Wyszukaj połączenie kolejowe z Łódź do Opole

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 61
Pierwszy odjazd: 01:10
Ostatni odjazd: 23:19
Odległość 161km

Tanie bilety na pociąg z Łódź do Opole na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Łódź do Opole: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Łódź a Opole oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Łódź do Opole?

Cena biletu Łódź - Opole dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
62,67 zł Więcej Więcej 56,18 zł34,54 zł Więcej Więcej

Pociągi z Łódź do Opole


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Opole i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Opole odjeżdzają z Łódź ze stacji Łódź Kaliska or Łódź Widzew i przyjeżdźają na stację Opole Groszowice or Opole Główne.

Ile połączeń z Łódź do Opole jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Opole z Łódź pociągiem, dziennie dostępnych jest 20 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Opole z Łódź, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 20 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 18 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Łódź do Opole i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 7 hours and 55 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Opole w ciągu 5 hours and 24 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Łódź o 04:08, a ostatni o 23:08.