Pociąg Warszawa - Opole ceny od 126,13 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
126,13 zł

Warszawa do Opole przez pociąg

Podróż z Warszawa do Opole przez pociąg wynosi 275,48 km i zajmuje 3 godz. i 16 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:12, a ostatnim o 17:39. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Opole przez pociąg za jedyne 126,13 zł lub aż 211,52 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 126,13 zł.

Najniższa cena126,13 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 16 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena126,13 zł
Wyzsza cena211,52 zł
Pierwszy wyjazd06:12
Ostatni wyjazd17:39
Dystans275,48 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdOpole
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Opole

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Opole na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Opole?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Warszawa do Opole za 126,13 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 184,75 zł.

Pociągi z Warszawa do Opole: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Warszawa a Opole.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Opole?

Przejazd między Warszawa a Opole zajmuje 3 godz. i 16 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:12, a ostatni o 17:39. Podróż pociągiem do Opole zabiera średnio 3 godz. i 16 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 godz. i 45 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:12, a ostatni wyjeżdża z Warszawa o 17:39.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Opole i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Opole z Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Central,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warszawa, Wschodnia,Warsaw Metro Mlociny, który przyjeżdża na stację Opole, Jerzego i Ryszarda Kowalczyków,Opole Glowne,Opole Wschodnie.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Opole z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Opole z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Opole na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Opole z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Dziennie dostępnych jest 6 połączeń kolejowych na trasie do Opole z Warszawa.Zauważ, że jest wśród nich 5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Opole

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Opole
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Opole.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Opole, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Opole.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Opole

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 88,46 zł do 179,35 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 51% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Opole

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Opole można znaleźć już za 96,57 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 117,59 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 158,63 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Opole

Podróżując pociągiem do Opole, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Warszawa do Opole
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Opole przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Warszawa do Opole Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
19.28kg
Autobus
20.66kg
Lot
55.1kg
Samochód
44.08kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Opole? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Opole wynoszą 19.28kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Opole? Podróżując pociągiem między Warszawa a Opole, zaoszczędzisz 35.82kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.38kg w porównaniu z autobusem i 24.8kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Opole?
Bilet pociąg z Warszawa do Opole to 184,75 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 126,13 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Opole?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Opole, to 126,13 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Opole przez pociąg?
Warszawa do Opole to 275,48 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Opole?
Warszawa do Opole to średnio 3 godz. i 16 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 2 godz. i 45 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Opole?
Warszawa do Opole jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Opole?
Warszawa do Opole ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Opole?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Opole rozpoczyna się pod adresem 06:12. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Opole?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Opole odchodzi o 17:39. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Opole?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 126,13 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Opole?
Istnieje średnio 5 z Warszawa, aby przejść do Opole.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Opole przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Opole to 2 godz. i 45 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Opole?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Opole.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Opole przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Opole generuje 19.28kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Opole

Powiązane trasy

Inne popularne trasy