Znajdź autobus z Łódź do Rzeszów

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Rzeszów
z40,80zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 40,80zł
Czas podróży 8 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 13
Pierwszy odjazd: 02:20
Ostatni odjazd: 22:30
Odległość 260km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Rzeszów na virail

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Rzeszów w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Rzeszów?

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Rzeszów?

Autobusy na trasie Łódź - Rzeszów wyjeżdżają ze stacji Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1 and Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Rzeszow Dworzec Autobusowy, Ul. A. Grottgera 1 and Rzeszow Dw. Lokalny.

Cena biletu Łódź - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
38 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
57 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 49 zł Więcej
910 zł Więcej Więcej Więcej Więcej 954 zł Więcej

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Rzeszów, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Rzeszów, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Rzeszów?

Na trasie z Łódź do Rzeszów dostępnych jest 4 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń autobusowych między Łódź a Rzeszów. Zauważ, że 3 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Rzeszów?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 02:10, a ostatni o 19:08. Podróż trwa średnio 8 hours and 57 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 8 hours and 15 minutes.

Przejazd autobusowy z Łódź do Rzeszów: którzy przewoźnicy obsługują tę trasę?

You can travel by bus from Łódź to Rzeszów with Neobus and FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.