Pociąg Warszawa - Rotterdam ceny od 1031,03 zł

Rozpocząć z
1031,03 zł

Warszawa do Rotterdam przez pociąg

Podróż z Warszawa do Rotterdam przez pociąg wynosi 1129,2 km i zajmuje 14 godz. i 52 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:44, a ostatnim o 10:10. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Rotterdam przez pociąg za jedyne 1031,03 zł lub aż 1087,55 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 1031,03 zł.

Najniższa cena1031,03 zł
Czas trwania podróży14 godz. i 52 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena1031,03 zł
Wyzsza cena1087,55 zł
Pierwszy wyjazd06:44
Ostatni wyjazd10:10
Dystans1129,2 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdRotterdam
PrzewoźnicyWizz Air, HVWięcej

Pociąg Bilety od Warsaw do Rotterdam

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Rotterdam

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Warszawa do Rotterdam w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Warszawa do Rotterdam?

Bilety na pociąg z Warszawa do Rotterdam kosztują średnio 1057,89 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 1031,03 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Warszawa do Rotterdam?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z na trasie kolejowej Warszawa - Rotterdam.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Rotterdam?

Przejazd między Warszawa a Rotterdam zajmuje 14 godz. i 52 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:44, a ostatni o 10:10. Pierwszy pociąg do Rotterdam odjeżdzą o 06:44, a ostatni o 10:10. Podróż trwa średnio 14 godz. i 52 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Rotterdam w 12 godz. i 40 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Rotterdam?

Pociągi do Rotterdam mogą odjeżdzać z i przyjeżdżać na stację .

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Rotterdam z Warszawa?

Dostępnych jest 2 połączeń kolejowych do Rotterdam z Warszawa. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 2 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rotterdam na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Warszawa do Rotterdam jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Rotterdam

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Rotterdam
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Rotterdam.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Rotterdam, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Rotterdam.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Rotterdam

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Rotterdam

Podróżując pociągiem do Rotterdam, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Wizz Air to tania linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, która obsługuje loty do miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 2003 roku linia lotnicza szybko się rozwinęła i obecnie dysponuje flotą ponad 100 samolotów, obsługujących ponad 150 miejsc docelowych w 44 krajach. Wizz Air słynie z bezproblemowego podejścia do podróży lotniczych, oferując niskie ceny i dodatkowe opłaty za dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany i posiłki podczas lotu. Linia lotnicza kładzie duży nacisk na wydajność i kontrolę kosztów, co pozwala jej oferować jedne z najniższych cen w branży.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Rotterdam

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Warszawa do Rotterdam.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie Wizz Air, PKP and POLREGIO od Warszawa do Rotterdam
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Rotterdam przez train.
Udogodnienia Wizz Air PKP POLREGIO
wifi WiFi check check check
luggage Bagaż check check check
food_and_drink Jedzenie i picie check check cross
quiet_zone Strefa Ciszy cross check cross
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check cross
accessibility Dostępność cross check check
air_con Klimatyzacja cross check cross
bicycle Rower cross check check

Warszawa do Rotterdam Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
79.04kg
Autobus
84.69kg
Lot
225.84kg
Samochód
180.67kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Rotterdam? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Rotterdam wynoszą 79.04kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Rotterdam? Podróżując pociągiem między Warszawa a Rotterdam, zaoszczędzisz 146.8kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 5.65kg w porównaniu z autobusem i 101.63kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Rotterdam?
Bilet pociąg z Warszawa do Rotterdam to 1057,89 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 1031,03 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Rotterdam?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Rotterdam, to 1031,03 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Rotterdam przez pociąg?
Warszawa do Rotterdam to 1129,2 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Rotterdam?
Warszawa do Rotterdam to średnio 14 godz. i 52 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 12 godz. i 40 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Rotterdam?
Warszawa do Rotterdam jest obsługiwany przez operatorów 3. Możesz znaleźć na Virail Wizz Air, HV, PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Rotterdam?
Warszawa do Rotterdam ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Rotterdam?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Rotterdam rozpoczyna się pod adresem 06:44. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Rotterdam?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Rotterdam odchodzi o 10:10. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Rotterdam?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 1031,03 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Warszawa do Rotterdam?
Istnieją stacje 6, z których możesz wyjechać z Warszawa, aby przejść do Rotterdam. Możesz przejść z Warszawa Służewiec, Warszawa Zachodnia, Warszawa Wschodnia, Warszawa, Metro Marymont and Warsaw Młociny i możesz dotrzeć do Rotterdam Centraal, Rotterdam Lombardijen and Schiedam Centrum.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Rotterdam przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Rotterdam to 12 godz. i 40 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Rotterdam?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Rotterdam.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Rotterdam przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Rotterdam generuje 79.04kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Rotterdam

Powiązane trasy

Inne popularne trasy