Autobus Łódź - Drezno ceny od 76,41 zł

Rozpocząć z
76,41 zł

Łódź do Drezno przez autobus

Podróż z Łódź do Drezno przez autobus wynosi 405,26 km i zajmuje 9 godz. i 26 min. Dziennie odbywa się 28 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:55, a ostatnim o 23:55. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Drezno przez autobus za jedyne 76,41 zł lub aż 176,84 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 76,41 zł.

Najniższa cena76,41 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 26 min
Połączenie dziennie28
Najniższa cena76,41 zł
Wyzsza cena176,84 zł
Pierwszy wyjazd00:55
Ostatni wyjazd23:55
Dystans405,26 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdDrezno
PrzewoźnicyFlixTrain, FlixBus

Autobus Bilety od Łódź do Dresden

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Autobusem z Łódź do Drezno: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Łódź do Drezno.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Drezno?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 127,16 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 76,41 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Drezno?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Drezno.

O której odjeżdżają autobusy do Drezno?

Podróż autobusem z Łódź do Drezno trwa 9 godz. i 26 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o FSTD, a ostatni o 23:55. Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 00:55, a ostatni o 23:55. Podróż trwa średnio 9 godz. i 26 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :7 godz. i 5 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Drezno?

Autobusy na trasie Łódź - Drezno wyjeżdżają ze stacji i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Drezno z Łódź?

Dostępnych jest 28 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Drezno. Większą część tych połączeń, dokładniej 4, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 24, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Drezno w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Łódź do Drezno autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Łódź do Drezno, dostępnych jest 28 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 24 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Dresden

Tanie bilety autobus od Łódź do Drezno
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Drezno.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Drezno, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Drezno.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Dresden

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Drezno

Podróżując autobusem do Drezno, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Flixtrain to europejska tania kolej pasażerska, która oferuje niedrogie i wygodne podróże pociągiem do różnych miejsc w całych Niemczech. Jest własnością i jest zarządzana przez FlixMobility, spółkę macierzystą FlixBus, która jest popularną usługą transportu autobusowego w Europie. Flixtrain obsługuje kilka tras, między innymi z Berlina do Stuttgartu, Berlina do Kolonii i Hamburga do Kolonii.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Drezno

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez FlixTrain podczas podróży od Łódź do Drezno.

Standard

Bilet standardowy na FlixTrain to bilet normalny/bilet drugiej klasy. Bilet standardowy Flixtrain zapewnia wygodne miejsce, gwarantowane Wi-Fi, dostęp do gniazdek elektrycznych oraz jeden bagaż podręczny i jeden rejestrowany z ograniczeniami dotyczącymi rozmiaru.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Połącz się bez wysiłku z FlixTrain i ciesz się darmową siecią Wi-Fi, niezależnie od tego, czy nadrabiasz zaległości w pracy, rozmawiasz czy po prostu przeglądasz strony.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Trzymaj urządzenia naładowane i gotowe. Fotele FlixTrain są wyposażone w gniazdka elektryczne i gniazda USB.
luggage Bagaż open icon close icon
Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody wszystkich osób na pokładzie FlixBus umożliwia zabranie jednej torby podręcznej, która powinna zmieścić się pod siedzeniem lub w schowku nad głową. Możesz także mieć jedną sztukę bagażu rejestrowanego, ale upewnij się, że możesz ją załadować i rozładować samodzielnie oraz przechowywać ją nad głową lub pod siedzeniem. Upewnij się, że Twój bagaż nie jest nieporęczny i nie stwarza zagrożenia dla innych. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy będziesz pilnował swoich rzeczy podczas podróży.
accessibility Dostępność open icon close icon
FlixTrain stawia na komfort dla wszystkich. Pasażerowie mający problemy z poruszaniem się mogą zarezerwować wyznaczone miejsca i skorzystać z bezpłatnego transportu w postaci składanych wózków inwalidzkich i urządzeń ułatwiających poruszanie się. Skontaktuj się z FlixTrain, aby uzyskać niezbędną pomoc.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Chociaż FlixTrain nie oferuje cateringu na pokładzie, możesz zabrać ze sobą własne przekąski i napoje.
bicycle Rower open icon close icon
Dzięki FlixTrain możesz spakować dodatkową sztukę bagażu, ale warto zarezerwować wcześniej, ponieważ miejsce w pociągu jest ograniczone. Masz sprzęt sportowy lub duży instrument muzyczny? Oni też są mile widziani, choć może obowiązywać dodatkowa opłata. Jeśli jeździsz rowerem, możesz zaparkować rower w określonych miejscach za jedyne 9 euro, ale upewnij się, że ma standardowy rozmiar i nie zawiera dodatkowych elementów. Pamiętaj, aby zarezerwować miejsce dla swojego roweru wcześniej, gdyż miejsce szybko się zapełnia
Usługi na pokładzie FlixTrain and FlixBus od Łódź do Drezno
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Drezno przez bus.
Udogodnienia FlixTrain FlixBus
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check
air_con Klimatyzacja check check
bicycle Rower check cross
sleeper_couchette Podkład check cross

Łódź do Drezno Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
28.37kg
Autobus
30.39kg
Lot
81.05kg
Samochód
64.84kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Drezno?
Bilet autobus z Łódź do Drezno to 127,16 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 76,41 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Drezno?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Drezno, to 76,41 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Drezno przez autobus?
Łódź do Drezno to 405,26 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Drezno?
Łódź do Drezno to średnio 9 godz. i 26 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Drezno?
Łódź do Drezno jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixTrain and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Drezno?
Łódź do Drezno ma średnio 28 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Drezno?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Drezno rozpoczyna się pod adresem 00:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Drezno?
Najnowszy autobus od Łódź do Drezno odchodzi o 23:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Drezno?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 76,41 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Drezno?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Drezno. Możesz przejść z Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna i możesz dotrzeć do Dresden NST, Dresden Flughafen, Dresden Ind.Gel. and Dresden Hbf.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Drezno?
Istnieje średnio 4 z Łódź, aby przejść do Drezno.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Drezno przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Drezno to 7 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Drezno?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Drezno.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Drezno przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Drezno generuje 30.39kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Drezno

Powiązane trasy

Inne popularne trasy