Autobus Łódź - Rybnik ceny od 59,13 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
59,13 zł

Łódź do Rybnik przez autobus

Podróż z Łódź do Rybnik przez autobus wynosi 195,1 km i zajmuje 4 godz. i 33 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 23:59, a ostatnim o 23:59. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Rybnik przez autobus za jedyne 59,13 zł lub aż 85,48 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 59,13 zł.

Najniższa cena59,13 zł
Czas trwania podróży4 godz. i 33 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena59,13 zł
Wyzsza cena85,48 zł
Pierwszy wyjazd23:59
Ostatni wyjazd23:59
Dystans195,1 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdRybnik
PrzewoźnicyFlixBus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Łódź do Rybnik

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Rybnik

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Rybnik z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Rybnik?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Rybnik od 59,13 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Rybnik wynoszą średnio 69,75 zł.

Przejazd autobusowy z Łódź do Rybnik: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Rybnik.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Rybnik?

Podróż autobusem z Łódź do Rybnik trwa 4 godz. i 33 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:59. Podróż z Łódź do Rybnik zajmuje około 4 godz. i 33 min, lub nawet :4 godz. i 33 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 23:59, a ostatni o 23:59.

Jak nazywają się stacje w Łódź i Rybnik?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Lodz Kaliska,Łódź, Fabryczna i przyjeżdżają na stację Rybnik(PL),Rybnik, Dworzec Autobusowy.

Podróż autobusem do Łódź z Rybnik: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 1 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Rybnik. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Rybnik w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Rybnik z Łódź dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Rybnik, dostępnych jest 1 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Rybnik

Tanie bilety autobus od Łódź do Rybnik
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Rybnik.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Rybnik, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Rybnik.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Rybnik

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Rybnik

Podróżując autobusem do Rybnik, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Łódź do Rybnik
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Rybnik przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Łódź do Rybnik Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
13.66kg
Autobus
14.63kg
Lot
39.02kg
Samochód
31.22kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Rybnik?
Bilet autobus z Łódź do Rybnik to 69,75 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 59,13 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Rybnik?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Rybnik, to 59,13 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Rybnik przez autobus?
Łódź do Rybnik to 195,1 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Rybnik?
Łódź do Rybnik to średnio 4 godz. i 33 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 33 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Rybnik?
Łódź do Rybnik jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Rybnik?
Łódź do Rybnik ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Rybnik?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Rybnik rozpoczyna się pod adresem 23:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Rybnik?
Najnowszy autobus od Łódź do Rybnik odchodzi o 23:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Rybnik?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 59,13 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Rybnik?
Istnieje średnio 1 z Łódź, aby przejść do Rybnik.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Rybnik przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Rybnik to 4 godz. i 33 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Rybnik?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Rybnik.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Rybnik przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Rybnik generuje 14.63kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Rybnik

Powiązane trasy

Inne popularne trasy