Autobus Łódź - Lwów ceny od 110,58 zł

Rozpocząć z
110,58 zł

Łódź do Lwów przez autobus

Podróż z Łódź do Lwów przez autobus wynosi 384,72 km i zajmuje 11 godz. i 12 min. Dziennie odbywa się 278 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:05, a ostatnim o 22:35. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Lwów przez autobus za jedyne 110,58 zł lub aż 225,72 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 110,58 zł.

Najniższa cena110,58 zł
Czas trwania podróży11 godz. i 12 min
Połączenie dziennie278
Najniższa cena110,58 zł
Wyzsza cena225,72 zł
Pierwszy wyjazd01:05
Ostatni wyjazd22:35
Dystans384,72 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdLwów
PrzewoźnicyRoyal Company, West Travel AgatWięcej

Autobus Bilety od Łódź do Lviv

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Lwów

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Lwów. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Lwów?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Lwów od 110,58 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Lwów wynoszą średnio 148,57 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Lwów?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Lwów.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Lwów?

Podróż autobusem z Łódź do Lwów trwa 11 godz. i 12 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 22:35. Średnia długość podróży to 11 godz. i 12 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Lwów w :8 godz. i 25 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 01:05, a ostatni o 22:35.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Łódź do Lwów wyjeżdżają ze stacji i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Lwów z Łódź?

Dostępnych jest 278 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Lwów. Większą część tych połączeń, dokładniej 270, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 8, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Lwów z Łódź dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Lwów, dostępnych jest 278 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 270, są bezpośrednie. W konsekwencji nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Lviv

Tanie bilety autobus od Łódź do Lwów
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Lwów.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Lwów, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Lwów.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Lviv

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 80,46 zł do 173,48 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 54% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Łódź do Lwów

Najtańsze bilety autobusowe Łódź - Lwów można znaleźć już za 84,69 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 101,83 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 120,92 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Lwów

Podróżując autobusem do Lwów, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Usługi na pokładzie Tur Trans, Fop Ostapczuk and ZVENTRANS od Łódź do Lwów
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Lwów przez bus.
Udogodnienia Tur Trans Fop Ostapczuk ZVENTRANS Z-TIME East West Eurolines Orion Bus FlixBus Fortuna Tour Sindbad AGA TRAVEL Like Bus
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check check check check check check check check check
air_con Klimatyzacja check check check check check check check check check check check
wifi WiFi cross cross cross cross cross cross check cross check cross cross
luggage Bagaż cross cross cross cross cross cross check cross check cross cross
food_and_drink Jedzenie i picie cross cross cross cross cross cross check cross check cross cross

Łódź do Lwów Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
26.93kg
Autobus
28.85kg
Lot
76.94kg
Samochód
61.55kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Lwów?
Bilet autobus z Łódź do Lwów to 148,57 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 110,58 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Lwów?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Lwów, to 110,58 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Lwów przez autobus?
Łódź do Lwów to 384,72 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Lwów?
Łódź do Lwów to średnio 11 godz. i 12 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 8 godz. i 25 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Lwów?
Łódź do Lwów jest obsługiwany przez operatorów 28. Możesz znaleźć na Virail Royal Company, West Travel Agat, Ideal Travel Maria Myrna SpJ, Akkord Plus, mizhnarodni-liniyi-perevezennya, P-TRANS, ZESEN TRANS, Tur Trans, Fop Ostapczuk, ZVENTRANS, Ostapchuk, West-Travel, Eurolines Madeltrans, TocoBus, Forsage Auto, Z-TIME, East West Eurolines, Royall Company, Orion Bus, Trigor, FlixBus, Mizhnarodni Linii Perevezennya, Fortuna Tour, Ecolines, Sindbad, AGA TRAVEL, Golden Trans, Like Bus and Euroticket świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Lwów?
Łódź do Lwów ma średnio 278 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Lwów?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Lwów rozpoczyna się pod adresem 01:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Lwów?
Najnowszy autobus od Łódź do Lwów odchodzi o 22:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Lwów?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 110,58 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Lwów?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Lwów. Możesz przejść z Łódź Fabryczna, Łódź Chojny and Lodz Bus Station i możesz dotrzeć do Pidzamche, Lviv Central Bus Station, Lvov and Lviv Central Train Station.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Lwów?
Istnieje średnio 270 z Łódź, aby przejść do Lwów.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Lwów przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Lwów to 8 godz. i 25 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Lwów?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Lwów.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Lwów przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Lwów generuje 28.85kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Lwów

Powiązane trasy

Inne popularne trasy