Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Bielsko-Biała

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Bielsko-Biała

Odkryć

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Bielsko-Biała na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łódź do Bielsko-Biała w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Łódź do Bielsko-Biała: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Bielsko-Biała pociągiem, możesz polegać na . To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Łódź do Bielsko-Biała przez pociąg

Odległość 216 km

Cena biletu Łódź - Bielsko-Biała dla każdego dnia

 
Dzisiaj
Więcej
Jutro
31,74 zł
Za 2 dni
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Za 6 dni
Więcej

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
-
Przewoźnicy
-
Cena minimalna
-
Cena maksymalna
-

Łódź - Bielsko-Biała

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

Rozklad-logo
Rozklad
1 change
Czas podróży: 8 h 34 min
Łódź Widzew - Bielsko-Biała Główna
02:31 - 11:05
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 6 h 19 min
Łódź Widzew - Bielsko-Biała Leszczyny
06:28 - 12:47
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 6 h 22 min
Łódź Żabieniec - Bielsko-Biała Główna
07:09 - 13:31
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 6 h 30 min
Łódź Żabieniec - Bielsko-Biała Leszczyny
07:09 - 13:39
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 5 h 38 min
Łódź Żabieniec - Bielsko-Biała Leszczyny
07:09 - 12:47
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 5 h 36 min
Łódź Żabieniec - Bielsko-Biała Lipnik
07:09 - 12:45
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 6 h 27 min
Łódź Żabieniec - Bielsko-Biała Lipnik
07:09 - 13:36

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Bielsko-Biała?

Przejazd między Łódź a Bielsko-Biała zajmuje . Pierwszy pociąg odjeżdża o , a ostatni o .

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Bielsko-Biała?

Pociągi do Bielsko-Biała odjeżdzają z Łódź Widzew, Łódź Żabieniec and Łódź Kaliska i przyjeżdżają na stację Bielsko-Biała Główna, Bielsko-Biała Leszczyny and Bielsko-Biała Lipnik.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Łódź do Bielsko-Biała jest każdego dnia?

Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Bielsko-Biała z Łódź? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33