Pociąg Łódź - Wałbrzych ceny od 91,21 zł

Rozpocząć z
91,21 zł
Odkryć

Łódź do Wałbrzych przez pociąg

Podróż z Łódź do Wałbrzych przez pociąg wynosi 246,98 km i zajmuje 6 godz. i 37 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:48, a ostatnim o 20:31. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Wałbrzych przez pociąg za jedyne 91,21 zł lub aż 198,53 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 91,21 zł.

Najniższa cena91,21 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 37 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena91,21 zł
Wyzsza cena198,53 zł
Pierwszy wyjazd05:48
Ostatni wyjazd20:31
Dystans246,98 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdWałbrzych
PrzewoźnicyPKP

Pociąg Bilety od Łódź do Wałbrzych

Data odjazdu
poniedziałek, 11 gru 2023

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Wałbrzych

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Wałbrzych. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Łódź do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Wałbrzych?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Wałbrzych to 133,35 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Wałbrzych kosztują około 91,21 zł.

Pociągi z Łódź do Wałbrzych: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Wałbrzych pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

O której odjeżdżają pociągi do Wałbrzych i ile trwa podróż?

Dotarcie do Wałbrzych zajmie Ci 6 godz. i 37 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Łódź o 05:48, a ostatni o 20:31'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Wałbrzych w 5 godz. i 19 min, ale średnio zabiera to 6 godz. i 37 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Wałbrzych i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Wałbrzych odjeżdzają z Łódź ze stacji i przyjeżdźają na stację .

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Wałbrzych z Łódź: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Wałbrzych z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać. Na trasie z Łódź do Wałbrzych jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Wałbrzych

Tanie bilety pociąg od Łódź do Wałbrzych
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Wałbrzych.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Wałbrzych, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Wałbrzych.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Wałbrzych

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Wałbrzych

Podróżując pociągiem do Wałbrzych, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Wałbrzych

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Łódź do Wałbrzych.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Łódź do Wałbrzych
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Wałbrzych przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Łódź do Wałbrzych Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
17.29kg
Autobus
18.52kg
Lot
49.4kg
Samochód
39.52kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Wałbrzych? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Wałbrzych wynoszą 17.29kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Wałbrzych? Podróżując pociągiem między Łódź a Wałbrzych, zaoszczędzisz 32.11kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.23kg w porównaniu z autobusem i 22.23kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Wałbrzych?
Bilet pociąg z Łódź do Wałbrzych to 133,35 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 91,21 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Wałbrzych?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Wałbrzych, to 91,21 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Wałbrzych przez pociąg?
Łódź do Wałbrzych to 246,98 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Wałbrzych?
Łódź do Wałbrzych to średnio 6 godz. i 37 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 godz. i 19 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Wałbrzych?
Łódź do Wałbrzych jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Wałbrzych?
Łódź do Wałbrzych ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Wałbrzych?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Wałbrzych rozpoczyna się pod adresem 05:48. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Wałbrzych?
Najnowszy pociąg od Łódź do Wałbrzych odchodzi o 20:31. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Wałbrzych?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 91,21 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Wałbrzych przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Wałbrzych to 5 godz. i 19 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Wałbrzych?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Wałbrzych.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Wałbrzych przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Wałbrzych generuje 17.29kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Wałbrzych

Powiązane trasy

Inne popularne trasy