Znajdź autobus z Łódź do Wałbrzych

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 29,39 zł
Czas podróży 5 h 51 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 16:00
Ostatni odjazd 01:25
Odległość 247 km

Znajdź swój autobus z Łódź do Wałbrzych na virail

Z virailem łatwo jest znaleźć odpowiednią ofertę: nie przegap najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Wałbrzych. Wybierz datę i pofiltruj wyniki ze względu na cenę i czas wyjazdu: idealna oferta czeka na Ciebie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Wałbrzych?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates by doing so, you will find cheap bus tickets from Łódź to Wałbrzych from 29,39 zł, while the average price is 45,35 zł.

Autobusy z Łódź do Wałbrzych

Kiedy odjeżdżają autobusy do Wałbrzych?

Pierwszy autobus do Wałbrzych odjeżdża o 16:00, a ostatni o 01:25. Podróż trwa 5 h 51 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :5 h 20 min.

Jako że podróż z Łódź do Wałbrzych nie jest długa, bus jest dobrym rozwiązaniem, ale jeśli szukasz większej liczby połączeń lub innej godziny odjazdu, poszukaj ofert kolejowych lub spróbuj carpoolingu.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Wałbrzych z Łódź?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Wałbrzych. Większą część tych połączeń, dokładniej 1, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 1, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Wałbrzych w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.