Autobus Łódź - Równe ceny od 102,66 zł

16/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Łódź do Równe przez autobus

Podróż z Łódź do Równe przez autobus wynosi 487,92 km i zajmuje 13 godz. i 51 min. Dziennie odbywa się 66 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:25. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Równe przez autobus za jedyne 102,66 zł lub aż 387,38 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 102,66 zł.

Najniższa cena102,66 zł
Czas trwania podróży13 godz. i 51 min
Połączenie dziennie66
Najniższa cena102,66 zł
Wyzsza cena387,38 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:25
Dystans487,92 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdRówne
PrzewoźnicyVozniuk Roman PE, AGA TRAVELWięcej

Autobus Bilety od Łódź do Równe

Data odjazdu
wtorek, 16 lip 2024

Znajdź swój autobus z Łódź do Równe na virail

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Równe w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Równe?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Równe od 102,66 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Równe wynoszą średnio 164,59 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Równe?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Równe.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Równe?

Podróż autobusem z Łódź do Równe trwa 13 godz. i 51 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:25. Pierwszy autobus do Równe odjeżdża o 00:10, a ostatni o 23:25. Podróż trwa 13 godz. i 51 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :11 godz. i 0 min.

Skąd odjeżdżają autobusy do Równe?

Autobusy z Łódź do Równe wyjeżdżają ze stacji Lodz Kaliska,Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna i przyjeżdżają na stację Rivne Kyivska Street,Rivne, Kyivska St (Рівне, вул Київська),Rivne Soborna St.

Podróż autobusem do Łódź z Równe: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 66 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Równe. Większą część tych połączeń, dokładniej 63, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Równe z Łódź dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Łódź do Równe dostępnych jest 66 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Równe

Tanie bilety autobus od Łódź do Równe
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Równe.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Równe, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Równe.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Równe

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Łódź do Równe

Najtańsze bilety autobusowe Łódź - Równe można znaleźć już za 117,75 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 133,82 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 158,30 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Równe

Podróżując autobusem do Równe, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Usługi na pokładzie Vozniuk Roman PE, AGA TRAVEL and FlixBus od Łódź do Równe
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Równe przez bus.
Udogodnienia Vozniuk Roman PE AGA TRAVEL FlixBus Sindbad
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check
air_con Klimatyzacja check check check check
wifi WiFi cross cross check check
luggage Bagaż cross cross check check
food_and_drink Jedzenie i picie cross cross check check

Łódź do Równe Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
34.15kg
Autobus
36.59kg
Lot
97.58kg
Samochód
78.07kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Równe?
Bilet autobus z Łódź do Równe to 164,59 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 102,66 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Równe?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Równe, to 102,66 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Równe przez autobus?
Łódź do Równe to 487,92 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Równe?
Łódź do Równe to średnio 13 godz. i 51 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 11 godz. i 0 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Równe?
Łódź do Równe jest obsługiwany przez operatorów 12. Możesz znaleźć na Virail Vozniuk Roman PE, AGA TRAVEL, Iarmoliuk P.I. FOP, My Way, FlixBus, Euroticket, Sindbad, FlixBus Polska sp. z.o.o., FanLogic UA Sp. Z.o.o., Openline, JSC "ATASS-BORYSPIL", Eurolines Madeltrans and Ecolines świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Równe?
Łódź do Równe ma średnio 66 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Równe?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Równe rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Równe?
Najnowszy autobus od Łódź do Równe odchodzi o 23:25. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Równe?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 102,66 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Równe?
Istnieje średnio 63 z Łódź, aby przejść do Równe.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Równe przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Równe to 11 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Równe?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Równe.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Równe przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Równe generuje 36.59kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Równe

Inne popularne trasy