Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Warszawa do Zielona Góra

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zielona Góra

Odkryć

Porównuj najlepsze ceny biletów z Warszawa do Zielona Góra

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Warszawa do Zielona Góra?

Jednym z naszych partnerów jest , oferujący połączenia między Warszawa a Zielona Góra.

Warszawa do Zielona Góra przez pociąg

Odległość 378 km

Cena biletu Warszawa - Zielona Góra dla każdego dnia

 
Dzisiaj
168,65 zł
90,70 zł
Jutro
132,83 zł
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Więcej
Za 3 dni
Więcej
49,88 zł
Za 4 dni
133,64 zł
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Więcej
Za 6 dni
Więcej
Więcej

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
-
Przewoźnicy
-
Cena minimalna
-
Cena maksymalna
-

Warszawa - Zielona Góra

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Lot

168,65 zł

Data
Czwartek 27 Styczeń 2022
LOT-logo
Warsaw - Zielona Góra
19:55 - 21:00
LOT
1h 5min
CO2: 75.88kg
Najtaniej
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 10 h 49 min
Warszawa Wileńska - Zielona Góra Główna
02:00 - 12:49
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 10 h 1 min
Warszawa Wschodnia - Zielona Góra Główna
05:48 - 15:49
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 9 h 53 min
Warszawa Śródmieście PKP - Zielona Góra Główna
05:56 - 15:49
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 9 h 50 min
Warszawa Ochota - Zielona Góra Główna
05:59 - 15:49
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 9 h 46 min
Warszawa Zachodnia - Zielona Góra Główna
06:03 - 15:49
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 6 h 41 min
Warszawa Wileńska - Zielona Góra Główna
06:20 - 13:01
Rozklad-logo
Rozklad
1 change
Czas podróży: 6 h 15 min
Warszawa Wschodnia - Zielona Góra Główna
06:34 - 12:49

O której odjeżdżają pociągi do Zielona Góra i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Zielona Góra odjeżdża o , a ostatni o . Aby dostać się z Warszawa do Zielona Góra pociągiem, będziesz potrzebował .

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Zielona Góra?

Pociągi do Zielona Góra mogą odjeżdzać z Warszawa Wileńska, Warszawa Wschodnia, Warszawa Śródmieście PKP, Warszawa Ochota, Warszawa Zachodnia and Warszawa Centralna i przyjeżdżać na stację Zielona Góra Główna.

Podróż między Warszawa oraz Zielona Góra jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Ile połączeń z Warszawa do Zielona Góra jest dostępnych każdego dnia?

Lubisz podróżować pociągiem na trasie do Zielona Góra z Warszawa? Możliwe, że dostępne jest tylko jedno połączenie dziennie.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33