Autobus Łódź - Warszawa ceny od 31,99 zł

Rozpocząć z
31,99 zł

Łódź do Warszawa przez autobus

Podróż z Łódź do Warszawa przez autobus wynosi 118,62 km i zajmuje 2 godz. i 2 min. Dziennie odbywa się 20 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 22:15. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Warszawa przez autobus za jedyne 31,99 zł lub aż 75,33 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 31,99 zł.

Najniższa cena31,99 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 2 min
Połączenie dziennie20
Najniższa cena31,99 zł
Wyzsza cena75,33 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd22:15
Dystans118,62 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdWarszawa
PrzewoźnicyFlixBus

Autobus Bilety od Łódź do Warsaw

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Warszawa

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Warszawa w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Warszawa?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Warszawa za jedyne 31,99 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 38,37 zł.

Przejazd autobusowy z Łódź do Warszawa: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Warszawa.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Warszawa?

Podróż autobusem z Łódź do Warszawa trwa 2 godz. i 2 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o FSTD, a ostatni o 22:15. Średnia długość podróży to 2 godz. i 2 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Warszawa w :1 godz. i 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:10, a ostatni o 22:15.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Warszawa?

Stacje odjazdu i przyjazdu busów na trasie z Łódź do Warszawa to i .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Warszawa z Łódź?

Dostępnych jest 20 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Warszawa. Większą część tych połączeń, dokładniej 20, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Warszawa w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Warszawa z Łódź dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Łódź do Warszawa dostępnych jest 20 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Warsaw

Tanie bilety autobus od Łódź do Warszawa
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Warszawa.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Warszawa, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Warszawa.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Warsaw

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 21,42 zł do 33,57 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 36% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Łódź do Warszawa

Najtańsze bilety autobusowe Łódź - Warszawa można znaleźć już za 19,46 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 26,16 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 32,64 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Warszawa

Podróżując autobusem do Warszawa, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie FlixBus od Łódź do Warszawa
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Warszawa przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Łódź do Warszawa Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
8.3kg
Autobus
8.9kg
Lot
23.72kg
Samochód
18.98kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Warszawa?
Bilet autobus z Łódź do Warszawa to 38,37 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 31,99 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Warszawa?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Warszawa, to 31,99 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Warszawa przez autobus?
Łódź do Warszawa to 118,62 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Warszawa?
Łódź do Warszawa to średnio 2 godz. i 2 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 35 min.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Warszawa?
Łódź do Warszawa ma średnio 20 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Warszawa?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Warszawa rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Warszawa?
Najnowszy autobus od Łódź do Warszawa odchodzi o 22:15. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Warszawa?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 31,99 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Warszawa?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Warszawa. Możesz przejść z Łódź Chojny, Lodz Bus Station and Łódź Fabryczna i możesz dotrzeć do Warszawa Służewiec, Warszawa Zachodnia, Warszawa Wschodnia, Warszawa, Metro Marymont and Warsaw Młociny.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Warszawa?
Istnieje średnio 20 z Łódź, aby przejść do Warszawa.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Warszawa przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Warszawa to 1 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Warszawa?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Warszawa.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Warszawa przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Warszawa generuje 8.9kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Warszawa

Powiązane trasy

Inne popularne trasy