Znajdź autobus z Łódź do Gliwice

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 69,81zł
Czas podróży 6 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 13
Pierwszy odjazd: 00:48
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 171km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Gliwice na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Gliwice z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Gliwice?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 12,06 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 16,13 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy na trasie Łódź - Gliwice wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz Fabryczna Bus Station and Lodz Kaliska Bus Station i przyjeżdżają na stację Gliwice and Gliwice Central Bus Station.

Autobusy z Łódź do Gliwice


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Gliwice, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jako że podróż z Łódź do Gliwice nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Podróż autobusem do Łódź z Gliwice: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Dostępnych jest 13 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Gliwice. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 10, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Gliwice, dostępnych jest 13 połączeń autobusowych dziennie. 10 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Gliwice?

Podróż z Łódź do Gliwice zajmuje około 6 hours and 13 minutes, lub nawet 4 hours and 55 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 02:09, a ostatni o 23:09.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Gliwice?

Do partnerów virail należy również FlixBus and Leo Express, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Gliwice.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.