Pociąg Warszawa - Zielona Góra ceny od 100,15 zł

25/04/2024
+ Powrót
Zostań na Booking.com
Rozpocząć z
100,15 zł

Warszawa do Zielona Góra przez pociąg

Podróż z Warszawa do Zielona Góra przez pociąg wynosi 377,94 km i zajmuje 5 godz. i 34 min. Dziennie odbywa się 6 połączeń, z pierwszym odlotem o 07:21, a ostatnim o 22:11. Możliwe jest podróżowanie z Warszawa do Zielona Góra przez pociąg za jedyne 100,15 zł lub aż 216,92 zł. Najlepsza cena za tę podróż to 100,15 zł.

Najniższa cena100,15 zł
Czas trwania podróży5 godz. i 34 min
Połączenie dziennie6
Najniższa cena100,15 zł
Wyzsza cena216,92 zł
Pierwszy wyjazd07:21
Ostatni wyjazd22:11
Dystans377,94 km
OdjazdWarszawa
PrzyjazdZielona Góra
PrzewoźnicyPOLREGIO, PKP

Pociąg Bilety od Warsaw do Zielona Góra

Data odjazdu
czwartek, 25 kwi 2024

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Warszawa do Zielona Góra

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Zielona Góra. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Warszawa do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Zielona Góra?

Bilety na pociąg z Warszawa do Zielona Góra kosztują średnio 129,62 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 100,15 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Warszawa do Zielona Góra?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Warszawa a Zielona Góra oferowane przez .

O której odjeżdżają pociągi do Zielona Góra i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Zielona Góra odjeżdża o 07:21, a ostatni o 22:11. Aby dostać się z Warszawa do Zielona Góra pociągiem, będziesz potrzebował 5 godz. i 34 min. Pierwszy pociąg do Zielona Góra odjeżdzą o 07:21, a ostatni o 22:11. Podróż trwa średnio 5 godz. i 34 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zielona Góra w ciagu 4 godz. i 48 min.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Zielona Góra i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Zielona Góra mogą odjeżdzać z Warsaw Central,Warszawa, Wschodnia,Warszawa Dworzec Zachodni,Warsaw Chopin Airport (WAW),Warsaw Metro Mlociny,Warszawa, Metro Marymont 01 i przyjeżdżać na stację Zielona Góra, Zielona Góra, Dolina Zielona,Przylep,ZIELONA GORA,Zielona Gora Gl..

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Zielona Góra z Warszawa: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Zielona Góra z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zielona Góra na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa. Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Zielona Góra z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

Pokaż pełny opisUkryj pełny opis

Porównaj ceny i bilety od Warsaw do Zielona Góra

Tanie bilety pociąg od Warszawa do Zielona Góra
Szukasz najlepszej oferty na bilet kolejowy na swoją podróż? Oto 4 sposoby na zdobycie tanich biletów kolejowych od Warszawa do Zielona Góra.

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i zaoszczędź

Jeśli szukasz najlepszej oferty na podróż z Warszawa do Zielona Góra, rezerwacja biletów kolejowych z wyprzedzeniem to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale pamiętaj, że bilety z wyprzedzeniem są zwykle dostępne dopiero na 3 miesiące przed datą podróży.

Zachowaj elastyczność w czasie podróży i odkrywaj podróże poza szczytem

Planowanie podróży poza godzinami szczytu oznacza nie tylko uniknięcie tłumów, ale także oszczędność pieniędzy. Elastyczność w harmonogramie i rozważenie alternatywnych tras lub czasów znacznie wpłynie na kwotę pieniędzy wydaną na przejście z Warszawa do Zielona Góra.

Zawsze sprawdzaj oferty specjalne

Sprawdzanie najnowszych ofert może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy, dlatego warto poświęcić czas na przeglądanie i porównywanie cen. Zadbaj więc o najlepszą ofertę na swój bilet i skorzystaj ze specjalnych taryf dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz zniżek dla grup.

Odblokuj potencjał wolniejszych pociągów lub pociągów łączących

Jeśli planujesz podróż z elastycznym czasem, dlaczego nie wybrać trasy widokowej? Jeżdżenie wolniejszymi pociągami lub pociągami przesiadkowymi, które zatrzymują się na większej liczbie przystanków, mogą zaoszczędzić pieniądze na bilecie — zdecydowanie warto rozważyć, czy mieści się to w Twoim rozkładzie jazdy.

Pokaż bilety wg
Najlepszy czas na rezerwację podróży od Warsaw do Zielona Góra

Porada Virail Pro ✌: Rezerwując z 10-dniowym wyprzedzeniem, oszczędzasz średnio 10%.

Cena w miarę zbliżania się daty wyjazdu

Firmy kolejowe mogą pobierać wyższe ceny biletów w miarę zbliżania się daty odjazdu. Ceny w kolejnych dniach mogą wahać się od około 70,91 zł do 137,35 zł, ale mogą ulec zmianie. Radzimy dokonać rezerwacji tak wcześnie, jak to możliwe, aby potencjalnie zaoszczędzić do 48% na swojej podróży!

Najlepszy czas na rezerwację tanich biletów kolejowych od Warszawa do Zielona Góra

Najtańsze bilety kolejowe Warszawa - Zielona Góra można znaleźć już za 95,45 zł, jeśli masz szczęście, lub średnio 117,18 zł. Najdroższy bilet może kosztować nawet 152,67 zł.

Znajdź najlepszy dzień na podróż pociągiem do Zielona Góra

Podróżując pociągiem do Zielona Góra, jeśli chcesz uniknąć tłumów, możesz sprawdzić, jak często nasi klienci podróżują w ciągu najbliższych 30 dni, korzystając z poniższego wykresu. Średnio godziny szczytu podróży to między 6:30 a 9 rano lub między 16:00 a 19:00 wieczorem. Należy o tym pamiętać podczas podróży do miejsca wyjazdu, ponieważ dotarcie na miejsce może zająć trochę więcej czasu, szczególnie w dużych miastach!

Przewoźnicy na tej trasie

Dowiedz się więcej o przewoźnikach na tej trasie.

POLREGIO to regionalne połączenie kolejowe w Polsce, które łączy różne miasta w kraju. Jest obsługiwany przez Polskie Koleje Państwowe (PKP) i oferuje niedrogie i wygodne opcje transportu zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Pociągi POLREGIO zapewniają połączenia z największymi miastami, takimi jak Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Poznań. REGIO (R), REGIOplus, interREGIO (IR) i REGIOekspres (RE) to różne rodzaje pociągów obsługiwanych przez POLREGIO.

Usługi na pokładzie POLREGIO and PKP od Warszawa do Zielona Góra
Porównaj usługi na pokładzie podczas podróży z Warszawa do Zielona Góra przez train.
Udogodnienia POLREGIO PKP
wifi WiFi check check
luggage Bagaż check check
accessibility Dostępność check check
bicycle Rower check check
quiet_zone Strefa Ciszy cross check
power_sockets Gniazdka elektryczne cross check
food_and_drink Jedzenie i picie cross check
air_con Klimatyzacja cross check

Warszawa do Zielona Góra Emisje CO2 przez Pociąg

Ecology
Pociąg
26.46kg
Autobus
28.35kg
Lot
75.59kg
Samochód
60.47kg
Jaka jest emisja CO2 dla pociągu od Warszawa do Zielona Góra? Emisje Co2 dla pobrania pociąg między Warszawa a Zielona Góra wynoszą 26.46kg.
Ile CO2 zaoszczędzę, jadąc pociągiem między Warszawa a Zielona Góra? Podróżując pociągiem między Warszawa a Zielona Góra, zaoszczędzisz 49.13kg emisji Co2 w porównaniu z lotem, 1.89kg w porównaniu z autobusem i 34.01kg w porównaniu z samochodem.

Czy coś możemy poprawić?

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje bilet pociąg od Warszawa do Zielona Góra?
Bilet pociąg z Warszawa do Zielona Góra to 129,62 zł. Jednak cena różni się w zależności od tego, jak wcześnie kupujesz i czy jest to pracowita pora dnia. Czasami można je znaleźć za tak tanie, jak 100,15 zł.
Jaki jest najtańszy bilet na pociąg z Warszawa do Zielona Góra?
Najtańszy bilet, jaki można uzyskać z Warszawa do Zielona Góra, to 100,15 zł. Zalecamy rezerwację jak najwcześniej i poza godzinami szczytu, aby uzyskać najtańszy możliwy bilet.
Jaka jest odległość między Warszawa a Zielona Góra przez pociąg?
Warszawa do Zielona Góra to 377,94 km.
Jak długo trwa pociąg między Warszawa a Zielona Góra?
Warszawa do Zielona Góra to średnio 5 godz. i 34 min. Jednak najszybsza opcja zabierze Cię tam w 4 godz. i 48 min.
Jakie firmy działają od Warszawa do Zielona Góra?
Warszawa do Zielona Góra jest obsługiwany przez operatorów 1. Możesz znaleźć na Virail POLREGIO and PKP świadczących usługi na tej trasie.
Ile pociąg dziennie zmienia się z Warszawa na Zielona Góra?
Warszawa do Zielona Góra ma średnio 6 połączeń dziennie.
O której godzinie odjeżdża pierwszy pociąg od Warszawa do Zielona Góra?
Najwcześniejszy pociąg od Warszawa do Zielona Góra rozpoczyna się pod adresem 07:21. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
O której godzinie odjeżdża ostatni pociąg od Warszawa do Zielona Góra?
Najnowszy pociąg od Warszawa do Zielona Góra odchodzi o 22:11. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić u nas harmonogram w dniu, w którym chcesz wyjechać, ponieważ czas może się różnić.
Czy powinienem zarezerwować bilet z wyprzedzeniem od Warszawa do Zielona Góra?
Jeśli możesz, zalecamy jak najwcześniejszą rezerwację biletu, aby zapewnić sobie większe oszczędności. Najtańszy bilet pociąg, jaki znaleźliśmy, to 100,15 zł, ale może on ulec zmianie w zależności od zapotrzebowania.
Ile bezpośrednich połączeń przechodzi z Warszawa do Zielona Góra?
Istnieje średnio 3 z Warszawa, aby przejść do Zielona Góra.
Jaki jest najszybszy czas podróży między Warszawa a Zielona Góra przez pociąg?
Najszybszy czas podróży przez pociąg między Warszawa a Zielona Góra to 4 godz. i 48 min.
Czy istnieje bezpośredni pociąg z Warszawa do Zielona Góra?
Tak, istnieje bezpośredni pociąg między Warszawa a Zielona Góra.
Jakie są emisje CO2 dla Warszawa do Zielona Góra przez pociąg?
Podróż pociąg z Warszawa do Zielona Góra generuje 26.46kg emisji CO2.

Przejdź lokalnie z Warszawa

Popularne trasy

Weekendowe wypady z Warszawa

Trasy międzynarodowe z Warszawa i okolic

Inne miejsca docelowe z Warszawa

Główne połączenia kolejowe do Zielona Góra

Powiązane trasy

Inne popularne trasy