Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Zielona Góra

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 31752 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 36
Pierwszy odjazd: 01:00
Ostatni odjazd: 19:35
Odległość 378km

Tanie bilety na pociąg z Warszawa do Zielona Góra na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Warszawa do Zielona Góra?

Aby dostać się do Zielona Góra pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety na pociąg z Warszawa do Zielona Góra?

Cena biletu Warszawa - Zielona Góra dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
56 zł43 zł Więcej 43 zł56 zł41 zł32 zł
123 zł Więcej Więcej 604 zł Więcej 80 zł67 zł

Pociągi z Warszawa do Zielona Góra


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Zielona Góra i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Zielona Góra odjeżdzają z Warszawa ze stacji Warszawa Wileńska, Warszawa Centralna or Warszawa Wschodnia i przyjeżdźają na stację Zielona Góra Główna.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Zielona Góra z Warszawa?

Jeśli chcesz pojechać do Zielona Góra z Warszawa pociągiem, dziennie dostępnych jest 17 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 17 połączeń kolejowych z Warszawa do Zielona Góra. Zauważ, że wśród nich jest 17 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Warszawa do Zielona Góra i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Zielona Góra odjeżdzą o 01:06, a ostatni o 18:06. Podróż trwa średnio 11 hours and 51 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Zielona Góra w ciagu 6 hours.