Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Opole

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Opole

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 49
Pierwszy odjazd: 01:10
Ostatni odjazd: 23:19
Odległość 161km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Opole na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Łódź do Opole: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Opole oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Opole?

Cena biletu Łódź - Opole dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
53 zł Więcej 43 zł Więcej 38 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej 30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Opole


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Opole i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Opole odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Żabieniec or Łódź Widzew i przyjeżdźają na stację Opole Główne or Opole Groszowice.

Ile połączeń z Łódź do Opole jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Opole z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 49 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łódź do Opole, każdego dnia dostępnych jest 49 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 49 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Opole i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 7 hours and 26 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Opole w ciągu 5 hours and 10 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 05:08, a ostatni o 23:08.