• W jedną stronę
  • W obie strony

Znajdź autobus z Łódź do Zabrze

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Autobus

Dzisiaj

Przez Autobus

Jutro

Przez Autobus

2 Dni

Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zabrze

Na virail najlepsze oferty autobusowe z Łódź do Zabrze

Znalezienie idealnego biletu autobusowego na podróż z Łódź do Zabrze z virail jest bardzo łatwe. Kiedy wybierzesz datę podróży, virail porówna setki oferty naszych partnerów, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jaka jest cena najtańszych biletów autobusowych z Łódź do Zabrze?

Możesz znaleźć tanie bilety autobusowe z Łódź do Zabrze od 42,99 zł, jeśli zarezerwujesz bilet z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz takiej możliwości, ceny biletów z Łódź do Zabrze wynoszą średnio 88,61 zł.

szczegóły podróży

Najlepsza cena 42,99 zł
Czas podróży 6 h 6 min
Połączenia dla każdego dnia 2
Pierwszy odjazd 18:20
Ostatni odjazd 18:20
Odległość 165 km
Flixbus-logo
Flixbus
Czas podróży: 4 h 35 min
Lodz (Łódź) Fabryczna - Zabrze Rondo Sybirakow
18:20 - 22:55
81,54 zł

Jaki jest rozkład jazdy autobusów na trasie Łódź - Zabrze?

Średnia długość podróży to 6 h 6 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zabrze w :4 h 35 min. Pierwszy autobus odjeżdża o 18:20, a ostatni o 18:20.

Dla stosunkowo krótkich podróży, takich jak ta na trasie z Łódź do Zabrze, możesz również zdecydować się na carpooling, stanowiący tańszą alternatywę, lub na pociąg, będący bardziej ekologiczną opcją.

Ile połączeń autobusowych dziennie dostępnych jest na trasie do Zabrze z Łódź?

Dostępnych jest 2 połączeń autobusowych na trasie z Łódź do Zabrze. Większą część tych połączeń, dokładniej , stanowią połączenia bezpośrednie, reszta, czyli 2, to połączenia z co najmniej jedną przesiadką. Wybierz bilet bezpośredni, jeśli wolisz się nie przesiadać. Wybór oferty z przesiadkami może być jednak czasem najlepszym sposobem podróży, zwłaszcza gdy dostępnych jest niewiele połączeń lub jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli czas podróży jest dłuższy.

Dziennie dostępnych jest 2 połączeń autobusowych między Łódź a Zabrze. Zauważ, że 2 z nich wymagają co najmniej jednej przesiadki. Nie są dostępne połączenia bezpośrednie. Będziesz musiał wybrać inne połączenie.

Stacje odjazdu

Lodz (Łódź) Fabryczna

Stacje docelowe

Zabrze Rondo Sybirakow
Logo