Znajdź autobus z Łódź do Gliwice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Gliwice

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 27,12 zł
Czas podróży 6 h 19 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 09:05
Ostatni odjazd 16:00
Odległość 171 km

Znajdź swój autobus z Łódź do Gliwice na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Gliwice z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Gliwice?

Bilety autobusowe z Łódź do Gliwice kosztują średnio 84,71 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Gliwice za jedyne 27,12 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 56 zł Więcej

Autobusy z Łódź do Gliwice

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Gliwice?

Średnia długość podróży to 6 h 19 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gliwice w :4 h 45 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 09:05, a ostatni o 16:00.

Chociaż bardzo tanie, autobusy są również bardzo wolne. Dotarcie z Łódź do Gliwice może zająć chwilę. Rozważ podróż samolotem i zarezerwuj tanie bilety lotnicze, kupując z wyprzedzeniem.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Gliwice z Łódź?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Gliwice. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Łódź a Gliwice. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.