Znajdź autobus z Łódź do Warszawa


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,97zł
Czas podróży 2 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 152
Pierwszy odjazd: 01:05
Ostatni odjazd: 21:50
Odległość 118km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Warszawa

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Warszawa w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Warszawa?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Warszawa za jedyne 6,00 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 27,48 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Warszawa?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Warsaw West.

Cena biletu Łódź - Warszawa dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
10 zł9 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
11 zł11 zł Więcej 11 zł11 zł11 zł11 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Warszawa


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Warszawa?

Na trasie z Łódź do Warszawa dostępnych jest 152 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 147 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 5 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Na trasie z Łódź do Warszawa, dostępnych jest 152 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 5 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 147 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Warszawa?

Średnia długość podróży to 1 hour and 50 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w 1 hour and 50 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 05:11, a ostatni o 21:11.

Przejazd autobusowy z Łódź do Warszawa: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Do partnerów virail należy również FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Warszawa.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.