Pociąg Warszawa - Kołobrzeg ceny od 118,08 zł

14/06/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Warszawa do Kołobrzeg przez pociąg

Podróż z Warszawa do Kołobrzeg przez pociąg wynosi 421,65 km i zajmuje 9 godz. i 17 min. Dziennie odbywa się 3 połączeń, z pierwszym odlotem o 02:03, a ostatnim o 22:13. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Kołobrzeg przez pociąg za jedyne 118,08 zł lub aż 297,47 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 118,08 zł.

Najniższa cena118,08 zł
Czas trwania podróży9 godz. i 17 min
Połączenie dziennie3
Najniższa cena118,08 zł
Wyzsza cena297,47 zł
Pierwszy wyjazd02:03
Ostatni wyjazd22:13
Dystans421,65 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdKołobrzeg
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Warsaw do Kołobrzeg

Data odjazdu
piątek, 14 cze 2024

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Kołobrzeg

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Kołobrzeg?

Bilety na pociąg z Warszawa do Kołobrzeg kosztują średnio 149,13 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 118,08 zł.

Pociągi z Warszawa do Kołobrzeg: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Warszawa - Kołobrzeg.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Warszawa do Kołobrzeg?

Dotarcie do Kołobrzeg zajmie Ci 9 godz. i 17 min. Pierwszy pociąg odjeżdźa z Warszawa o 02:03, a ostatni o 22:13'. Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kołobrzeg w 6 godz. i 37 min, ale średnio zabiera to 9 godz. i 17 min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Kołobrzeg?

Pociągi do Kołobrzeg odjeżdzają z Warszawa ze stacji Warszawa, Wschodnia,Warsaw Central,Warszawa, Metro Marymont 01,Warsaw Metro Mlociny,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW) i przyjeżdźają na stację Kolobrzeg Aleja Kolejowa.

Ile połączeń z Warszawa do Kołobrzeg jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Kołobrzeg z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kołobrzeg na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Warszawa do Kołobrzeg jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Kołobrzeg

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Kołobrzeg
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Kołobrzeg.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Kołobrzeg, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Kołobrzeg.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Kołobrzeg

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 81,99 zł do 144,29 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 43% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Kołobrzeg

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Kołobrzeg można znaleźć już za 127,57 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 135,27 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 141,54 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Kołobrzeg

Podróżując pociągiem do Kołobrzeg, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Kołobrzeg

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Warszawa do Kołobrzeg.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Warszawa do Kołobrzeg
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Kołobrzeg przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Warszawa do Kołobrzeg Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
29.52kg
Autobus
31.62kg
Lot
84.33kg
Samochód
67.46kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Kołobrzeg? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Kołobrzeg wynoszą 29.52kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Kołobrzeg? Podróżując pociągiem między Warszawa a Kołobrzeg, zaoszczędzisz 54.81kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 2.1kg w porównaniu z autobusem i 37.94kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Kołobrzeg?
Bilet pociąg z Warszawa do Kołobrzeg to 149,13 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 118,08 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Kołobrzeg?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Kołobrzeg, to 118,08 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Kołobrzeg przez pociąg?
Warszawa do Kołobrzeg to 421,65 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Kołobrzeg?
Warszawa do Kołobrzeg to średnio 9 godz. i 17 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 6 godz. i 37 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Kołobrzeg?
Warszawa do Kołobrzeg jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Kołobrzeg?
Warszawa do Kołobrzeg ma średnio 3 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Kołobrzeg?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Kołobrzeg rozpoczyna się pod adresem 02:03. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Kołobrzeg?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Kołobrzeg odchodzi o 22:13. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Kołobrzeg?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 118,08 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Kołobrzeg przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Kołobrzeg to 6 godz. i 37 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Kołobrzeg?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Kołobrzeg.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Kołobrzeg przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Kołobrzeg generuje 29.52kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Kołobrzeg

Powiązane trasy

Inne popularne trasy