Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Pruszków

Warszawa do Pruszków przez pociąg

Podróż z Warszawa do Pruszków przez pociąg wynosi 15,12 km i zajmuje 0 godz. i 52 min. Dziennie odbywa się 18 połączeń, z pierwszym odlotem o 01:33, a ostatnim o 23:20. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Pruszków przez pociąg za jedyne lub aż . Najlepsza cena za tę podróż to .

Czas trwania podróży0 godz. i 52 min
Połączenie dziennie18
Pierwszy wyjazd01:33
Ostatni wyjazd23:20
Dystans15,12 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdPruszków
Przewoźnicyrozklad

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Pruszków na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Warszawa do Pruszków?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Warszawa do Pruszków za . Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Pruszków kosztują około .

Pociągi z Warszawa do Pruszków: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Warszawa a Pruszków.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Pruszków i kiedy odjeżdżają pociągi?

Przejazd między Warszawa a Pruszków zajmuje 0 godz. i 52 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 01:33, a ostatni o 23:20. Średnia długość podróży to 0 godz. i 52 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Pruszków w ciągu 0 godz. i 22 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Warszawa o 01:33, a ostatni o 23:20.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Pruszków i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Warszawa odjeżdża ze stacji i przyjeżdża na stację .

Ile połączeń z Warszawa do Pruszków jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Pruszków z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 18 połączeń. Zauważ, że trasy 10 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Pruszków z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Jeśli podróżujesz z Warszawa do Pruszków, dostepnych jest 18 połączeń. Zauważ, że wszystkie 10 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety pociąg od Warszawa do Pruszków
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Pruszków.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Pruszków, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Pruszków.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Pruszków

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Pruszków można znaleźć już za 37,90 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 78,62 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 117,66 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Pruszków

Podróżując pociągiem do Pruszków, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Warszawa do Pruszków Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
1.06kg
Autobus
1.13kg
Lot
3.02kg
Samochód
2.42kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Pruszków? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Pruszków wynoszą 1.06kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Pruszków? Podróżując pociągiem między Warszawa a Pruszków, zaoszczędzisz 1.96kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.07kg w porównaniu z autobusem i 1.36kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Jaka jest odległość między Warszawa a Pruszków przez pociąg?
Warszawa do Pruszków to 15,12 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Pruszków?
Warszawa do Pruszków to średnio 0 godz. i 52 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 0 godz. i 22 min.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Pruszków?
Warszawa do Pruszków ma średnio 18 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Pruszków?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Pruszków rozpoczyna się pod adresem 01:33. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Pruszków?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Pruszków odchodzi o 23:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Jakie stacje mogę przejść od Warszawa do Pruszków?
Istnieją stacje 6, z których możesz wyjechać z Warszawa, aby przejść do Pruszków. Możesz przejść z Warszawa Służewiec, Warszawa Zachodnia, Warszawa Wschodnia, Warszawa, Metro Marymont and Warsaw Młociny i możesz dotrzeć do Pruszków.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Pruszków?
Istnieje średnio 10 z Warszawa, aby przejść do Pruszków.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Pruszków przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Pruszków to 0 godz. i 22 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Pruszków?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Pruszków.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Pruszków przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Pruszków generuje 1.06kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Pruszków

Powiązane trasy

Inne popularne trasy