Pociąg Warszawa - Zielona Góra ceny od 72,31 zł

25/07/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Zabezpiecz swój bilet już dziś i skorzystaj z najlepszych ofert!

Dzisiaj Więcej
Jutro Więcej
2 dni Więcej
3 dni Więcej

Warszawa do Zielona Góra przez pociąg

Podróż z Warszawa do Zielona Góra przez pociąg wynosi 377,94 km i zajmuje 5 godz. i 35 min. Dziennie odbywa się 4 połączeń, z pierwszym odlotem o 05:20, a ostatnim o 22:11. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Zielona Góra przez pociąg za jedyne 72,31 zł lub aż 297,89 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 72,31 zł.

Najniższa cena72,31 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 35 min
Połączenie dziennie4
Najniższa cena72,31 zł
Wyzsza cena297,89 zł
Pierwszy wyjazd05:20
Ostatni wyjazd22:11
Dystans377,94 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdZielona Góra
PrzewoźnicyPKP, POLREGIO

Pociąg Bilety od Warszawa do Zielona Góra

Data odjazdu
czwartek, 25 lip 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Zielona Góra

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Zielona Góra. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Warszawa do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Zielona Góra?

Bilety na pociąg z Warszawa do Zielona Góra kosztują średnio 124,83 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 72,31 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Zielona Góra?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Zielona Góra oferowane przez .

O której odjeżdżają pociągi do Zielona Góra i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Zielona Góra odjeżdża o 05:20, a ostatni o 22:11. Aby dostać się z Warszawa do Zielona Góra pociągiem, będziesz potrzebował 5 godz. i 35 min. Pierwszy pociąg do Zielona Góra odjeżdzą o 05:20, a ostatni o 22:11. Podróż trwa średnio 5 godz. i 35 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zielona Góra w ciagu 4 godz. i 13 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Zielona Góra i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Zielona Góra mogą odjeżdzać z Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia,Warszawa, Metro Marymont 01,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Metro Mlociny i przyjeżdżać na stację Zielona Gora Gl.,Zielona Góra, Zielona Góra, Dolina Zielona,ZIELONA GORA,Przylep.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Zielona Góra z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Zielona Góra z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zielona Góra na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Zielona Góra z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warszawa do Zielona Góra

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Zielona Góra
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Zielona Góra.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Zielona Góra, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Zielona Góra.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warszawa do Zielona Góra

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 70,91 zł do 204,86 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 65% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Zielona Góra

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Zielona Góra można znaleźć już za 95,45 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 116,06 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 152,67 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Zielona Góra

Podróżując pociągiem do Zielona Góra, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

Grupa PKP powstała w 2001 roku w wyniku restrukturyzacji polskich kolei państwowych zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. Firma obsługuje różne typy pociągów, w tym pociągi Intercity, Express, Regional, Pendolino i EuroNight. PKP eksploatuje również pociągi dużych prędkości pod marką „Pendolino”, które mogą rozwijać prędkość do 250 km/h.

Rodzaje biletów i udogodnienia od Warszawa do Zielona Góra

Porównaj różne rodzaje biletów i udogodnienia oferowane przez PKP podczas podróży od Warszawa do Zielona Góra.

Second Class

Bilety drugiej klasy na PKP Intercity są tańsze, oferują standardowe miejsca siedzące z podstawowymi udogodnieniami i mogą być bardziej zatłoczone w godzinach szczytu podróży.
wifi WiFi
power_sockets Gniazdka elektryczne
luggage Bagaż
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie
air_con Klimatyzacja
bicycle Rower

First Class

Bilety pierwszej klasy w pociągach PKP oferują większe, wygodniejsze siedzenia, więcej miejsca na nogi, lepsze wyposażenie i udogodnienia, bezpłatne przekąski i napoje oraz cichszą atmosferę, ale są droższe.
accessibility Dostępność
food_and_drink Jedzenie i picie

Opis obiektu

Dowiedz się więcej o różnych udogodnieniach dostępnych na pokładzie każdego przewoźnika na tej trasie.

wifi WiFi open icon close icon
Wszystkie krajowe pociągi Express InterCity oferują teraz bezpłatne Wi-Fi, podobnie jak na wybranych trasach międzynarodowych do Berlina i Wiednia, dzięki partnerstwu z T-Mobile, wiodącym operatorem komórkowym w Polsce.
quiet_zone Strefa Ciszy open icon close icon
Strefa Ciszy, bezpłatna, znajduje się w wagonie nr. 7 w każdym pociągu Express InterCity Premium, mieszczącym 61 miejsc.
power_sockets Gniazdka elektryczne open icon close icon
Pasażerowie mają dostęp do gniazdek elektrycznych, których duża liczba dostępna jest zarówno w przewozach PKP regionalnych, jak i PKP międzyregionalnych.
luggage Bagaż open icon close icon
Podczas ich podróży możesz skorzystać z bezpłatnego limitu bagażu. Obejmuje to małe i łatwe do przenoszenia przedmioty, które mieszczą się w schowkach nad głową i pod siedzeniami. Jeżeli jednak bagaż jest zbyt duży, aby zmieścić się w tych przedziałach, naliczona zostanie opłata w wysokości 5,81 zł za sztukę. Dlatego przed wejściem do pociągu należy zwrócić uwagę na rozmiar bagażu pasażera, aby uniknąć dodatkowych opłat.
accessibility Dostępność open icon close icon
PKP Intercity zapewnia wyznaczone miejsca siedzące dla osób niepełnosprawnych lub o ograniczonej sprawności ruchowej, przydzielone w zależności od rodzaju przewozu. W pociągach EIP zaleca się, aby tacy pasażerowie dokonali rezerwacji z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem, chociaż miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich są stale dostępne. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą również kupić bilety bezpośrednio w pociągach EIP, jeśli wyznaczone miejsca pozostaną otwarte. Dodatkowo na niektórych trasach pociągów znajdują się wagony przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Warto pamiętać, że jeśli niepełnosprawny pasażer podróżuje z psem asystującym, ma obowiązek zarezerwować cały przedział w wagonach z kuszetką.
food_and_drink Jedzenie i picie open icon close icon
Każdy podróżny otrzymuje bezpłatny napój niezależnie od klasy, a pasażerowie pierwszej klasy mogą również zjeść posiłek serwowany na swoim miejscu.
air_con Klimatyzacja open icon close icon
Wszystkie pociągi są wyposażone w klimatyzację.
bicycle Rower open icon close icon
Podczas podróży pociągiem możesz przewieźć niektóre przedmioty bezpłatnie. Są wśród nich łatwe do przenoszenia rzeczy mieszczące się w schowkach nad głową i pod siedzeniem, a także rozłożony wózek podczas podróży z dziećmi i jedna para nart. Za każdy przywieziony przez nich rower należy jednak uiścić dodatkową opłatę, pod warunkiem, że jest on rozłożony, a nie zapakowany.
Usługi na pokładzie PKP and POLREGIO od Warszawa do Zielona Góra
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Zielona Góra przez train.
Udogodnienia PKP POLREGIO
quiet_zone Strefa Ciszy check cross
wifi WiFi check check
power_sockets Gniazdka elektryczne check cross
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
food_and_drink Jedzenie i picie check cross
air_con Klimatyzacja check cross
bicycle Rower check check

Warszawa do Zielona Góra Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
26.46kg
Autobus
28.35kg
Lot
75.59kg
Samochód
60.47kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Zielona Góra? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Zielona Góra wynoszą 26.46kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Zielona Góra? Podróżując pociągiem między Warszawa a Zielona Góra, zaoszczędzisz 49.13kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.89kg w porównaniu z autobusem i 34.01kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Zielona Góra?
Bilet pociąg z Warszawa do Zielona Góra to 124,83 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 72,31 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Zielona Góra?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Zielona Góra, to 72,31 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Zielona Góra przez pociąg?
Warszawa do Zielona Góra to 377,94 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Zielona Góra?
Warszawa do Zielona Góra to średnio 5 godz. i 35 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 13 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Zielona Góra?
Warszawa do Zielona Góra jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail PKP and POLREGIO świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Zielona Góra?
Warszawa do Zielona Góra ma średnio 4 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Zielona Góra?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Zielona Góra rozpoczyna się pod adresem 05:20. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Zielona Góra?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Zielona Góra odchodzi o 22:11. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Zielona Góra?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 72,31 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Zielona Góra?
Istnieje średnio 2 z Warszawa, aby przejść do Zielona Góra.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Zielona Góra przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Zielona Góra to 4 godz. i 13 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Zielona Góra?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Zielona Góra.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Zielona Góra przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Zielona Góra generuje 26.46kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Zielona Góra

Powiązane trasy

Inne popularne trasy