Znajdź autobus z Łódź do Zabrze

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zabrze

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 25,57zł
Czas podróży 7 h 20 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 04:55
Ostatni odjazd: 23:55
Odległość 165km

Virail znajduje najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Zabrze

Virail porównuje dla Ciebie oferty ponad 200 przewożników, aby znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz filtrować wyniki ze względu na swój budżet, aby znaleźć nalepsze rozwiązanie dla Twojej podróży z Łódź do Zabrze.

Ile kosztują najtańsze bilety autobusowe z Łódź do Zabrze?

If you have the possibility, book in advance or try to be flexible when choosing the dates; by doing so, you will find cheap bus tickets from Łódź to Zabrze from 5,98 zł, while the average price is 35,96 zł.

Jakie są stacje odjazdu i przyjazdu na trasie do Zabrze?

Autobusy z Łódź wyjeżdżają ze stacji Lodz (Łódź) Fabryczna i przyjeżdżają na stację Zabrze Rondo Sybirakow.

Cena biletu Łódź - Zabrze dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 17 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 41 zł

Autobusy z Łódź do Zabrze


Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Zabrze, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Jeśli szukasz alternatywnych sposobów podróżowania na trasie z Łódź do Zabrze, pociągi i carpooling mogą być dobrym sposobem na przemieszczanie się na tym stosunkowo krótkim dystansie.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie z Łódź do Zabrze?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Zabrze. Większą część tych połączeń, dokładniej 0, stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. W rezultacie, wybierz bilet bezpośredni, jeśli nie chcesz się przesiadać. Wybór biletu z przesiadkami może być jednak bardziej efektywny, jeśli kupujesz bilet do Zabrze w ostatniej chwili przy niewielkiej liczbie dostępnych połączeń, nawet jeśli czas przejazdu jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Łódź a Zabrze. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Z tego powodu będziesz musiał przesiąść się w trakcie podróży.

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Zabrze?

Pierwszy autobus do Zabrze odjeżdża o 04:06, a ostatni o 23:06. Podróż trwa 7 hours and 34 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz tam w zaledwie 6 hours and 20 minutes.

Którzy przewoźnicy autobusowi obsługują trasę Łódź - Zabrze?

Jednym z wielu partnerów współpracujących z virail jest również FlixBus, oferujący przejazdy do Zabrze.

Flixbus is undoubtedly one of the youngest and most famous bus companies in whole Europe. With more than 40 millions passengers only in 2017, Flixbus offers national and international bus connections, also with night buses.