Znajdź autobus z Łódź do Rybnik

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 41,03zł
Czas podróży 5 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 03:35
Ostatni odjazd: 17:10
Odległość 195km

Autobusem z Łódź do Rybnik: łatwiej z virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Łódź do Rybnik.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Rybnik?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 7,48 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 9,48 zł.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Rybnik?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, D.A. Ul. Fabryczna and Lodz - Fabryczna i przyjeżdżają na stację Rybnik, Dworzec Autobusowy, D.A. Ul. Budowlanych and Rybnik Budowlanych Dworzec Autobusowy.

Cena biletu Łódź - Rybnik dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 30 zł Więcej Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej 35 zł30 zł Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Rybnik


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Rybnik, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Rybnik?

Dostępnych jest 5 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Rybnik. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Rybnik w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Rybnik, dostępnych jest 5 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 3 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 2 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Rybnik?

Pierwszy autobus do Rybnik odjeżdża o 03:08, a ostatni o 17:08. Podróż trwa 6 hours and 31 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 4 hours and 10 minutes.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Łódź do Rybnik?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, LIDER and Lider, oferujący przejazdy do Rybnik.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.