Znajdź autobus z Łódź do Bytom

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 30 zł
Czas podróży 6 h 8 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 02:20
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 160km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Bytom

Jeśli szukasz biletów z Łódź do Bytom w niskiej cenie, virail jest dla Ciebie idealną opcją. Porównując oferty kilku przewoźników możesz znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla Twojego budżetu i planu wyjazdu.

Jaka jest najniższa cena biletów autobusowych z Łódź do Bytom?

Jak nazywają się stacje w Łódź i Bytom?

Autobusy na trasie Łódź - Bytom wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Bytom Dworzec Autobusowy.

Autobusy z Łódź do Bytom


Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Jeśli oferta przewoźników autobusowych nie spełnia Twoich oczekiwań, pociągi lub carpooling mogą być dobrą alternatywą na tym dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Bytom z Łódź?

Na trasie z Łódź do Bytom dostępnych jest 2 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 2 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Bytom w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Łódź a Bytom. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Bytom?

Podróż z Łódź do Bytom zajmuje około 6 hours and 27 minutes, lub nawet 4 hours and 40 minutes, jeśli wybierzesz najszybszą opcję. Pierwszy autobus odjeżdźa z Łódź o 02:01, a ostatni o 23:01.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Bytom?

You can travel by bus from Łódź to Bytom with FlixBus.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.