Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Wałbrzych

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 58 zł
Czas podróży 7 h 16 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 08:24
Ostatni odjazd 15:18
Odległość 247 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Wałbrzych

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Wałbrzych?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Łódź do Wałbrzych za 58 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 60,84 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Łódź do Wałbrzych?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad and PKP, świadczącego usługi na trasie Łódź - Wałbrzych.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 61,36 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Wałbrzych

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Wałbrzych?

Pierwszy pociąg do Wałbrzych odjeżdzą o 00:58, a ostatni o 15:18. Podróż trwa średnio 7 h 16 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Wałbrzych w 4 h 50 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Wałbrzych?

Możesz pojechać pociągiem do Wałbrzych z Łódź - Widzew, który przyjeżdża na stację Wałbrzych - Miasto.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Wałbrzych z Łódź?

Jeśli chcesz pojechać do Wałbrzych z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Wałbrzych, każdego dnia dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 2 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.