Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Bielsko-Biała

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 61
Pierwszy odjazd: 01:05
Ostatni odjazd: 23:16
Odległość 216km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Łódź do Bielsko-Biała

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Bielsko-Biała?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Łódź - Bielsko-Biała.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Łódź do Bielsko-Biała?

Cena biletu Łódź - Bielsko-Biała dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
29,93 zł25,66 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
55,55 zł55,55 zł38,44 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Bielsko-Biała


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Łódź - Bielsko-Biała?

Pociągi do Bielsko-Biała odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Widzew or Łódź Żabieniec i przyjeżdźają na stację Bielsko-Biała Leszczyny or Bielsko-Biała Lipnik.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Bielsko-Biała z Łódź?

Dostępnych jest 61 połączeń kolejowych do Bielsko-Biała z Łódź. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 58 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Bielsko-Biała z Łódź, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 61 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 58 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bielsko-Biała?

Średnia długość podróży to 7 hours and 48 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Bielsko-Biała w ciągu 5 hours and 41 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 01:07, a ostatni o 23:07.