Znajdź autobus z Łódź do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety autobusowe do Rzeszów

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 42,90 zł
Czas podróży 6 h
Połączenia dla każdego dnia 1
Pierwszy odjazd 22:30
Ostatni odjazd 22:30
Odległość 260 km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Rzeszów

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Rzeszów. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Rzeszów?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Rzeszów od 42,36 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Rzeszów wynoszą średnio 53,35 zł.

Autobusy z Łódź do Rzeszów

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Rzeszów?

Pierwszy autobus do Rzeszów odjeżdża o 02:20, a ostatni o 22:30. Podróż trwa 6 h, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :6 h.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Rzeszów, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Rzeszów z Łódź?

Dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Rzeszów. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0.5, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Jeśli nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór połączenia bezpośredniego. Wybór połączenia z przesiadkami może być bardziej efektywny przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń i przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Rzeszów dostępnych jest 1.5 połączeń autobusowych. Zauważ, że wszystkie z nich są bezpośrednie. Pomiędzy tymi dwoma miastami nie ma połączeń z przesiadkami. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.