Znajdź autobus z Łódź do Rzeszów

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 73,49zł
Czas podróży 8 h 15 min
Połączenia dla każdego dnia 13
Pierwszy odjazd: 02:20
Ostatni odjazd: 22:30
Odległość 260km

Znajdź połączenie autobusowe z Łódź do Rzeszów na virail

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Rzeszów w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Rzeszów?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Rzeszów od 16,98 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Rzeszów wynoszą średnio 15,47 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Rzeszów?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna, Plac Bronisława Sałacińskiego 1, Lodz (Łódź) Fabryczna and Lodz - Fabryczna i przyjeżdżają na stację Rzeszow Dworzec Autobusowy, Ul. A. Grottgera 1, Rzeszow Dw. Lokalny and Artura Grottgera.

Cena biletu Łódź - Rzeszów dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 39 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Autobusy z Łódź do Rzeszów


Na stosunkowo krótkich trasach, takich jak ta z Łódź do Rzeszów, możesz również zdecydować się na carpooling lub pociąg. Za niewiele większą kwotę możesz podróżować znacznie wygodniej.

Jako że podróż z Łódź do Rzeszów nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Rzeszów?

Dostępnych jest 13 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Rzeszów. Większą część tych połączeń, dokładniej 6, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 7, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Rzeszów w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Na trasie z Łódź do Rzeszów, dostępnych jest 13 połączeń autobusowych dziennie. 7 z nich to połączenia z co najmniej jedną przesiadką, 6 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, wybierz bilet bezpośredni.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów z Łódź do Rzeszów?

Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o 08:10, a ostatni o 22:10. Podróż trwa średnio 6 hours and 46 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 6 hours.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Rzeszów?

Do partnerów virail należy również Neobus and FlixBus, oferujący przewozy na trasie z Łódź do Rzeszów.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.