Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Opole

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Opole
z 14,02 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 63,58 zł
Czas podróży 3 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 01:00
Ostatni odjazd 20:55
Odległość 161 km

Najtańsze bilety na pociąg z Łódź do Opole na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Łódź do Opole?

Bilety na pociąg z Łódź do Opole kosztują średnio 64,41 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 55 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Łódź do Opole?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO na trasie kolejowej Łódź - Opole.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej 63,58 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Opole

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Łódź do Opole?

Pierwszy pociąg do Opole odjeżdzą o 20:30, a ostatni o 20:55. Podróż trwa średnio 3 h 50 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Opole w ciagu 2 h 52 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Łódź do Opole?

Pociągi do Opole odjeżdzają z Łódź - Widzew i przyjeżdżają na stację Opole Train Station.

Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Łódź do Opole jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Opole z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Opole na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Opole, każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.