Pociąg Warszawa - Bratislava ceny od 138,94 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
138,94 zł

Warszawa do Bratislava przez pociąg

Podróż z Warszawa do Bratislava przez pociąg wynosi 532,65 km i zajmuje 11 godz. i 57 min. Dziennie odbywa się 5 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:27, a ostatnim o 22:00. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Bratislava przez pociąg za jedyne 138,94 zł lub aż 364,75 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 138,94 zł.

Najniższa cena138,94 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 57 min
Połączenie dziennie5
Najniższa cena138,94 zł
Wyzsza cena364,75 zł
Pierwszy wyjazd05:27
Ostatni wyjazd22:00
Dystans532,65 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdBratislava
PrzewoźnicyLeo Express, ZSSK InterCityWięcej

Pociąg Bilety od Warsaw do Bratislava

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Bratislava

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Bratislava w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Bratislava?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Warszawa do Bratislava za jedyne 138,94 zł, podczas gdy średnia cena to 208,64 zł.

Pociągi z Warszawa do Bratislava: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Warszawa - Bratislava.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Bratislava?

Dotarcie do Bratislava zajmie Ci 11 godz. i 57 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Warszawa o 05:27, a ostatni o 22:00'. Pierwszy pociąg do Bratislava odjeżdzą o 05:27, a ostatni o 22:00. Podróż trwa średnio 11 godz. i 57 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Bratislava w 10 godz. i 5 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Bratislava i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Bratislava mogą odjeżdzać z Warsaw Metro Mlociny,Warsaw Central,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni i przyjeżdżać na stację Bratislava AS Mlynské Nivy,Bratislava Airport (BTS),Bratislava, Hlavná stanica,Bratislava - Any hotel,Bratislava Petrzalka.

Ile połączeń z Warszawa do Bratislava jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Bratislava z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bratislava na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Warszawa do Bratislava jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Bratislava

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Bratislava
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Bratislava.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Bratislava, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Bratislava.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Bratislava

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 144,15 zł do 320,66 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 55% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Bratislava

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Bratislava można znaleźć już za 191,59 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 215,56 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 318,19 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Bratislava

Podróżując pociągiem do Bratislava, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Leo Express to czeska firma transportowa oferująca usługi autobusowe i kolejowe w całej Europie. Firma powstała w 2010 roku i od tego czasu rozszerzyła swoją działalność o trasy w Czechach, Słowacji, Polsce, Ukrainie, Chorwacji, na Węgrzech iw Austrii. Leo Express rozszerzył swoje usługi z Pragi do Ostrawy w 2012 roku i od tego czasu rozrósł się, zapewniając transport kolejowy i autobusowy na terenie całego kraju oraz do międzynarodowych miejsc docelowych, takich jak Berlin, Warszawa, Kraków, Budapeszt i Bratysława. Firma obsługuje również pociągi międzymiastowe łączące Pragę z Ostrawą oraz dalekobieżne pociągi międzynarodowe kursujące z Berlina do Stuttgartu.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

RegioJet to prywatna firma kolejowa, która działa w kilku krajach europejskich, w tym w Czechach, Słowacji, Polsce i Austrii. Firma została założona w 2009 roku i rozpoczęła działalność w Czechach w 2011 roku. RegioJet oferuje różne rodzaje usług kolejowych, w tym pociągi dalekobieżne, pociągi regionalne i autobusy.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Bratislava

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP I RegioJet podczas podróży od Warszawa do Bratislava.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Low cost

Niski koszt to najtańsza opcja dla tych, którzy chcą podróżować bez żadnych dodatkowych udogodnień. Pasażerowie nadal mogą jednak cieszyć się bezpłatnym Wi-Fi i spokojną podróżą.
wifi WiFi
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Standard

Bilet standardowy zapewnia równowagę pomiędzy przystępną ceną i komfortem. Pasażerowie mogą spodziewać się luksusowych siedzeń i bezpłatnego Wi-Fi, co czyni go doskonałym wyborem dla podróżnych dbających o budżet.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Relax

Pasażerowie chcący podróżować w luksusie mogą zdecydować się na bilet Relax, który oferuje przestronne skórzane fotele i relaksującą atmosferę. Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą odpocząć w trakcie podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Business

Bilet biznesowy gwarantuje prywatność i komfort, z priorytetową obsługą i pomocnym personelem na pokładzie. To idealny wybór dla tych, którzy chcą płynnej i bezstresowej podróży.
wifi WiFi
quiet_zone Strefa Ciszy
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
wifi WiFi open icon close icon
Pozostań w kontakcie dzięki bezpłatnemu Wi-Fi na pokładzie. Korzystaj z aplikacji Regiojet lub ekranów w nowszych pociągach dla rozrywki.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Pasażerowie klasy biznes mogą skorzystać z cichego przedziału, który zapewni spokojną podróż.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Każde siedzenie jest wyposażone we własne gniazdko elektryczne.
luggage Bagaż open icon close icon
Zachęcamy do zabrania ze sobą bagażu, który można łatwo załadować. Jeśli Twoje torby nie mieszczą się pod lub nad siedzeniem, nie martw się! Załoga jest tutaj, aby pomóc znaleźć miejsce, które nie będzie przeszkadzać innym. Tylko pamiętaj: upewnij się, że żaden z Twoich przedmiotów nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa wszystkich osób.
accessibility Dostępność open icon close icon
W pociągach Regiojet są wyznaczone miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Na pokładzie różnorodne menu napojów i przekąsek jest dostępne za pośrednictwem aplikacji Regiojet. Wszyscy pasażerowie otrzymują bezpłatną butelkę wody, a pasażerowie klasy Relax lub Business mogą liczyć na bezpłatną włoską kawę lub miętową herbatę.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie autokary wyposażone są w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
RegioJet umożliwia przewóz w swoich pociągach rowerów, małych hulajnog i wózków dziecięcych po wcześniejszej rezerwacji i ograniczeniach. Rowery i małe hulajnogi należy umieszczać na stojakach lub w zarezerwowanych przedziałach, natomiast wózki dziecięce, których nie można złożyć, można przewozić na początku lub na końcu składu lub w specjalnie zarezerwowanych miejscach. Załoga może jednak odmówić transportu ze względów bezpieczeństwa lub ze względu na przestrzeń.
Usługi na pokładzie Leo Express, PKP and RegioJet od Warszawa do Bratislava
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Bratislava przez train.
Udogodnienia Leo Express PKP RegioJet
quiet_zone Strefa Ciszy check check check
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja check check check
bicycle Rower check check check
sleeper_couchette Podkład check cross cross

Warszawa do Bratislava Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
37.29kg
Autobus
39.95kg
Lot
106.53kg
Samochód
85.22kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Bratislava? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Bratislava wynoszą 37.29kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Bratislava? Podróżując pociągiem między Warszawa a Bratislava, zaoszczędzisz 69.24kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.66kg w porównaniu z autobusem i 47.93kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Bratislava?
Bilet pociąg z Warszawa do Bratislava to 208,64 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 138,94 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Bratislava?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Bratislava, to 138,94 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Bratislava przez pociąg?
Warszawa do Bratislava to 532,65 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Bratislava?
Warszawa do Bratislava to średnio 11 godz. i 57 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 10 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Bratislava?
Warszawa do Bratislava jest obsługiwany przez operatorów 4. Możesz znaleźć na Virail Leo Express, ZSSK InterCity, PKP, RegioJet and Czech Railways świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Bratislava?
Warszawa do Bratislava ma średnio 5 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Bratislava?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Bratislava rozpoczyna się pod adresem 05:27. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Bratislava?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Bratislava odchodzi o 22:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Bratislava?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 138,94 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Bratislava przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Bratislava to 10 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Bratislava?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Bratislava.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Bratislava przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Bratislava generuje 37.29kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy