Pociąg Warszawa - Pabianice ceny od 65,88 zł

Rozpocząć z
65,88 zł

Warszawa do Pabianice przez pociąg

Podróż z Warszawa do Pabianice przez pociąg wynosi 129,95 km i zajmuje 3 godz. i 7 min. Dziennie odbywa się 2 połączeń, z pierwszym odlotem o 06:09, a ostatnim o 23:42. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Pabianice przez pociąg za jedyne 65,88 zł lub aż 83,81 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 65,88 zł.

Najniższa cena65,88 zł
Czas trwania podróży3 godz. i 7 min
Połączenie dziennie2
Najniższa cena65,88 zł
Wyzsza cena83,81 zł
Pierwszy wyjazd06:09
Ostatni wyjazd23:42
Dystans129,95 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdPabianice
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Pabianice

Data odjazdu
czwartek, 29 lut 2024

Najtańsze bilety na pociąg z Warszawa do Pabianice na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Pabianice. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Warszawa do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Pabianice?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Warszawa do Pabianice za 65,88 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Pabianice kosztują około 77,99 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Warszawa do Pabianice?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług , świadczącego usługi na trasie Warszawa - Pabianice.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Pabianice?

Przejazd między Warszawa a Pabianice zajmuje 3 godz. i 7 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:09, a ostatni o 23:42. Pierwszy pociąg do Pabianice odjeżdzą o 06:09, a ostatni o 23:42. Podróż trwa średnio 3 godz. i 7 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Pabianice w ciagu 1 godz. i 54 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Pabianice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Pabianice odjeżdzają z i przyjeżdżają na stację .

Ile połączeń z Warszawa do Pabianice jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Pabianice z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 2 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Pabianice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Na trasie z Warszawa do Pabianice jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Pabianice

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Pabianice
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Pabianice.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Pabianice, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Pabianice.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Pabianice

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Pabianice

Podróżując pociągiem do Pabianice, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Warszawa do Pabianice
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Pabianice przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Warszawa do Pabianice Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
9.1kg
Autobus
9.75kg
Lot
25.99kg
Samochód
20.79kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Pabianice? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Pabianice wynoszą 9.1kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Pabianice? Podróżując pociągiem między Warszawa a Pabianice, zaoszczędzisz 16.89kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 0.65kg w porównaniu z autobusem i 11.69kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Pabianice?
Bilet pociąg z Warszawa do Pabianice to 77,99 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 65,88 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Pabianice?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Pabianice, to 65,88 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Pabianice przez pociąg?
Warszawa do Pabianice to 129,95 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Pabianice?
Warszawa do Pabianice to średnio 3 godz. i 7 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 1 godz. i 54 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Pabianice?
Warszawa do Pabianice jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Pabianice?
Warszawa do Pabianice ma średnio 2 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Pabianice?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Pabianice rozpoczyna się pod adresem 06:09. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Pabianice?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Pabianice odchodzi o 23:42. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Pabianice?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 65,88 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Jakie stacje mogę przejść od Warszawa do Pabianice?
Istnieją stacje 6, z których możesz wyjechać z Warszawa, aby przejść do Pabianice. Możesz przejść z Warsaw Młociny, Warszawa, Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia, Warszawa Służewiec and Metro Marymont i możesz dotrzeć do Pabianice Łaska.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Pabianice przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Pabianice to 1 godz. i 54 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Pabianice?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Pabianice.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Pabianice przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Pabianice generuje 9.1kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Pabianice

Powiązane trasy

Inne popularne trasy