Autobus Łódź - Praga ceny od 108,25 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
108,25 zł

Łódź do Praga przez autobus

Podróż z Łódź do Praga przez autobus wynosi 399,41 km i zajmuje 9 godz. i 16 min. Dziennie odbywa się 16 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:10, a ostatnim o 23:05. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Praga przez autobus za jedyne 108,25 zł lub aż 414,38 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 108,25 zł.

Najniższa cena108,25 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 16 min
Połączenie dziennie16
Najniższa cena108,25 zł
Wyzsza cena414,38 zł
Pierwszy wyjazd01:10
Ostatni wyjazd23:05
Dystans399,41 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdPraga
PrzewoźnicyFlixBus CZ s.r.o., FlixBus DACH GmbHWięcej

Autobus Bilety od Łódź do Prague

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Praga

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Praga z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Praga?

Bilety autobusowe z Łódź do Praga kosztują średnio 199,00 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Praga za jedyne 108,25 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Praga?

Wsród wielu partnerów virail jest również oferujący przejazdy do Praga.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Praga?

Podróż autobusem z Łódź do Praga trwa 9 godz. i 16 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 23:05. Podróż z Łódź do Praga zajmuje około 9 godz. i 16 min, lub nawet :7 godz. i 20 min, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 01:10, a ostatni o 23:05.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Praga?

Przy podróży na trasie z Łódź do Praga, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Aleja Unii Lubelskiej 3/5,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna,Lodz Kaliska oraz Praha-Vysochany,Ruzyne International Airport,Praha Masarykovo nadrazi,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Holesovice,Prague (Černý Most),Prague UAN Florenc,Prague - Zličín,Praha Liben.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Praga?

Dostępnych jest 16 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Praga. Większą część tych połączeń, dokładniej 8, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 8, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Łódź do Praga autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Prague

Tanie bilety autobus od Łódź do Praga
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Praga.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Praga, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Praga.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Prague

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy autobusowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 101,45 zł do 191,08 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy zarezerwować tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 47% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Łódź do Praga

Najtańsze bilety autobusowe Łódź - Praga można znaleźć już za 126,78 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 145,44 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 166,87 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Praga

Podróżując autobusem do Praga, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Łódź do Praga
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Praga przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Łódź do Praga Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
27.96kg
Autobus
29.96kg
Lot
79.88kg
Samochód
63.9kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Praga?
Bilet autobus z Łódź do Praga to 199,00 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 108,25 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Praga?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Praga, to 108,25 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Praga przez autobus?
Łódź do Praga to 399,41 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Praga?
Łódź do Praga to średnio 9 godz. i 16 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 7 godz. i 20 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Praga?
Łódź do Praga jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail FlixBus CZ s.r.o., FlixBus DACH GmbH, FlixBus and FlixBus Polska sp. z.o.o. świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Praga?
Łódź do Praga ma średnio 16 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Praga?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Praga rozpoczyna się pod adresem 01:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Praga?
Najnowszy autobus od Łódź do Praga odchodzi o 23:05. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Praga?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 108,25 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Praga?
Istnieje średnio 8 z Łódź, aby przejść do Praga.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Praga przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Praga to 7 godz. i 20 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Praga?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Praga.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Praga przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Praga generuje 29.96kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Praga

Powiązane trasy

Inne popularne trasy