Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Opole

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 1 min
Połączenia dla każdego dnia 94
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 23:11
Odległość 275km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Opole na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Warszawa do Opole: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Warszawa a Opole.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Warszawa do Opole?

Cena biletu Warszawa - Opole dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
40 zł Więcej Więcej 45 zł Więcej Więcej Więcej
53 zł51 zł41 zł45 zł51 zł Więcej 47 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Warszawa do Opole


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Opole?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Wileńska, Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna or Warszawa Wschodnia i przyjeżdża na stację Opole Groszowice or Opole Główne.

Ile połączeń z Warszawa do Opole jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Opole z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 35 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Opole z Warszawa, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 35 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 18 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 2 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Opole i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Opole odjeżdzą o 05:08, a ostatni o 23:08. Podróż trwa średnio 7 hours and 38 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Opole w 4 hours and 46 minutes.