Znajdź autobus z Łódź do Wałbrzych

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Wałbrzych

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 27,71zł
Czas podróży 5 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd: 16:00
Ostatni odjazd: 16:00
Odległość 247km

Znajdź swój autobus z Łódź do Wałbrzych na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Wałbrzych z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztuje bilet niskokosztowy z Łódź do Wałbrzych?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Łódź to Wałbrzych from 6,48 zł, while the average price is 13,23 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie z Łódź do Wałbrzych?

Przy podróży na trasie z Łódź do Wałbrzych, stacje odjazdu i przyjazdu to, odpowiednio, Lodz (Łódź) Fabryczna oraz Walbrzych Sikorskiego, Walbrzych Podzamcze Wieniawskiego and Szczawno-Zdroj Solicka.

Autobusy z Łódź do Wałbrzych


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Wałbrzych, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Podróż autobusem do Łódź z Wałbrzych: ile połączeń dziennie jest dostępnych?

Na trasie z Łódź do Wałbrzych dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. Zauważ, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z przesiadkami jest czasem lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń lub przy kupnie biletu w ostatniej chwili.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Łódź a Wałbrzych. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Wałbrzych?

Podróż z Łódź do Wałbrzych zajmuje około 5 hours and 45 minutes, lub nawet 5 hours and 35 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 16:09, a ostatni o 16:09.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Wałbrzych?

You can travel by bus from Łódź to Wałbrzych with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.