Autobus Łódź - Końskie ceny od 30,45 zł

Rozpocząć z
30,45 zł

Łódź do Końskie przez autobus

Podróż z Łódź do Końskie przez autobus wynosi 90,03 km i zajmuje 2 godz. i 5 min. Dziennie odbywa się 1 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:00, a ostatnim o 07:00. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Końskie przez autobus za jedyne 30,45 zł lub aż 31,06 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 30,45 zł.

Najniższa cena30,45 zł
Czas trwania podróży2 godz. i 5 min
Połączenie dziennie1
Najniższa cena30,45 zł
Wyzsza cena31,06 zł
Pierwszy wyjazd07:00
Ostatni wyjazd07:00
Dystans90,03 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdKońskie
PrzewoźnicyBUS TRANS, JARO TUR

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Końskie

Dzięki virail możesz znaleźć najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Końskie w kilka kroków. Po wpisaniu daty swojego wyjazdu możesz pofiltrować wyniki i wybrać ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Końskie?

Możesz znaleźć bilety autobusowe za średnio 30,96 zł. Jeśli jednak znasz już datę swojej podróży, nie marnuj czasu i zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe bilet u przewoźnika niskokosztowego za 30,45 zł.

Które linie autobusowe zabiorą Cię z Łódź do Końskie?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również , oferujący przejazdy do Końskie.

Kiedy odjeżdżają autobusy do Końskie?

Podróż autobusem z Łódź do Końskie trwa 2 godz. i 5 min. Pierwszy autobus odjeżdża o FSTD, a ostatni o 07:00. Pierwszy autobus do Końskie odjeżdża o 07:00, a ostatni o 07:00. Podróż trwa 2 godz. i 5 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :2 godz. i 5 min.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Końskie?

Autobusy na trasie Łódź - Końskie wyjeżdżają ze stacji i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Końskie z Łódź?

Dostępnych jest 1 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Końskie. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 0, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy. Na trasie do Końskie z Łódź dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Jeśli chcesz dojechać autobusem z Łódź do Końskie, dostępnych jest 1 połączeń dziennie. Zauważ, że wszystkie te połączenia, to jest 1, są bezpośrednie. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Łódź do Końskie
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Końskie.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Końskie, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Końskie.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Łódź do Końskie

Najtańsze bilety autobusowe Łódź - Końskie można znaleźć już za 38,60 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 58,57 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 75,71 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Końskie

Podróżując autobusem do Końskie, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Łódź do Końskie Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
6.3kg
Autobus
6.75kg
Lot
18.01kg
Samochód
14.41kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Końskie?
Bilet autobus z Łódź do Końskie to 30,96 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 30,45 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Końskie?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Końskie, to 30,45 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Końskie przez autobus?
Łódź do Końskie to 90,03 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Końskie?
Łódź do Końskie to średnio 2 godz. i 5 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 5 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Końskie?
Łódź do Końskie jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail BUS TRANS and JARO TUR świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Końskie?
Łódź do Końskie ma średnio 1 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Końskie?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Końskie rozpoczyna się pod adresem 07:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Końskie?
Najnowszy autobus od Łódź do Końskie odchodzi o 07:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Końskie?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 30,45 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Końskie?
Istnieje średnio 1 z Łódź, aby przejść do Końskie.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Końskie przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Końskie to 2 godz. i 5 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Końskie?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Końskie.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Końskie przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Końskie generuje 6.75kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Końskie

Inne popularne trasy