Znajdź autobus z Łódź do Gliwice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gliwice
z26 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 26 zł
Czas podróży 6 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 13
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 171km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Gliwice na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Gliwice z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Gliwice?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 52,13 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 5,98 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Łódź - Gliwice wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Gliwice.

Autobusy z Łódź do Gliwice


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Gliwice, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jako że podróż z Łódź do Gliwice nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Podróż autobusem do Łódź z Gliwice: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Gliwice. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 3, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dostać się autobusem do Gliwice z Łódź, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Gliwice?

Podróż z Łódź do Gliwice zajmuje około 7 hours and 23 minutes, lub nawet 5 hours and 15 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 02:09, a ostatni o 23:09.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Gliwice?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Gliwice.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.