Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Opole

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Opole

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h
Połączenia dla każdego dnia 94
Pierwszy odjazd: 00:00
Ostatni odjazd: 23:11
Odległość 275km

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Opole na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Warszawa do Opole: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Warszawa a Opole.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Warszawa do Opole?

Cena biletu Warszawa - Opole dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
53 zł51 zł45 zł Więcej 51 zł56 zł Więcej

Pociągi z Warszawa do Opole


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Warszawa do Opole?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji Warszawa Centralna i przyjeżdża na stację Opole Główne.

Ile połączeń z Warszawa do Opole jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Opole z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 8 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Warszawa do Opole, każdego dnia dostępnych jest 8 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Opole i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Opole odjeżdzą o 00:01, a ostatni o 23:08. Podróż trwa średnio 60850 hours and 48 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Opole w 4 hours and 51 minutes.