Znajdź autobus z Łódź do Olsztyn

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Olsztyn

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 21,30zł
Czas podróży 7 h 29 min
Połączenia dla każdego dnia 12
Pierwszy odjazd: 02:20
Ostatni odjazd: 15:50
Odległość 236km

Znajdź swój autobus z Łódź do Olsztyn na virail

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Łódź do Olsztyn.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Olsztyn?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Olsztyn za jedyne 4,98 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 19,71 zł.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Olsztyn, Uniwersytet-Prawocheńskiego, Olsztyn, Dworzec Główny and Olsztyn, Dworzec Autobusowy.

Cena biletu Łódź - Olsztyn dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
56 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
51 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 36 zł Więcej

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Olsztyn, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jako że podróż z Łódź do Olsztyn nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Olsztyn z Łódź?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Olsztyn. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Olsztyn, dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 2 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 1 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Olsztyn?

Średnia długość podróży to 7 hours and 9 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Olsztyn w 7 hours and 20 minutes. Pierwszy autobus odjeżdża o 02:06, a ostatni o 13:08.

Przejazd autobusowy z Łódź do Olsztyn: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

Z przewoźnikiem FlixBus będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Olsztyn.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.