Autobus Łódź - Kijów ceny od 138,05 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
138,05 zł

Łódź do Kijów przez autobus

Podróż z Łódź do Kijów przez autobus wynosi 785,44 km i zajmuje 18 godz. i 37 min. Dziennie odbywa się 51 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:55. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Kijów przez autobus za jedyne 138,05 zł lub aż 468,77 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 138,05 zł.

Najniższa cena138,05 zł
Czas trwania podróży18 godz. i 37 min
Połączenie dziennie51
Najniższa cena138,05 zł
Wyzsza cena468,77 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:55
Dystans785,44 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKijów
PrzewoźnicyEurolines Madeltrans, EuroticketWięcej

Autobus Bilety od Łódź do Kyiv

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Kijów

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Kijów z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Kijów?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Kijów od 138,05 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Kijów wynoszą średnio 198,44 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Kijów?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Kijów.

O której odjeżdżają autobusy do Kijów?

Podróż autobusem z Łódź do Kijów trwa 18 godz. i 37 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o FSTD, a ostatni o 23:55. Podróż z Łódź do Kijów zajmuje około 18 godz. i 37 min, lub nawet :16 godz. i 10 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 00:10, a ostatni o 23:55.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Kijów?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Łódź, Fabryczna i przyjeżdżają na stację Terminal A,Kiev,Kiev Vokzal'na Square,Kyiv (Vydubychi BS),Kyiv (Kyiv BS),Kiev Bus Station Tsentralʹnyy.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Kijów z Łódź?

Dostępnych jest 51 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Kijów. Większą część tych połączeń, dokładniej 39, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 12, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Łódź do Kijów autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Łódź do Kijów dostępnych jest 51 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Kyiv

Tanie bilety autobus od Łódź do Kijów
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Kijów.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Kijów, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Kijów.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Kyiv

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Kijów

Podróżując autobusem do Kijów, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Usługi na pokładzie AGA TRAVEL, Sindbad and FlixBus od Łódź do Kijów
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Kijów przez bus.
Udogodnienia AGA TRAVEL Sindbad FlixBus
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
air_con Klimatyzacja check check check
wifi WiFi cross check check
luggage Bagaż cross check check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check check

Łódź do Kijów Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
54.98kg
Autobus
58.91kg
Lot
157.09kg
Samochód
125.67kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Kijów?
Bilet autobus z Łódź do Kijów to 198,44 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 138,05 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Kijów?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Kijów, to 138,05 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Kijów przez autobus?
Łódź do Kijów to 785,44 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Kijów?
Łódź do Kijów to średnio 18 godz. i 37 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 16 godz. i 10 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Kijów?
Łódź do Kijów jest obsługiwany przez operatorów 5. Możesz znaleźć na Virail Eurolines Madeltrans, Euroticket, AGA TRAVEL, Sindbad, Iarmoliuk P.I. FOP and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Kijów?
Łódź do Kijów ma średnio 51 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Kijów?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Kijów rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Kijów?
Najnowszy autobus od Łódź do Kijów odchodzi o 23:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Kijów?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 138,05 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Kijów?
Istnieje średnio 39 z Łódź, aby przejść do Kijów.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Kijów przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Kijów to 16 godz. i 10 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Kijów?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Kijów.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Kijów przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Kijów generuje 58.91kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Kijów

Powiązane trasy

Inne popularne trasy