Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Znajdź autobus z Warszawa do Płock

Starting from
15,83 zł
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Z 22,63 zł
Przez Autobus

Jutro

Odkryć
Przez Autobus

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Płock

Odkryć

Znajdź swój autobus z Warszawa do Płock na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Warszawa do Płock w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Warszawa do Płock?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Warszawa do Płock za jedyne 15,83 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 33,04 zł.Przejazd autobusowy z Warszawa do Płock: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również Flixbus, STALKO Przybysz I Wspólnicy Spółka Jawna, Polonus, Tumbus (Ekobus), P.W Zbyszko and Tumbus, oferujący przejazdy do Płock.

Warszawa do Płock przez autobus

Najlepsza cena 22,63 zł
Czas podróży 1 h 38 min
Połączenia dla każdego dnia 14
Pierwszy odjazd 00:25
Ostatni odjazd 23:59
Odległość 95 km
Odjazd Warszawa
Przyjazd Płock
Przewoźnicy OKBus / ModlinBus, Flixbus, STALKO Przybysz I Wspólnicy Spółka Jawna, Polonus, PKS Słupsk, Tumbus (Ekobus), P.W Zbyszko, Tumbus

Cena biletu Warszawa - Płock dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Więcej
Jutro
22,63 zł
Za 2 dni
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Za 6 dni
Więcej

Podsumowanie trasy przez Autobus

połączenia
28
Przewoźnicy
6
Cena minimalna
15,83 zł
Cena maksymalna
58,91 zł

Warszawa - Płock

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Autobus

22,63 zł

Data
Poniedziałek 4 Lipiec 2022
FlixBus-logo
Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin - Płock, Dworzec Autobusowy
15:05 - 16:20
FlixBus
1h 15min
CO2: 3.36kg
Najtaniej

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Warszawa - Płock?

Podróż z Warszawa do Płock zajmuje około 1 h 42 min, lub nawet :1 h 5 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 08:30, a ostatni o 23:59.

Skąd odjeżdżają autobusy do Płock?

Autobusy na trasie Warszawa - Płock wyjeżdżają ze stacji Warsaw Warszawa-Zachodnia bus station, Al. Jerozolimskie 144, Warsaw Warszawa, Warszawa, Dworzec Zachodni, Warsaw Zachodni 05, Aleje Jerozolimskie, Warsaw Palace of Culture and Science (Marszalkowska street side), plac Defilad 1, Warsaw Warszawa, Wiatraczna, Warszawa, Lotnisko Chopina, Warsaw Private parking Bus station Zachodnia 05, Al. Jerozolimskie, Warsaw Warszawa, Centrum, Warszawa Młociny and Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin i przyjeżdżają na stację Plock Plock bus station, ul. Dworcowa 46, Plock Bus stop, al. Stanislawa Jachowicza 40, Plock Płock, Płock, Dworzec Autobusowy, ul. Dworcowa 46, Plock Płock, Al.Jachowicza 40, Płock, Dworzec Autobusowy, Plock Płock, Płock, Dworzec Autobusowy ul. Dworcowa 46, Plock Plock bus station, Stanislawa Jachowicza Ave 40, Płock. Dworzec Autobusowy and Plock Dworzec Autobusowy, Ul. Dworcowa 46.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Warszawa do Płock, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Podróż autobusem do Warszawa z Płock: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Warszawa do Płock dostępnych jest 21 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 21 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 0 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Płock w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Płock, dostępnych jest 21 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 21, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback