Znajdź autobus z Łódź do Olsztyn

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 27,12 zł
Czas podróży 5 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 09:20
Ostatni odjazd 09:20
Odległość 236 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Olsztyn

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Olsztyn z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Olsztyn?

Bilety autobusowe z Łódź do Olsztyn kosztują średnio 52,33 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Olsztyn za jedyne 27,12 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
72 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
36,28 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Olsztyn

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Olsztyn?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 09:20, a ostatni o 09:20. Podróż trwa średnio 5 h 52 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :5 h 45 min.

Jako że podróż z Łódź do Olsztyn nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Olsztyn z Łódź?

Dostępnych jest 3 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Olsztyn. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Olsztyn, dostępnych jest 3 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 2, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.