Autobus Łódź - Bytom ceny od 22,54 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Łódź do Bytom przez autobus

Podróż z Łódź do Bytom przez autobus wynosi 160,48 km i zajmuje 6 godz. i 5 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:20, a ostatnim o 23:35. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Bytom przez autobus za jedyne 22,54 zł lub aż 7034,94 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 22,54 zł.

Najniższa cena22,54 zł
Czas trwania podróży6 godz. i 5 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena22,54 zł
Wyzsza cena7034,94 zł
Pierwszy wyjazd02:20
Ostatni wyjazd23:35
Dystans160,48 km
OdjazdŁódź
PrzyjazdBytom
PrzewoźnicyFlixBus, AD Euro Trans

Znajdź swój autobus z Łódź do Bytom na virail

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Bytom z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Ile kosztują bilety autobusowe z Łódź do Bytom?

Bilety autobusowe z Łódź do Bytom kosztują średnio 930,83 zł, ale jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji lub jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, łatwiej kupisz bilety niskokosztowe z Łódź do Bytom za jedyne 22,54 zł.

Z którymi przewoźnikami dojedziesz z Łódź do Bytom?

Z przewoźnikiem będziesz mógł dojechać autobusem z Łódź do Bytom.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni autobus z Łódź do Bytom?

Podróż autobusem z Łódź do Bytom trwa 6 godz. i 5 min. Pierwszy autobus odjeżdża z Łódź o FSTD, a ostatni o 23:35. Pierwszy autobus do Bytom odjeżdża o 02:20, a ostatni o 23:35. Podróż trwa 6 godz. i 5 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie :4 godz. i 55 min.

Jakie są stacje odjazdu?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz Kaliska,Łódź Chojny,Łódź, Fabryczna,Aleja Unii Lubelskiej 3/5 i przyjeżdżają na stację Bytom, Zamłynie,Bytom, Miechowice Plejada.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Bytom z Łódź?

Na trasie z Łódź do Bytom dostępnych jest 3 połączeń autobusowych dziennie. Zauważ, że 0 z nich to połączenia bezpośrednie, natomiast 3 wymagają co najmniej jednej przesiadki. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Bytom w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy. Jeśli chcesz dojechać z Łódź do Bytom autobusem, dostępne jest jedynie jedno połączenie dziennie. Bądź szczególnie uważny przy wyborze oferty. Dodatkowo, lepiej jest przybyć na przystanek z wyprzedzeniem. Zaleca się przybycie pół godziny wcześniej, aby uniknąć ryzyka.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis
Tanie bilety autobus od Łódź do Bytom
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Bytom.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Bytom, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Bytom.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów autobusowych od Łódź do Bytom

Najtańsze bilety autobusowe Łódź - Bytom można znaleźć już za 68,91 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 80,58 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 105,97 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż autobusem do Bytom

Podróżując autobusem do Bytom, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

FlixBus, dalekobieżna firma autobusowa, działa zarówno w Europie, jak iw Stanach Zjednoczonych. Założona w 2013 roku, stała się jednym z największych operatorów autobusowych w Europie, łączącym ponad 2500 miejsc docelowych w 30 krajach. Pochodzący z Niemiec FlixBus szybko rozszerzył swoją działalność na sąsiednie kraje, w tym Francję, Włochy, Danię, Holandię i Chorwację, oferując jednocześnie regularne połączenia do Norwegii, Hiszpanii i Anglii. Dzięki przystępnym cenom i wygodnym udogodnieniom, takim jak bezpłatne Wi-Fi, gniazdka elektryczne i toalety na pokładzie, FlixBus zapewnia wygodną i przyjemną podróż.

Usługi na pokładzie FlixBus od Łódź do Bytom
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Bytom przez bus.
Udogodnienia FlixBus
wifi WiFi check
power_sockets Gniazdka elektryczne check
luggage Bagaż check
food_and_drink Jedzenie i picie check
air_con Klimatyzacja check

Łódź do Bytom Emisje CO2 przez Autobus

Ecology
Pociąg
11.23kg
Autobus
12.04kg
Lot
32.1kg
Samochód
25.68kg

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet autobus od Łódź do Bytom?
Bilet autobus z Łódź do Bytom to 930,83 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 22,54 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Bytom?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Bytom, to 22,54 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Bytom przez autobus?
Łódź do Bytom to 160,48 km.
Jak długo trwa autobus między Łódź a Bytom?
Łódź do Bytom to średnio 6 godz. i 5 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 55 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Bytom?
Łódź do Bytom jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail FlixBus and AD Euro Trans świadczących usługi na tej trasie.
Ile autobus dziennie zmienia się z Łódź na Bytom?
Łódź do Bytom ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus od Łódź do Bytom?
Najwcześniejszy autobus od Łódź do Bytom rozpoczyna się pod adresem 02:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni autobus od Łódź do Bytom?
Najnowszy autobus od Łódź do Bytom odchodzi o 23:35. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Bytom?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet autobus, jaki znaleźliśmy, to 22,54 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Bytom przez autobus?
Najszybszy czas podróży przez autobus między Łódź a Bytom to 4 godz. i 55 min.
Czy istnieje bezpośredni autobus z Łódź do Bytom?
Tak, istnieje bezpośredni autobus między Łódź a Bytom.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Bytom przez autobus?
Podróż autobus z Łódź do Bytom generuje 12.04kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Bytom

Powiązane trasy

Inne popularne trasy