Autobus Łódź - Rzeszów ceny od 52,38 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Łódź do Rzeszów przez autobus

Podróż z Łódź do Rzeszów przez autobus wynosi 260,34 km i zajmuje 7 godz. i 58 min. Dziennie odbywa się 9 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:10, a ostatnim o 23:59. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Rzeszów przez autobus za jedyne 52,38 zł lub aż 183,26 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 52,38 zł.

Najniższa cena52,38 zł
Czas trwania podróży7 godz. i 58 min
Połączenie dziennie9
Najniższa cena52,38 zł
Wyzsza cena183,26 zł
Pierwszy wyjazd00:10
Ostatni wyjazd23:59
Dystans260,34 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdRzeszów
PrzewoźnicyNeobus, FlixBus Polska sp. z.o.o.

Autobus Bilety od Łódź do Rzeszów

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Rzeszów

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Rzeszów w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Rzeszów?

Nie czekaj z rezerwacją biletu: rezerwując z wyprzedzeniem możesz kupić bilety z Łódź do Rzeszów za jedyne 52,38 zł. Jeśli jednak nie znasz jeszcze dokładnych dat podróży, możesz znaleźć bilety średnio za 96,47 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Łódź do Rzeszów?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Rzeszów.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Rzeszów?

Podróż autobusem z Łódź do Rzeszów trwa 7 godz. i 58 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:59. Średnia długość podróży to 7 godz. i 58 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rzeszów w :6 godz. i 0 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:10, a ostatni o 23:59.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Rzeszów?

Przy podróży na trasie z Łódź do Rzeszów, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska,Łódź Chojny oraz Rzeszow Jasionka Airport,RZESZOW,Rzeszow Staromiescie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Rzeszów?

Dostępnych jest 9 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Rzeszów. Większą część tych połączeń, dokładniej 3, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 6, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Rzeszów w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Na trasie do Rzeszów z Łódź dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Łódź do Rzeszów, dostępnych jest 9 połączeń autobusowych dziennie. 6 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 3 to połączenia bezpośrednie. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, oferta z przesiadką jest czasem dużo lepszym rozwiązaniem przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Zalecamy jednak kupno biletu bezpośredniego, jeśli wolisz się nie przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Rzeszów

Tanie bilety autobus od Łódź do Rzeszów
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Rzeszów.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Rzeszów, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Rzeszów.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Rzeszów

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 46,42 zł do 83,95 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 45% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Łódź do Rzeszów

Najtańsze bilety autobusowe Łódź - Rzeszów można znaleźć już za 54,61 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 63,63 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 72,49 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Rzeszów

Podróżując autobusem do Rzeszów, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Usługi na pokładzie Neobus and FlixBus od Łódź do Rzeszów
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Rzeszów przez bus.
Udogodnienia Neobus FlixBus
power_sockets Gniazdka elektryczne check check
wifi WiFi cross check
luggage Bagaż cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Łódź do Rzeszów Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
18.22kg
Autobus
19.53kg
Lot
52.07kg
Samochód
41.65kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Rzeszów?
Bilet autobus z Łódź do Rzeszów to 96,47 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 52,38 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Rzeszów?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Rzeszów, to 52,38 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Rzeszów przez autobus?
Łódź do Rzeszów to 260,34 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Rzeszów?
Łódź do Rzeszów to średnio 7 godz. i 58 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 0 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Rzeszów?
Łódź do Rzeszów jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail Neobus, FlixBus Polska sp. z.o.o. and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Rzeszów?
Łódź do Rzeszów ma średnio 9 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Rzeszów?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Rzeszów rozpoczyna się pod adresem 00:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Rzeszów?
Najnowszy autobus od Łódź do Rzeszów odchodzi o 23:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Rzeszów?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 52,38 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Rzeszów?
Istnieje średnio 3 z Łódź, aby przejść do Rzeszów.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Rzeszów przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Rzeszów to 6 godz. i 0 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Rzeszów?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Rzeszów.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Rzeszów przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Rzeszów generuje 19.53kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Rzeszów

Powiązane trasy

Inne popularne trasy