Znajdź autobus z Łódź do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Rzeszów
z 12,61 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 57,20 zł
Czas podróży 6 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 08:00
Ostatni odjazd 22:30
Odległość 260 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Rzeszów

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Rzeszów. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Rzeszów?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Rzeszów od 32,60 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Rzeszów wynoszą średnio 63,29 zł.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
78 zł Więcej Więcej Więcej 62 zł Więcej Więcej
57,20 zł Więcej Więcej Więcej 67,93 zł Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Rzeszów

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Rzeszów?

Pierwszy autobus do Rzeszów odjeżdża o 02:20, a ostatni o 22:30. Podróż trwa 6 h 5 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :6 h.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Rzeszów, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Rzeszów z Łódź?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Rzeszów. Większą część tych połączeń, dokładniej 2, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Rzeszów dostępnych jest 2 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.