Znajdź autobus z Łódź do Zabrze

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 27,12 zł
Czas podróży 6 h 6 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 02:20
Ostatni odjazd 18:20
Odległość 165 km

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Zabrze

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Zabrze z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Zabrze?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Zabrze od 27,12 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Zabrze wynoszą średnio 88,61 zł.

Autobusy z Łódź do Zabrze

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Zabrze?

Średnia długość podróży to 6 h 6 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zabrze w :4 h 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 02:20, a ostatni o 18:20.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Zabrze, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Zabrze z Łódź?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Zabrze. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Łódź a Zabrze. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.