Znajdź autobus z Łódź do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_bus
z4,23zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 4,23zł
Czas podróży 2 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 152
Pierwszy odjazd: 01:05
Ostatni odjazd: 21:50
Odległość 118km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Warszawa

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Warszawa w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Warszawa?

Jak nazywają się stacje w Łódź i Warszawa?

Autobusy na trasie Łódź - Warszawa wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna, Lodz Kaliska Bus Station, Al. Wlokniarzy 227, Lodz Kaliska Bus Station, Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska, Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz Fabryczna Bus Station and Lodz - Fabryczna i przyjeżdżają na stację Warsaw West, Warsaw Modlin Airport Airport Warsawa-Modlin, General Victor Tommy Street; House 1A, Warsaw Palace Of Culture And Science (Kinoteka), Plac Defilad 1, Warsaw City Centre (Palace Of Culture), Warsaw Chopin Airport, Warsaw Chopin Airport Bus Stop, Ul. Zwirki I Wigury 1, Warsaw Modlin Airport, Modlin Airport, WAW Airport, Centralny, WMI Airport, Warsaw Warszawa-Zachodnia Bus Station, Al. Jerozolimskie 144, Warsaw Zachodni Bus Station and Zachodnia.

Cena biletu Łódź - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
13 zł15 zł13 zł19 zł13 zł26 zł Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Warszawa, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Warszawa?

Na trasie z Łódź do Warszawa dostępnych jest 24 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 23 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 1 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Łódź do Warszawa, dostępnych jest 24 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 1 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 23 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Warszawa?

Średnia długość podróży to 2 hours and 4 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w 1 hour and 50 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 05:11, a ostatni o 21:05.

Przejazd autobusowy z Łódź do Warszawa: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus, OKbus, OKBus / ModlinBus, OK Bus and Leo Express, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Warszawa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.