Autobus Warszawa - Płock ceny od 32,36 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
32,69 zł
Więcej

Warszawa do Płock przez autobus

Podróż z Warszawa do Płock przez autobus wynosi 95,45 km i zajmuje 1 godz. i 54 min. Dziennie odbywa się 12 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:25, a ostatnim o 21:59. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Płock przez autobus za jedyne 32,36 zł lub aż 43,16 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 32,36 zł.

Najniższa cena32,36 zł
Czas trwania podróży1 godz. i 54 min
Połączenie dziennie12
Najniższa cena32,36 zł
Wyzsza cena43,16 zł
Pierwszy wyjazd00:25
Ostatni wyjazd21:59
Dystans95,45 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdPłock
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Warsaw do Płock

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Autobusem z Warszawa do Płock: łatwiej z virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Warszawa do Płock z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Warszawa do Płock?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Warszawa do Płock od 32,36 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Warszawa do Płock wynoszą średnio 35,11 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Warszawa do Płock?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Warszawa do Płock.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Płock?

Podróż autobusem z Warszawa do Płock trwa 1 godz. i 54 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 21:59. Podróż z Warszawa do Płock zajmuje około 1 godz. i 54 min, lub nawet :1 godz. i 35 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Warszawa o 00:25, a ostatni o 21:59.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Warszawa - Płock wyjeżdżają ze stacji Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central i przyjeżdżają na stację PLOCK,Płock, Jachowicza (Młyn),Plock, Płock.

Podróż autobusem do Warszawa z Płock: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 12 połączeń autobusowych na trasie z Warszawa do Płock. Większą część tych połączeń, dokładniej 12, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Płock z Warszawa dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Warszawa do Płock, dostępnych jest 12 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 12, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Płock

Tanie bilety autobus od Warszawa do Płock
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Płock.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Płock, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Płock.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Płock

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 25,38 zł do 46,09 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 45% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Warszawa do Płock

Najtańsze bilety autobusowe Warszawa - Płock można znaleźć już za 29,05 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 36,90 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 45,63 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Płock

Podróżując autobusem do Płock, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Warszawa do Płock
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Płock przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Warszawa do Płock Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
6.68kg
Autobus
7.16kg
Lot
19.09kg
Samochód
15.27kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Warszawa do Płock?
Bilet autobus z Warszawa do Płock to 35,11 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 32,36 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Płock?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Płock, to 32,36 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Płock przez autobus?
Warszawa do Płock to 95,45 km.
Jak długo trwa autobus między Warszawa a Płock?
Warszawa do Płock to średnio 1 godz. i 54 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 35 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Warszawa na Płock?
Warszawa do Płock ma średnio 12 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Warszawa do Płock?
Najwcześniejszy autobus od Warszawa do Płock rozpoczyna się pod adresem 00:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Warszawa do Płock?
Najnowszy autobus od Warszawa do Płock odchodzi o 21:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Płock?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 32,36 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Płock?
Istnieje średnio 12 z Warszawa, aby przejść do Płock.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Płock przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Warszawa a Płock to 1 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Warszawa do Płock?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Warszawa a Płock.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Płock przez autobus?
Podróż autobus z Warszawa do Płock generuje 7.16kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Płock

Powiązane trasy

Inne popularne trasy