Pociąg Łódź - Praga ceny od 171,57zł

Rozpocząć z
171,57zł
Odkryć

Łódź do Praga przez pociąg

Podróż z Łódź do Praga przez pociąg wynosi 398,9 km i zajmuje 5 h 56 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:27, a ostatnim o 00:02. Możliwe jest podróżowanie z Łódź do Praga przez pociąg za jedyne 171,57zł lub aż 1 879,12zł. Najlepsza cena za tę podróż to 171,57zł.

Najlepsza cena 171,57zł
Czas trwania podróży 5 h 56 min
Połączenie dziennie 6
Najniższa cena 171,57zł
Wyzsza cena 1 879,12zł
Pierwszy wyjazd 06:27
Ostatni wyjazd 00:02
Dystans 398,9 km
Odjazd Łódź
Przyjazd Praga
Przewoźnicy Wizz Air, Lufthansa,

Pociąg Bilety od Łódź do Praga

  Sep 28
  204,54zł
  24°
  Sep 29
  Więcej
  24°
  Sep 30
  195,04zł
  20°
  Oct 01
  Więcej
  17°
  Oct 02
  Więcej
  19°
  Oct 03
  Więcej
  18°
  Oct 04
  Więcej
  19°
  Oct 05
  Więcej
  16°
  Oct 06
  171,57zł
  15°
  Oct 07
  Więcej
  16°
  Oct 08
  Więcej
  13°
  Oct 09
  Więcej
  14°
  Oct 10
  Więcej
  12°
  Oct 11
  Więcej
  11°
  Oct 12
  Więcej
  11°
Departure date
Thursday,Sep 28 2023
24°

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łódź do Praga

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Praga?

Średnia cena biletów kolejowych z Łódź do Praga to 248,12zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Praga kosztują około 103,81zł.Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Łódź do Praga?

Jednym z naszych partnerów jest Sbb and Pkp, oferujący połączenia między Łódź a Praga.

Pokaż pełny opis Ukryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Łódź do Praga

 
Sep 28
Czwartek
24°
204,54zł
120,92zł
Więcej
Sep 29
Piątek
24°
Więcej
135,49zł
410,71zł
Sep 30
Sobota
20°
195,04zł
Więcej
Więcej
Oct 01
Niedziela
17°
Więcej
Więcej
Więcej
Oct 02
Poniedziałek
19°
Więcej
141,92zł
Więcej
Oct 03
Wtorek
18°
Więcej
Więcej
Więcej
Oct 04
Środa
19°
Więcej
Więcej
Więcej
Tanie bilety od Łódź do Praga
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Łódź do Praga.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Łódź do Praga, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Łódź do Praga.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg

Najlepszy czas na rezerwację podróży od Łódź do Praga

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

  Poniedziałek
  Wtorek
  Środa
  Czwartek
  Piątek
  Sobota
  Niedziela
  Poniedziałek
  Wtorek
  Środa
  Czwartek
  Piątek
  Sobota
  Niedziela
  Poniedziałek
  Wtorek
  Środa
  Czwartek
  Piątek
  Sobota
  Niedziela
  Poniedziałek
  Wtorek
  Środa
  Czwartek
  Piątek
  Sobota
  Niedziela
  Poniedziałek

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 121zł do 1 648zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 93% na swojej podróży!

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Praga

Podróżując pociągiem do Praga, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Leo Express to czeska firma transportowa oferująca usługi autobusowe i kolejowe w całej Europie. Firma powstała w 2010 roku i od tego czasu rozszerzyła swoją działalność o trasy w Czechach, Słowacji, Polsce, Ukrainie, Chorwacji, na Węgrzech iw Austrii. Leo Express rozszerzył swoje usługi z Pragi do Ostrawy w 2012 roku i od tego czasu rozrósł się, zapewniając transport kolejowy i autobusowy na terenie całego kraju oraz do międzynarodowych miejsc docelowych, takich jak Berlin, Warszawa, Kraków, Budapeszt i Bratysława. Firma obsługuje również pociągi międzymiastowe łączące Pragę z Ostrawą oraz dalekobieżne pociągi międzynarodowe kursujące z Berlina do Stuttgartu.

Lufthansa to niemiecka linia lotnicza i jedna z największych linii lotniczych w Europie. Został założony w 1953 roku i obsługuje loty do ponad 200 miejsc na całym świecie. Lufthansa jest członkiem Star Alliance, największego sojuszu linii lotniczych na świecie. Linia lotnicza dysponuje flotą ponad 300 samolotów, w tym samolotów typu Airbus i Boeing. Lufthansa oferuje swoim pasażerom szereg usług, w tym rozrywkę podczas lotu, Wi-Fi oraz program dla osób często podróżujących o nazwie Miles & More. Linia lotnicza znana jest z wysokiej jakości usług i zdobyła liczne nagrody za zadowolenie klientów i standardy bezpieczeństwa.

RegioJet to prywatna firma kolejowa, która działa w kilku krajach europejskich, w tym w Czechach, Słowacji, Polsce i Austrii. Firma została założona w 2009 roku i rozpoczęła działalność w Czechach w 2011 roku. RegioJet oferuje różne rodzaje usług kolejowych, w tym pociągi dalekobieżne, pociągi regionalne i autobusy.

Wizz Air to tania linia lotnicza z siedzibą na Węgrzech, która obsługuje loty do miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej. Założona w 2003 roku linia lotnicza szybko się rozwinęła i obecnie dysponuje flotą ponad 100 samolotów, obsługujących ponad 150 miejsc docelowych w 44 krajach. Wizz Air słynie z bezproblemowego podejścia do podróży lotniczych, oferując niskie ceny i dodatkowe opłaty za dodatkowe usługi, takie jak bagaż rejestrowany i posiłki podczas lotu. Linia lotnicza kładzie duży nacisk na wydajność i kontrolę kosztów, co pozwala jej oferować jedne z najniższych cen w branży.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Łódź do Praga

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP I RegioJet podczas podróży od Łódź do Praga.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.

WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.

Dostępność
Jedzenie i picie

Low cost

Niski koszt to najtańsza opcja dla tych, którzy chcą podróżować bez żadnych dodatkowych udogodnień. Pasażerowie nadal mogą jednak cieszyć się bezpłatnym Wi-Fi i spokojną podróżą.

WiFi
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

Standard

Bilet standardowy zapewnia równowagę pomiędzy przystępną ceną i komfortem. Pasażerowie mogą spodziewać się luksusowych siedzeń i bezpłatnego Wi-Fi, co czyni go doskonałym wyborem dla podróżnych dbających o budżet.

WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

Relax

Pasażerowie chcący podróżować w luksusie mogą zdecydować się na bilet Relax, który oferuje przestronne skórzane fotele i relaksującą atmosferę. Jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą odpocząć w trakcie podróży.

WiFi
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower

Business

Bilet biznesowy gwarantuje prywatność i komfort, z priorytetową obsługą i pomocnym personelem na pokładzie. To idealny wybór dla tych, którzy chcą płynnej i bezstresowej podróży.

WiFi
Strefa Ciszy
Gniazdka elektryczne
Bagaż
Dostępność
Jedzenie i picie
Klimatyzacja
Rower
Usługi na pokładzie Wizz Air, Lufthansa I Leo Express od Łódź do Praga
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Łódź do Praga przez pociąg.
Udogodnienia Wizz Air Lufthansa Leo Express PKP Ryanair LOT POLREGIO RegioJet
WiFi
Bagaż
Jedzenie i picie
Strefa Ciszy
Gniazdka elektryczne
Dostępność
Klimatyzacja
Rower
Podkład

Łódź do Praga Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
3.4kg
Autobus
22.4kg
Lot
896.0kg
Samochód
86.4kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Łódź do Praga? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Łódź a Praga wynoszą 3.4kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Łódź a Praga? Podróżując pociągiem między Łódź a Praga, zaoszczędzisz 892.6kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 19.0kg w porównaniu z autobusem i 83.0kg w porównaniu z samochodem.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Łódź do Praga?
Bilet pociąg z Łódź do Praga to 600,53zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 171,57zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Praga?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Łódź do Praga, to 171,57zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Łódź a Praga przez pociąg?
Łódź do Praga to 398,9 km.
Jak długo trwa pociąg między Łódź a Praga?
Łódź do Praga to średnio 9 h 57 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 5 h 56 min.
Jakie firmy działają od Łódź do Praga?
Łódź do Praga jest obsługiwany przez operatorów 9. Możesz znaleźć na Virail Wizz Air, Lufthansa, Leo Express, PKP, Air Bagan, Ryanair, LOT, POLREGIO, RegioJet świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Łódź na Praga?
Łódź do Praga ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Łódź do Praga?
Najwcześniejszy pociąg od Łódź do Praga rozpoczyna się pod adresem 06:27. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Łódź do Praga?
Najnowszy pociąg od Łódź do Praga odchodzi o 00:02. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Łódź do Praga?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 171,57zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Łódź do Praga?
Istnieją stacje 1, z których możesz wyjechać z Łódź, aby przejść do Praga. Możesz przejść z Łódź Widzew i możesz dotrzeć do Praga.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Łódź a Praga przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Łódź a Praga to 5 h 56 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Łódź do Praga?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Łódź a Praga.
Jakie są emisje CO2 dla Łódź do Praga przez pociąg?
Podróż pociąg z Łódź do Praga generuje 3.4kg emisji CO2.

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj najnowsze wiadomości, aktualizacje produktów i ekskluzywne promocje bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej

Przejdź lokalnie z Łódź

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Łódź

Trasy międzynarodowe z Łódź i okolic

Inne miejsca docelowe z Łódź

Główne połączenia kolejowe do Praga

Powiązane trasy

Inne popularne trasy