Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Wałbrzych

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 27 min
Połączenia dla każdego dnia 81
Pierwszy odjazd: 04:35
Ostatni odjazd: 20:27
Odległość 247km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Wałbrzych

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od ŁódźX do Wałbrzych. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Pociągi z Łódź do Wałbrzych: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Łódź - Wałbrzych.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Wałbrzych?

Pociągi z Łódź do Wałbrzych


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Łódź do Wałbrzych?

Pociągi do Wałbrzych mogą odjeżdzać z Łódź Kaliska i przyjeżdżać na stację Wałbrzych Fabryczny or Wałbrzych Szczawienko.

Ile połączeń z Łódź do Wałbrzych jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Wałbrzych z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 81 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek. Jeśli chcesz podróżować do Wałbrzych z Łódź, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 81 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 79 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 2 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Wałbrzych i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 10 hours and 57 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Wałbrzych w ciągu 5 hours and 47 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 05:09, a ostatni o 19:09.