Znajdź autobus z Łódź do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Warszawa
z11 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 11 zł
Czas podróży 2 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 152
Pierwszy odjazd: 01:05
Ostatni odjazd: 21:50
Odległość 118km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Warszawa

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Warszawa w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Warszawa?

Jak nazywają się stacje w Łódź i Warszawa?

Autobusy na trasie Łódź - Warszawa wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Warsaw West, Modlin Airport and Warszawa Młociny.

Cena biletu Łódź - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
12,83 zł17,11 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
14,92 zł14,92 zł19,20 zł Więcej 14,92 zł Więcej 14,92 zł

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Warszawa, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Warszawa?

Na trasie z Łódź do Warszawa, dostępnych jest 6 połączeń autobusowych dziennie. 0 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 5 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Warszawa, dostępnych jest 6 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 5, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Warszawa?

Średnia długość podróży to 2 hours and 5 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w 1 hour and 50 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 05:11, a ostatni o 19:11.

Przejazd autobusowy z Łódź do Warszawa: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Warszawa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.