Autobus Łódź - Stuttgart ceny od 186,15 zł

Rozpocząć z
186,15 zł

Łódź do Stuttgart przez autobus

Podróż z Łódź do Stuttgart przez autobus wynosi 802,34 km i zajmuje 16 godz. i 35 min. Dziennie odbywa się 11 połączeń, z pierwszym odlotem o 00:55, a ostatnim o 23:59. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Stuttgart przez autobus za jedyne 186,15 zł lub aż 642,44 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 186,15 zł.

Najniższa cena186,15 zł
Czas trwania podróży16 godz. i 35 min
Połączenie dziennie11
Najniższa cena186,15 zł
Wyzsza cena642,44 zł
Pierwszy wyjazd00:55
Ostatni wyjazd23:59
Dystans802,34 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdStuttgart
PrzewoźnicyFlixTrain, Sindbad

Autobus Bilety od Łódź do Stuttgart

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Autobusem z Łódź do Stuttgart: łatwiej z virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Stuttgart. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Stuttgart?

Bilety autobusowe z Łódź do Stuttgart kosztują średnio 347,57 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Stuttgart za jedyne 186,15 zł.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Stuttgart?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Stuttgart.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Stuttgart?

Podróż autobusem z Łódź do Stuttgart trwa 16 godz. i 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o FSTD, a ostatni o 23:59. Średnia długość podróży to 16 godz. i 35 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Stuttgart w :13 godz. i 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 00:55, a ostatni o 23:59.

Skąd odjeżdżają autobusy do Stuttgart?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Stuttgart z Łódź?

Na trasie z Łódź do Stuttgart dostępnych jest 11 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 4 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 7 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Na trasie do Stuttgart z Łódź dostępne jest jedynie jedno połączenie autobusowe dziennie. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze biletu. Dodatkowo, prosimy o przybycie na przystanek autobusowy trochę wcześniej. Zalecamy przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Na trasie z Łódź do Stuttgart, dostępnych jest 11 połączeń autobusowych dziennie. Wiekszą część, czyli 7 połączeń, stanowią połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Pozostałe 4 to połączenia bezpośrednie. Wybór oferty z przesiadkami jest czasem najlepszym, choć nieco dłuższym. sposobem podróży, zwlaszcza przy niewielkiej liczbie połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak nie chcesz się przesiadać, zalecamy wybór przejazdu bezpośredniego.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Stuttgart

Tanie bilety autobus od Łódź do Stuttgart
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Stuttgart.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Stuttgart, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Stuttgart.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Stuttgart

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Stuttgart

Podróżując autobusem do Stuttgart, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Flixtrain to europejska tania kolej pasażerska, która oferuje niedrogie i wygodne podróże pociągiem do różnych miejsc w całych Niemczech. Jest własnością i jest zarządzana przez FlixMobility, spółkę macierzystą FlixBus, która jest popularną usługą transportu autobusowego w Europie. Flixtrain obsługuje kilka tras, między innymi z Berlina do Stuttgartu, Berlina do Kolonii i Hamburga do Kolonii.

Sindbad to firma autobusowa działająca na terenie Polski, oferująca krajowe i międzynarodowe przewozy autobusowe. Rozległa sieć Sindbada łączy Polskę z kilkoma krajami, w tym z Niemcami, Austrią, Belgią, Francją, Hiszpanią, Holandią, Luksemburgiem, Wielką Brytanią, Danią, Szwecją, Norwegią, Szwajcarią, Czechami, Ukrainą i Włochami.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Stuttgart

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez FlixTrain podczas podróży od Łódź do Stuttgart.

Standard

Bilet standardowy na FlixTrain to bilet normalny/bilet drugiej klasy. Bilet standardowy Flixtrain zapewnia wygodne miejsce, gwarantowane Wi-Fi, dostęp do gniazdek elektrycznych oraz jeden bagaż podręczny i jeden rejestrowany z ograniczeniami dotyczącymi rozmiaru.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
bicycle Rower

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Połącz się bez wysiłku z FlixTrain i ciesz się darmową siecią Wi-Fi, niezależnie od tego, czy nadrabiasz zaległości w pracy, rozmawiasz czy po prostu przeglądasz strony.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Trzymaj urządzenia naładowane i gotowe. Fotele FlixTrain są wyposażone w gniazdka elektryczne i gniazda USB.
luggage Bagaż open icon close icon
Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody wszystkich osób na pokładzie FlixBus umożliwia zabranie jednej torby podręcznej, która powinna zmieścić się pod siedzeniem lub w schowku nad głową. Możesz także mieć jedną sztukę bagażu rejestrowanego, ale upewnij się, że możesz ją załadować i rozładować samodzielnie oraz przechowywać ją nad głową lub pod siedzeniem. Upewnij się, że Twój bagaż nie jest nieporęczny i nie stwarza zagrożenia dla innych. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, czy będziesz pilnował swoich rzeczy podczas podróży.
accessibility Dostępność open icon close icon
FlixTrain stawia na komfort dla wszystkich. Pasażerowie mający problemy z poruszaniem się mogą zarezerwować wyznaczone miejsca i skorzystać z bezpłatnego transportu w postaci składanych wózków inwalidzkich i urządzeń ułatwiających poruszanie się. Skontaktuj się z FlixTrain, aby uzyskać niezbędną pomoc.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Chociaż FlixTrain nie oferuje cateringu na pokładzie, możesz zabrać ze sobą własne przekąski i napoje.
bicycle Rower open icon close icon
Dzięki FlixTrain możesz spakować dodatkową sztukę bagażu, ale warto zarezerwować wcześniej, ponieważ miejsce w pociągu jest ograniczone. Masz sprzęt sportowy lub duży instrument muzyczny? Oni też są mile widziani, choć może obowiązywać dodatkowa opłata. Jeśli jeździsz rowerem, możesz zaparkować rower w określonych miejscach za jedyne 9 euro, ale upewnij się, że ma standardowy rozmiar i nie zawiera dodatkowych elementów. Pamiętaj, aby zarezerwować miejsce dla swojego roweru wcześniej, gdyż miejsce szybko się zapełnia
Usługi na pokładzie FlixTrain, Sindbad and FlixBus od Łódź do Stuttgart
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Stuttgart przez bus.
Udogodnienia FlixTrain Sindbad FlixBus
quiet_zone Strefa Ciszy check cross cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check check check
luggage Bagaż check check check
accessibility Dostępność check cross cross
food_and_drink Jedzenie i picie check check check
air_con Klimatyzacja check check check
bicycle Rower check cross cross
sleeper_couchette Podkład check cross cross

Łódź do Stuttgart Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
56.16kg
Autobus
60.18kg
Lot
160.47kg
Samochód
128.37kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Stuttgart?
Bilet autobus z Łódź do Stuttgart to 347,57 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 186,15 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Stuttgart?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Stuttgart, to 186,15 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Stuttgart przez autobus?
Łódź do Stuttgart to 802,34 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Stuttgart?
Łódź do Stuttgart to średnio 16 godz. i 35 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 13 godz. i 35 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Stuttgart?
Łódź do Stuttgart jest obsługiwany przez operatorów 2. Możesz znaleźć na Virail FlixTrain, Sindbad and FlixBus świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Stuttgart?
Łódź do Stuttgart ma średnio 11 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Stuttgart?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Stuttgart rozpoczyna się pod adresem 00:55. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Stuttgart?
Najnowszy autobus od Łódź do Stuttgart odchodzi o 23:59. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Stuttgart?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 186,15 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Stuttgart?
Istnieją stacje 3, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Stuttgart. Możesz przejść z Łódź Chojny, Łódź Fabryczna and Lodz Bus Station i możesz dotrzeć do Stuttgart-Obertürkheim, Stuttgart-Zuffenhausen, Stuttgart-Vaihingen, Stuttgart Hbf (tief), Echterdingen, Stuttgart-Bad Cannstatt and Kornwestheim Pbf.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Łódź do Stuttgart?
Istnieje średnio 4 z Łódź, aby przejść do Stuttgart.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Stuttgart przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Stuttgart to 13 godz. i 35 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Stuttgart?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Stuttgart.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Stuttgart przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Stuttgart generuje 60.18kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Stuttgart

Powiązane trasy

Inne popularne trasy