Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Bielsko-Biała

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 35583 h 52 min
Połączenia dla każdego dnia 101
Pierwszy odjazd: 03:12
Ostatni odjazd: 23:25
Odległość 301km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Bielsko-Biała na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Warszawa do Bielsko-Biała?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Bielsko-Biała oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Bielsko-Biała?

Cena biletu Warszawa - Bielsko-Biała dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
38,49 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
72,61 zł Więcej Więcej Więcej 64,06 zł Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Bielsko-Biała


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Podróż między Warszawa oraz Bielsko-Biała jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Warszawa do Bielsko-Biała?

Pociągi do Bielsko-Biała odjeżdzają z Warszawa Centralna or Warszawa Zachodnia i przyjeżdżają na stację Bielsko-Biała Leszczyny.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Bielsko-Biała z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Bielsko-Biała z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 101 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 101 połączeń kolejowych z Warszawa do Bielsko-Biała. Zauważ, że wśród nich jest 91 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 5 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Bielsko-Biała i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Bielsko-Biała odjeżdzą o 03:02, a ostatni o 23:02. Podróż trwa średnio 6 hours and 30 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Bielsko-Biała w 4 hours and 5 minutes.