenhaga?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Kopenhaga rozpoczyna się pod adresem 04:24. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Kopenhaga?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Kopenhaga odchodzi o 16:04. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Kopenhaga?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 520,73 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Kopenhaga przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Kopenhaga to 13 godz. i 7 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Kopenhaga?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Kopenhaga.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Kopenhaga przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Kopenhaga generuje 47.08kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Kopenhaga

Powiązane trasy

Inne popularne trasy