Pociąg Warszawa - Bielsko-Biała ceny od 44,56 zł

19/05/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Więcej
Więcej
Więcej

Warszawa do Bielsko-Biała przez pociąg

Podróż z Warszawa do Bielsko-Biała przez pociąg wynosi 301,21 km i zajmuje 3 godz. i 52 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:28, a ostatnim o 21:00. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Bielsko-Biała przez pociąg za jedyne 44,56 zł lub aż 233,73 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 44,56 zł.

Najniższa cena44,56 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 52 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena44,56 zł
Wyzsza cena233,73 zł
Pierwszy wyjazd05:28
Ostatni wyjazd21:00
Dystans301,21 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdBielsko-Biała
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Bielsko-Biała

Data odjazdu
niedziela, 19 maj 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Bielsko-Biała na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od WarszawaX do Bielsko-Biała. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Bielsko-Biała?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Warszawa do Bielsko-Biała za 44,56 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 171,62 zł.

Pociągi z Warszawa do Bielsko-Biała: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Bielsko-Biała oferowane przez .

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Bielsko-Biała?

Dotarcie do Bielsko-Biała zajmie Ci 3 godz. i 52 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Warszawa o 05:28, a ostatni o 21:00'. Pierwszy pociąg do Bielsko-Biała odjeżdzą o 05:28, a ostatni o 21:00. Podróż trwa średnio 3 godz. i 52 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Bielsko-Biała w ciagu 3 godz. i 16 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Bielsko-Biała?

Pociągi do Bielsko-Biała odjeżdzają z Warszawa ze stacji Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Metro Mlociny,Warszawa, Wschodnia,Warsaw Central i przyjeżdźają na stację Bielsko Biala Glowna.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Bielsko-Biała z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Bielsko-Biała z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Bielsko-Biała na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Warszawa do Bielsko-Biała jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Bielsko-Biała, dostepnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Bielsko-Biała

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Bielsko-Biała
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Bielsko-Biała.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Bielsko-Biała, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Bielsko-Biała.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Bielsko-Biała

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 47,35 zł do 158,86 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 70% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Bielsko-Biała

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Bielsko-Biała można znaleźć już za 93,68 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 103,43 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 121,61 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Bielsko-Biała

Podróżując pociągiem do Bielsko-Biała, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Warszawa do Bielsko-Biała
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Bielsko-Biała przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Warszawa do Bielsko-Biała Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
21.08kg
Autobus
22.59kg
Lot
60.24kg
Samochód
48.19kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Bielsko-Biała? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Bielsko-Biała wynoszą 21.08kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Bielsko-Biała? Podróżując pociągiem między Warszawa a Bielsko-Biała, zaoszczędzisz 39.16kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.51kg w porównaniu z autobusem i 27.11kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Bielsko-Biała?
Bilet pociąg z Warszawa do Bielsko-Biała to 171,62 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 44,56 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Bielsko-Biała?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Bielsko-Biała, to 44,56 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Bielsko-Biała przez pociąg?
Warszawa do Bielsko-Biała to 301,21 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Bielsko-Biała?
Warszawa do Bielsko-Biała to średnio 3 godz. i 52 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 3 godz. i 16 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Bielsko-Biała?
Warszawa do Bielsko-Biała jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Bielsko-Biała?
Warszawa do Bielsko-Biała ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Bielsko-Biała?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Bielsko-Biała rozpoczyna się pod adresem 05:28. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Bielsko-Biała?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Bielsko-Biała odchodzi o 21:00. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Bielsko-Biała?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 44,56 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Bielsko-Biała?
Istnieje średnio 5 z Warszawa, aby przejść do Bielsko-Biała.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Bielsko-Biała przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Bielsko-Biała to 3 godz. i 16 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Bielsko-Biała?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Bielsko-Biała.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Bielsko-Biała przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Bielsko-Biała generuje 21.08kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Bielsko-Biała

Powiązane trasy

Inne popularne trasy